Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Cena akcií Apple sa vyšplhala na rekordných 700 dolárov

Cena akcií Apple sa vyšplhala na rekordných 700 dolárov

Obr, Novinky, iPhone 5

Apple má ďalší rekord. Po dosiahnutí dvoch miliónov predobjednávok na nový iPhone 5 sa cena akcií amerického technologického giganta prvýkrát za existenciu firmy vyšplhala na 700 dolárov. Prispela k tomu správa o silnom dopyte po novom smartfóne Apple iPhone 5.

Spoločnosť Apple v pondelok oznámila, že behom prvých 24 hodín obdržala viac ako dva milióny objednávok na iPhone 5. Nová verzia telefónu iPhone tak v rýchlosti predaja predstihla všetkých svojich predchodcov.

Firma upozornila, že dopyt presahuje jej terajšie zásoby. Väčšina objednaných iPhonov 5 síce bude dodana podľa plánu v piatok, niektorí zákazníci však telefóny obdržia až v októbri.

TIP: Špeciálna rubrika Všetko o iPhone 5

Apple predstavil nový iPhone 5 minulý týždeň. Má väčší displeja a zároveň je tenší i ľahší než predchádzajúci iPhone 4S. V USA a ďalších vybraných krajinách sa bude predávať od piatku. Na Slovensku sa novinka objaví 28. septembra.

(ČTK)

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 39 Fotogaléria / 1
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.