Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Supervýkonný Android od Xiaomi príde do Európy možno budúci rok

Supervýkonný Android od Xiaomi príde do Európy možno budúci rok

Podrobné informácie: Xiaomi Mi-Two

Pozoruhodne výkonný smartfón Mi-Two z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorý sme vám nedávno predstavili, príde pravdepodobne na európske trhy v priebehu budúceho roka 2013. Informoval o tom portál Engadget s odvolaním sa na svoje zdroje.

Novinka by sa mala začať v Európe predávať ešte v prvej polovici 2013. Detailnejšie informácie však stále nie sú známe.

Xiaomi Mi-Two púta pozornosť vďaka najnovšej generácii štvorjadrového procesora S4 Snapdragon PRO s čipsetom Krait a taktom 1,5 GHz, pričom ho dopĺňa grafický akcelerátor Areno 320 a RAM s kapacitou 2 GB. Patrí tak bez pochýb medzi najlepšie vybavené smartfóny na trhu.


Engadget zároveň zverejnil niekoľko živých fotografií novinky.

Čínsky smartfón ďalej ponúkne 4,3-palcový IPS displej s jemným HD rozlíšením. Vo výbave má tiež 8 Mpx fotoaparát so širokouhlým objektívom. S výbornými vlastnosťami môžete počítať aj v oblasti konektivity. Zaujme tiež batéria s kapacitou 2 000 mAh. Novinka zároveň prichádza s najnovším Androidom 4.1 Jelly Bean, ktorý je obohatený o grafickú nadstavbu MIUI, ktorá dizajnom pripomína prostredie iOS od Apple. Cena Xiaomi Mi-Two je v prepočte približne 250 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.