Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: 50+50 MB zadarmo ku každému internetu

Orange: 50+50 MB zadarmo ku každému internetu

Dátové paušály v rámci Orange WOW sú v skutočnosti objemnejšie, ako operátor Orange prezentuje. Ku každému z nich totiž firma pribaľuje aj ďalších 50 MB dát v rámci služby Orange Chat. V skutočnosti pritom ide o dátový balík s možnosťou minúť dáta na čokoľvek, potvrdil operátor pre MobilManiu.

Ak započítame dáta zo služby, Orange má za 6,99 € presne 750 MB, za 9,99 € dva gigabajty (presne 2 050 MB) a za 15,99 € celkovo 5 050 megabajtov. Po ich prekročení klesne rýchlosť na úroveň slabšieho GPRS s rýchlosťou 16 kbit/s.

Služba Orange Chat s 50 MB sa dá objednať aj samostatne, stojí 4 eurá. Je najmenším dátovým balíkom v ponuke operátora, hoci ten ho k nim neradí. Službu v cenníku popisuje ako komunikačnú - na chatovanie cez aplikáciu Orange Go.

Pribaľovanie 50 MB platí podľa Orangeu do odvolania. V cenníku sa zatiaľ spomína platnosť do 25. októbra 2012. Ďalších 50 MB zákazník získa pre stránky orange.sk - cez službu Moja zóna, ktorá je tiež aktivovaná automaticky k všetkým dátovým balíkom.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.