Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Orange začína posielať nové faktúry. Pozrite si ich

Orange začína posielať nové faktúry. Pozrite si ich

Operátor Orange pred niekoľkými dňami predstavil faktúry s novým dizajnom. Sľubuje si od nich najmä sprehľadnenie fakturovaných služieb. Medzi novinky patrí tiež napríklad uvedený odporúčaný termín platby za faktúru, ktorý dopĺňa dátumy vyhotovenia a splatnosti. Na veľkej časti je tiež vyhradený priestor pre propagáciu ďalších služieb.

Faktúry budú po novom tlačené obojstranne, čím chce operátor mesačne ušetriť 700 tisíc listov papiera. S plnofarebným variantom sa ale stretnete len pri elektronickej faktúre.

obr, 2012, mobily, motorola, razrhd

obr, 2012, mobily, motorola, razrhd


Nový dizajn faktúr (Po otvorení zväčšite kliknutím na odkaz v ľavom hornom rohu |Zdroj: operátor)

S novými faktúrami sa môžu zákazníci stretnúť už v týchto dňoch. Orange ich propagoval napríklad aj formou banneru na pôvodných faktúrach. „Aktuálne sme už začali s distribúciou nových faktúr vopred informovaným zákazníkom,“ uvádza hovorca Richard Fides. Vysvetlivky k novým prvkom nájdete aj na stránkach operátora.

 

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 14 Fotogaléria / 2
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.