Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Xtreamer Mobile 5“: Tajomný smartfón s Android 4.0 (video)

Xtreamer Mobile 5“: Tajomný smartfón s Android 4.0 (video)

obr, 2012, mobily, motorola, 59

Spoločnosť Xtreamer už čoskoro predstaví svoj prvý smartfón. Prístroj bude mať 5-palcový displej, jeho rozlíšenie však zatiaľ nepoznáme. Vzhľadom na veľkosť obrazovky môžeme očakávať minimálne HD rozlíšenie 1 280 × 720 pixlov.

Chystaná novinka s celým označením Xtreamer Mobile 5“ pobeží na operačnom systéme Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Aj napriek malému množstvu zverejnených špecifikácií je jasné, že prístroj bude mať aj 5-megapixlový fotoaparát s automatickým zaostrovaním či LED diódou.

Zaujme tiež podpora dvoch SIM kariet zároveň. Z videa sme sa tiež dozvedeli, že spomínaný smartfón bude mať viacjazyčnú ROM, silnú batériu či aktualizácie založené na báze ClockWorkMod.

Konkrétna dostupnosť či cena zariadenia zatiaľ známe nie sú. Slogan „Why pay more?“ (v preklade „Prečo platiť viac?“), ktorý sa objaví na konci videa, by však mohol naznačovať lákavú cenovku. Téme sa venoval server Engadget.com.

 

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 7 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.