Antik: Desať TV staníc zadarmo pre Android a iOS

Antik: Desať TV staníc zadarmo pre Android a iOS

obr, 2012, testy, LG4HD

Telekomunikačný operátor Antik rozširuje ponuku bezplatnej televízie v mobile. Programový raster staníc sa zdvojnásobí z piatich na desať programov. 

Provider od utorka 18. septembra rozšíri službu o programy Joj, Plus, Dajto, Musiq1 a TV Región. Momentálne služba poskytuje kanály Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma a TA3.

Bezplatná televízia je dostupná pre používateľov iPhone a iPad bez nutnosti sťahovania aplikácie. Majitelia zariadení s Androidom potrebujú k sledovaniu televízie aj aplikáciu V-Player, alebo MX Player. Pre obidve platformy je vysielanie dostupné na webe iphonetv.antik.sk.

V minulých dňoch spustil aplikáciu pre sledovanie televízie aj konkurenčný operátor Swan. Vysielanie je dostupné pre iPhone a iPad. Aplikácia bude prvý mesiac bude zadarmo, neskôr za 0,99 eura mesačne. V aplikácií sú dostupné stanice Jednotka, Dvojka, Markíza, Doma, Joj, Plus, TA3, ČT 1, ČT 2 a Fashion TV.

 

Diskusia / 136 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke