Orange: 50+50 MB zadarmo ku každému internetu

Orange: 50+50 MB zadarmo ku každému internetu

Dátové paušály v rámci Orange WOW sú v skutočnosti objemnejšie, ako operátor Orange prezentuje. Ku každému z nich totiž firma pribaľuje aj ďalších 50 MB dát v rámci služby Orange Chat. V skutočnosti pritom ide o dátový balík s možnosťou minúť dáta na čokoľvek, potvrdil operátor pre MobilManiu.

fiip, bleskovky, obr

Ak započítame dáta zo služby, Orange má za 6,99 € presne 750 MB, za 9,99 € dva gigabajty (presne 2 050 MB) a za 15,99 € celkovo 5 050 megabajtov. Po ich prekročení klesne rýchlosť na úroveň slabšieho GPRS s rýchlosťou 16 kbit/s.

Služba Orange Chat s 50 MB sa dá objednať aj samostatne, stojí 4 eurá. Je najmenším dátovým balíkom v ponuke operátora, hoci ten ho k nim neradí. Službu v cenníku popisuje ako komunikačnú - na chatovanie cez aplikáciu Orange Go.

Pribaľovanie 50 MB platí podľa Orangeu do odvolania. V cenníku sa zatiaľ spomína platnosť do 25. októbra 2012. Ďalších 50 MB zákazník získa pre stránky orange.sk - cez službu Moja zóna, ktorá je tiež aktivovaná automaticky k všetkým dátovým balíkom.

Diskusia / 78 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke