Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom: Obchodovanie so zľavnenými telefónmi obmedzujeme

Telekom: Obchodovanie so zľavnenými telefónmi obmedzujeme

Operátor Telekom prevádzkuje zľavový portál Telekom Benefit, na ktorom prináša zaujímavé akcie na mobilné telefóny bez viazanosti. Hovorca Michal Korec priznáva, že sa musia brániť voči vynaliezavejšej skupine zákazníkov.

V prípade telefónov si každý zákazník môže zakúpiť len jeden kus. "Nakoľko sa v minulosti prejavili rôzne praktiky zákazníkov pri využívaní tejto služby, nastavili sme si viaceré interné nástroje i kontrolu na využívanie tejto zľavy," vysvetlil Korec. Operátor tieto možnosti bližšie nekonkretizoval.

Priamo v obchodných podmienkach portálu Telekom Benefit je zakázané jeho zneužívanie. V prípade dôvodného podozrenia si operátor vyhradzuje právo objednávku odmietnuť.

V súčasnosti je aktívny iba balík so smartfónom HTC Wildfire S a predplatenou kartou Easy Free s kreditom 9 eur. Predáva sa za 99 eur. Telekom ponuku priebežne aktualizuje. Prvé zľavy boli dostupné už v apríli tohto roka. "V tejto aktivite plánujeme pokračovať aj v budúcnosti," prezradil hovorca Michal Korec.

Telekom Benefit je oficiálny vernostný program operátora. Zľavy sú dostupné pre zákazníkov mobilnej aj pevnej siete. Telefóny sú blokované na výlučné použitie v sieti Telekomu.

TIP: Telekom dáva zľavu na smartfóny bez viazanosti. Cez zľavový portál

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.