Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

iPhone 5 a naši operátori: V Telekome už 28. septembra. O2 a Orange presne nevedia

iPhone 5 a naši operátori: V Telekome už 28. septembra. O2 a Orange presne nevedia

Mobilný operátor Telekom zaradí do svojej ponuky nový iPhone 5 už v prvý deň jeho debutu na slovenskom trhu. „Slovak Telekom dnes oznamuje, že začne predávať iPhone 5, najtenší a najľahší iPhone v histórii, v piatok 28. septembra 2012,“ informoval portál MobilMania.sk hovorca Telekomu Michal Korec.

 

Presný štart predaja v O2 zatiaľ nie je známy. „Momentálne robíme všetko preto, aby sme nový iPhone sprístupnili našim zákazníkom v čo najkratšom čase, rovnako ako tomu bolo pri iPhone 4S,“ uviedla hovorkyňa O2 Martina Jamrichová.

Podobná je aj situácia v Orangei. „Nové iPhony zaradíme do našej ponuky hneď, ako budú k dispozícii od Apple,“ informovala Alexandra Piskunová z oddelenia externej komunikácie Orangeu.

K téme: Neprehliadnite špeciálnu rubriku Všetko o iPhone 5.

Nový iPhone 5 sa vo svete začne predávať 21. septembra, pričom na Slovensko príde presne o týždeň neskôr. Už od 14. septembra je však zahájený jeho predpredaj. Oficiálne ceny iPhonu 5 pre náš trh zatiaľ nie sú známe, mimo USA má však byť novinka drahšia.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.