Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple uvoľnil nový systém iOS 6 pre iPhone, či iPad

Apple uvoľnil nový systém iOS 6 pre iPhone, či iPad

Spoločnosť Apple dnes uvoľnila na stiahnutie novú verziu operačného systému pre mobilné zariadenia s označením iOS 6. Finálny systém sa dostáva k používateľom po takmer trojmesačnom testovaní medzi vývojármi a podľa slov Applu v ňom nájdete vyše 200 noviniek.

iOS 6 prináša okrem iného úplne novú mapovú aplikáciu z dielne Apple, turn-by-turn navigáciu, integráciu Facebooku a mnoho ďalších noviniek.

Objavila sa tiež nová aplikácia Passbook, vynovené funkcie pre aplikácie Safari, Mail, Telefón a Siri. Hlasová asistentka sa odteraz nachádza aj na Novom iPade tretej generácie a podporuje ďalšie jazyky, slovenčina bohužiaľ stále chýba.

Aktualizovať môžete priamo vo vašom iOS zariadení cez Wi-Fi pripojenie. V Nastaveniach prejdite na voľbu Všeobecné a ďalej na Aktualizácia softvéru, kde systém automaticky vyhľadá najnovší dostupný softvér. Pred samotnou inštaláciou je dobré, ak si zálohujete vaše dáta do iTunes, alebo iCloudu.

Systém iOS 6 podporuje nasledovné zariadenia:

  • iPhone 4S
  • iPhone 4
  • iPhone 3GS
  • nový iPad (3. generácia)
  • iPad 2
  • iPod Touch (4. generácia)

Nie všetky nové funkcie sú dostupné pre všetky zariadenia a niektoré služby fungujú iba v určitých krajinách. Nezabudnite taktiež aktualizovať aplikáciu iTunes na verziu 10.7, ktorá prináša podporu pre zariadenia s iOS 6.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.