Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Xtreamer Mobile 5“: Tajomný smartfón s Android 4.0 (video)

Xtreamer Mobile 5“: Tajomný smartfón s Android 4.0 (video)

Spoločnosť Xtreamer už čoskoro predstaví svoj prvý smartfón. Prístroj bude mať 5-palcový displej, jeho rozlíšenie však zatiaľ nepoznáme. Vzhľadom na veľkosť obrazovky môžeme očakávať minimálne HD rozlíšenie 1 280 × 720 pixlov.

Chystaná novinka s celým označením Xtreamer Mobile 5“ pobeží na operačnom systéme Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. Aj napriek malému množstvu zverejnených špecifikácií je jasné, že prístroj bude mať aj 5-megapixlový fotoaparát s automatickým zaostrovaním či LED diódou.

Zaujme tiež podpora dvoch SIM kariet zároveň. Z videa sme sa tiež dozvedeli, že spomínaný smartfón bude mať viacjazyčnú ROM, silnú batériu či aktualizácie založené na báze ClockWorkMod.

Konkrétna dostupnosť či cena zariadenia zatiaľ známe nie sú. Slogan „Why pay more?“ (v preklade „Prečo platiť viac?“), ktorý sa objaví na konci videa, by však mohol naznačovať lákavú cenovku. Téme sa venoval server Engadget.com.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.