Nový HTC Desire X nabitý technológiami za priaznivú cenu

Telefón HTC Desire X vypĺňa medzeru mezi HTC One S a HTC One V.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Spoločnosť HTC predstavila nový telefón HTC Desire X. Novinka s dvojjadrovým procesorom a fotoaparátom s technológiou HTC ImageChip pracuje s najnovším operačným systémom Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich). Užívateľským rozhraním telefónu je populárna nadstavba HTC Sense vo verzii 4.1. Telefón ponúkne svojim majiteľom dostatočný výkon za priaznivú cenu v strednej cenovej kategórii chytrých telefónov.

HTC Desire X ponúka 4-palcový Super LCD displej a precízne dielenské spracovanie. Vybavený je dvojjadrovým procesorom od Qualcommu, ktorý beží na frekvencii 1 GHz a najnovšiu verziu operačného systému Android Ice Cream Sandwich vo verzii 4.0.4. O kvalitné fotografie a videá sa postará päť megapixelový fotoaparát so svetelnosťou f/2.0, ktorý je určený pre fotenie aj v menej osvetlených alebo tmavých priestoroch. Fotoaparát je tiež vybavený obrazovým procesorom HTC ImageChip, nechýbajú teda funkcie vlajkovej rady HTC One, ako vyhotovenie HDR fotografií alebo natáčanie videa a zhotovenie fotky v rovnakom okamihu. Majitelia nového telefónu HTC Desire X tiež získajú bezplatne k dispozícii 25 GB priestoru na obdobie dvoch rokov.

Autentická kvalita zvuku

Technológia vylepšenia zvuku Beats Audio je v telefóne HTC Desire X integrovaná naprieč celým systémom. Používatelia, ktorí vlastnia slúchadlá Beats, si môžu vychutnať plnohodnotný hudobný zážitok v celom rozsahu počuteľného zvukového pásma tak, ako autor skladbu zložil.

HTC Desire X bude od polovice septembra dostupný vo voľnom predaji, u mobilných operátorov a maloobchodnej predajnej sieti v odporúčanej cene 319 Eur. Telefón bude k dispozícii v čiernej a bielej farbe.

Technické špecifikácie HTC Desire X

• 4 palcový Super LCD displej s rozlišením 480x800
• Dvojjadrový procesor Snapdragon S4, 1 GHz
• Operačný systém Android 4.0.4 s používateľským rozhraním Sense 4
• 768 MB RAM
• 4 GB používateľskej pamäte
• Možnosť rozšírenia o MicroSD kartu
• 5 megapixelový fotoaparát s HTC ImageChip, automatickým zaostrovaním a svetelnosťou f/2.0
• Integrovaný audio systém Beats Audio

O spoločnosti HTC

HTC Corp. (HTC) patrí medzi firmy s najrýchlejším tempom rastu na mobilnom trhu. HTC stavia ľudí do centra pozornosti a prácu s telefónom robí jednoduchšou a prirodzenejšou. Akcie spoločnosti sú verejne obchodovateľné na tchajwanskej burze cenných papierov pod značkou 2498.

Ďalšie informácie o spoločnosti HTC nájdete na webových stránkach www.htc.com a www.htc.sk

(tlačová správa)

 

>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke