Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Paródia: Steve Jobs sa vrátil, aby predstavil iPhone 5 (video)

Paródia: Steve Jobs sa vrátil, aby predstavil iPhone 5 (video)

Očakávanie predstavenia nového iPhonu 5, ktoré bude MobilMania.sk priebežne pokrývať, so sebou prinieslo v uplynulých dňoch okrem uniknutých a zatiaľ nepotvrdených informácií aj paletu rôznych paródií či humorných glos.

Nový iPhone 5 už dnes večer!
Sledujte s nami naživo tlačovku Apple

Jedno z veľmi vydarených je aj animované video z dielne MondoMedia. Parodované video zobrazuje zakladateľa Apple a jeho dlhoročného šéfa Steva Jobsa ako vstal z mŕtvy prostredníctvom hologramu, aby predstavil nový iPhone.

Súčasný riaditeľ kalifornskej firmy na videu poďakuje svojmu predchodcovi, no zároveň vyhlási, že Apple je pod jeho nadvládou. „Začína sa éra Cooka,“ zdôrazní šéf Apple. „Apple je môj,“ dodá. Steve Jobs sa však na štýl repera Tupaca vráti na tlačovku ako hologram a štýlovo s patričným hudobným doprovodom z produkcie Markoholic odprezentuje novinku.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.