Apple: Za 24 hodín dva milióny predobjednávok na iPhone 5

Apple: Za 24 hodín dva milióny predobjednávok na iPhone 5

Kalifornská spoločnosť Apple dnes v tlačovej správe oznámila, že za 24 hodín od spustenia predaja nového iPhonu 5 jej prišli dva milióny predobjednávok. iPhone 5 tak pokoril rekord svojho predchodcu, iPhonu 4S, z ktorého sa za 24 hodín predalo „len“ milión kusov.

„Zákaznícka odozva na iPhone 5 bola fenomenálna,“ uviedol Philip Schiller, viceprezident pre svetový marketing v Apple. Dopyt po novom iPhone tak opäť prevyšuje ponuku a Apple upozorňuje, že aj keď väčšina predobjednaných iPhonov 5 bude zákazníkom dodaná 21. septembra, množstvo z nich svoj nový iPhone dostane až v októbri.

Obr, Novinky, iPhone 5

Aj napriek tomu, že iPhone 5 sa v USA začne predávať až v piatok, pred predajňou Apple Store v New Yorku sa podľa portálu AppleInsider už teraz začínajú postupne tvoriť rady ľudí, ktorí čakajú na štart predaja zariadenia.

obr, 2012, temy, navstev06

Na Slovensku sa iPhone 5 začne predávať 28. septembra. Novému iPhonu sa venujeme aj v špeciálnej rubrike, kde nájdete všetky dôležité informácie.

 

Diskusia / 80 Fotogaléria / 2
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke