Tip: Internet pre mladých od Telekomu naďalej zadarmo

Tip: Internet pre mladých od Telekomu naďalej zadarmo

Internet s 500 MB mesačne zadarmo alebo s 2 000 MB za cenu pod dve eurá, ktorý operátor Telekom poskytuje len za cenu aktivačného poplatku (alebo bez neho pri kúpe cez e-shop), sa naďalej dá objednať. Ponuka platí až do 30. septembra. MobilManii to potvrdil hovorca operátora Michal Korec.

Ponuka sa dá aktivovať k takzvanému Študentskému paušálu, ktorý nemá mesačný poplatok, hoci je viazaný na dva roky. Nie je len pre študentov, ale pre mladých do dosiahnutia veku 27 rokov. Paušál obsahuje internet s 500 MB dát na rok zadarmo resp. za 1,99 eura mesačne v prípade objemu dát 2 000 MB (s následným spomalením na 0,0625 Mbit/s). K internetu nie je žiadna viazanosť, možno ho tak po roku zrušiť. Inak by zaň zákazník platil štandardné ceny.

Za objednanie a aktiváciu v predajni alebo telefonicky zákazník zaplatí 10,01 eura. Kúpa cez internet je zadarmo. Pri migrácii z inej SIM karty na predajni sa platia približne 4 eurá.

Ponuka je aktuálne najvýhodnejšou na trhu. Konkuruje jej len trik s dobíjaním Easy karty s následným vrátením kreditu pri zrušení, pri ktorom sa možno dostať takmer na nulovú cenu.

Diskusia / 4
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke