Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony uvoľnilo update Android 4.0 pre Xperiu P, ďalšie Xperie sa dočkajú neskôr

Sony uvoľnilo update Android 4.0 pre Xperiu P, ďalšie Xperie sa dočkajú neskôr

Japonský producent Sony začal pre model Xperia P uvoľňovať aktualizáciu na operačný systém Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Dostupnosť update sa môže odlišovať od konkrétnych trhov či operátorov, môžete si na neho preto počkať aj niekoľko týždňov.

Update prinesie aj niekoľko vylepšení v podobe nových aplikácií pre multimédiá. Zlepší sa taktiež výdrž batérie. Ďalšie novinky sa týkajú napríklad uzamykacej obrazovky.

Aktualizácia príde neskôr aj na ďalšie smartfóny Sony. Android 4.0 je už podľa výrobcu „za ďalšími dverami“ v prípade modelov Xperia Sola, Xperia U a Xperia Go. Nedávno sa aktualizácie dočkala aj Xperia S.

Spomínaný update už inak dostali všetky smartfóny Xperia predstavené v roku 2011. Ako posledné z nich prišli na rad najmenej vybavené modely Live with Walkman, Xperia mini a Xperia mini pro či prachu a vodeodolný smartfón Xperia active. Sony zároveň skúma možnosti najnovšieho Androidu 4.1 Jelly Bean, ktorý by mohli obdržať dokonca aj Xperie z roku 2011.

Funkcie aktualizácie si môžete prezrieť aj na nasledujúcom videu:

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.