Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Supervýkonný Android od Xiaomi príde do Európy možno budúci rok

Supervýkonný Android od Xiaomi príde do Európy možno budúci rok

Podrobné informácie: Xiaomi Mi-Two

Pozoruhodne výkonný smartfón Mi-Two z dielne čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorý sme vám nedávno predstavili, príde pravdepodobne na európske trhy v priebehu budúceho roka 2013. Informoval o tom portál Engadget s odvolaním sa na svoje zdroje.

Novinka by sa mala začať v Európe predávať ešte v prvej polovici 2013. Detailnejšie informácie však stále nie sú známe.

Xiaomi Mi-Two púta pozornosť vďaka najnovšej generácii štvorjadrového procesora S4 Snapdragon PRO s čipsetom Krait a taktom 1,5 GHz, pričom ho dopĺňa grafický akcelerátor Areno 320 a RAM s kapacitou 2 GB. Patrí tak bez pochýb medzi najlepšie vybavené smartfóny na trhu.

Obr, Novinky 4fotografie v galérii

Obr, Novinky 4fotografie v galérii

Obr, Novinky 4fotografie v galérii


Engadget zároveň zverejnil niekoľko živých fotografií novinky.

Čínsky smartfón ďalej ponúkne 4,3-palcový IPS displej s jemným HD rozlíšením. Vo výbave má tiež 8 Mpx fotoaparát so širokouhlým objektívom. S výbornými vlastnosťami môžete počítať aj v oblasti konektivity. Zaujme tiež batéria s kapacitou 2 000 mAh. Novinka zároveň prichádza s najnovším Androidom 4.1 Jelly Bean, ktorý je obohatený o grafickú nadstavbu MIUI, ktorá dizajnom pripomína prostredie iOS od Apple. Cena Xiaomi Mi-Two je v prepočte približne 250 eur.

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 26 Fotogaléria / 4
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.