Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

S novým iPhonom sa možno objavia aj nové slúchadlá (video)

S novým iPhonom sa možno objavia aj nové slúchadlá (video)

Biele ikonické slúchadlá, ktoré dostanete ku každému iPodu alebo iPhonu, možno už čoskoro prejdú výraznejšou zmenou. Tie súčasné sú na trhu už niekoľko rokov, čo by sa však mohlo zmeniť s najnovšou generáciou jablčného smartfónu už o pár dní.

Na videu nižšie si môžete pozrieť príslušenstvo, ktoré sa objavilo na vietnamskej stránke Tinhte.vn. Slúchadlá sa podľa jej zdrojov predstavia na verejnosti spolu s novým iPhonom a okrem pozmeneného dizajnu majú priniesť i lepší hudobný zážitok. Na správu upozornil portál MacRumors.

Video taktiež znázorňuje porovnanie so slúchadlami, ktoré sa dodávajú k iPhonu 4S. Nové slúchadlá sú o niečo menšie a vyrábať sa majú výhradne vo vietnamských fabrikách a nie v Číne ako tomu bolo doteraz pri väčšine súčasných modelov. Toto tvrdenie znázorňuje aj nápis „Designed by Apple in California, assembled in Vietnam“ (navrhnuté spoločnosťou Apple v Kalifornii, vyrobené vo Vietname).

Autentickosť nových slúchadiel zatiaľ nie je možné nijak potvrdiť. Vietnamská stránka však priniesla už v minulosti video, v ktorom ukazovala skutočný prototyp iPhonu 4 ešte pred jeho uvedením.

Nový iPhone tak možno dostane okrem zmenšeného dock konektoru aj nové slúchadlá, ktoré by sa mali do telefónu zapájať zo spodnej strany zariadenia, tak ako je tomu u súčasnej verzie iPodu Touch.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.