iPhone 5 a naši operátori: V Telekome už 28. septembra. O2 a Orange presne nevedia

iPhone 5 a naši operátori: V Telekome už 28. septembra. O2 a Orange presne nevedia

Obr, Novinky, iPhone 5

Mobilný operátor Telekom zaradí do svojej ponuky nový iPhone 5 už v prvý deň jeho debutu na slovenskom trhu. „Slovak Telekom dnes oznamuje, že začne predávať iPhone 5, najtenší a najľahší iPhone v histórii, v piatok 28. septembra 2012,“ informoval portál MobilMania.sk hovorca Telekomu Michal Korec.

 

Presný štart predaja v O2 zatiaľ nie je známy. „Momentálne robíme všetko preto, aby sme nový iPhone sprístupnili našim zákazníkom v čo najkratšom čase, rovnako ako tomu bolo pri iPhone 4S,“ uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Podobná je aj situácia v Orangei. „Nové iPhony zaradíme do našej ponuky hneď, ako budú k dispozícii od Apple,“ informovala Alexandra Piskunová z oddelenia externej komunikácie Orangeu.

K téme: Neprehliadnite špeciálnu rubriku Všetko o iPhone 5.

Nový iPhone 5 sa vo svete začne predávať 21. septembra, pričom na Slovensko príde presne o týždeň neskôr. Už od 14. septembra je však zahájený jeho predpredaj. Oficiálne ceny iPhonu 5 pre náš trh zatiaľ nie sú známe, mimo USA má však byť novinka drahšia.

 

Diskusia / 24 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke