Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple: Za 24 hodín dva milióny predobjednávok na iPhone 5

Apple: Za 24 hodín dva milióny predobjednávok na iPhone 5

Kalifornská spoločnosť Apple dnes v tlačovej správe oznámila, že za 24 hodín od spustenia predaja nového iPhonu 5 jej prišli dva milióny predobjednávok. iPhone 5 tak pokoril rekord svojho predchodcu, iPhonu 4S, z ktorého sa za 24 hodín predalo „len“ milión kusov.

„Zákaznícka odozva na iPhone 5 bola fenomenálna,“ uviedol Philip Schiller, viceprezident pre svetový marketing v Apple. Dopyt po novom iPhone tak opäť prevyšuje ponuku a Apple upozorňuje, že aj keď väčšina predobjednaných iPhonov 5 bude zákazníkom dodaná 21. septembra, množstvo z nich svoj nový iPhone dostane až v októbri.

Aj napriek tomu, že iPhone 5 sa v USA začne predávať až v piatok, pred predajňou Apple Store v New Yorku sa podľa portálu AppleInsider už teraz začínajú postupne tvoriť rady ľudí, ktorí čakajú na štart predaja zariadenia.

Na Slovensku sa iPhone 5 začne predávať 28. septembra. Novému iPhonu sa venujeme aj v špeciálnej rubrike, kde nájdete všetky dôležité informácie.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.