Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Antik: Desať TV staníc zadarmo pre Android a iOS

Antik: Desať TV staníc zadarmo pre Android a iOS

Telekomunikačný operátor Antik rozširuje ponuku bezplatnej televízie v mobile. Programový raster staníc sa zdvojnásobí z piatich na desať programov. 

Provider od utorka 18. septembra rozšíri službu o programy Joj, Plus, Dajto, Musiq1 a TV Región. Momentálne služba poskytuje kanály Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma a TA3.

Bezplatná televízia je dostupná pre používateľov iPhone a iPad bez nutnosti sťahovania aplikácie. Majitelia zariadení s Androidom potrebujú k sledovaniu televízie aj aplikáciu V-Player, alebo MX Player. Pre obidve platformy je vysielanie dostupné na webe iphonetv.antik.sk.

V minulých dňoch spustil aplikáciu pre sledovanie televízie aj konkurenčný operátor Swan. Vysielanie je dostupné pre iPhone a iPad. Aplikácia bude prvý mesiac bude zadarmo, neskôr za 0,99 eura mesačne. V aplikácií sú dostupné stanice Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Joj, Plus, TA3, ČT 1, ČT 2 a Fashion TV.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.