Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tip: Internet pre mladých od Telekomu naďalej zadarmo

Tip: Internet pre mladých od Telekomu naďalej zadarmo

Internet s 500 MB mesačne zadarmo alebo s 2 000 MB za cenu pod dve eurá, ktorý operátor Telekom poskytuje len za cenu aktivačného poplatku (alebo bez neho pri kúpe cez e-shop), sa naďalej dá objednať. Ponuka platí až do 30. septembra. MobilManii to potvrdil hovorca operátora Michal Korec.

Ponuka sa dá aktivovať k takzvanému Študentskému paušálu, ktorý nemá mesačný poplatok, hoci je viazaný na dva roky. Nie je len pre študentov, ale pre mladých do dosiahnutia veku 27 rokov. Paušál obsahuje internet s 500 MB dát na rok zadarmo resp. za 1,99 eura mesačne v prípade objemu dát 2 000 MB (s následným spomalením na 0,0625 Mbit/s). K internetu nie je žiadna viazanosť, možno ho tak po roku zrušiť. Inak by zaň zákazník platil štandardné ceny.

Za objednanie a aktiváciu v predajni alebo telefonicky zákazník zaplatí 10,01 eura. Kúpa cez internet je zadarmo. Pri migrácii z inej SIM karty na predajni sa platia približne 4 eurá.

Ponuka je aktuálne najvýhodnejšou na trhu. Konkuruje jej len trik s dobíjaním Easy karty s následným vrátením kreditu pri zrušení, pri ktorom sa možno dostať takmer na nulovú cenu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.