Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nové mapy v iOS 6: Ktoré funkcie budú dostupné aj na Slovensku

Nové mapy v iOS 6: Ktoré funkcie budú dostupné aj na Slovensku

Spolu s predstavením iPhonu 5 Apple dokončil aj mobilný operačný systém iOS 6, ktorý sa dostal do fázy GM (Golden Master). Keďže nie všetky jeho funkcie budú dostupné po celom svete, Apple pripravil praktický prehľad ich dostupnosti v jednotlivých krajinách.

TIP: iOS 6: Zaujímavé funkcie, o ktorých sa nehovorí

Ako sme vás už informovali, v iOS 6 sa namiesto máp od Googlu objavia mapy od Apple, ktoré si spoločnosť spravuje sama. Slovenskí používatelia ale nemusia mať hlavu úplne v smútku.

Na Slovensku budú dostupné štandardné mapové podklady i satelitné snímky a Apple dokonca sprístupni aj turn-by-turn navigáciu. Na rozdiel od Google Máp, používatelia budú ochudobnení o dopravné informácie a tiež aj vyhľadávanie podnikov v okolí. Chýbať budú aj 3D budovy.

Samotný iOS 6 bude dostupný pre zariadenia iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad 2, iPad tretej generácie a iPod Touch 4. a 5. generácie. Oficiálne vydanie iOS 6 je naplánované na 19. septembra.

TIP: Všetko o iPhone 5 na jednom mieste

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.