Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange začína posielať nové faktúry. Pozrite si ich

Orange začína posielať nové faktúry. Pozrite si ich

Operátor Orange pred niekoľkými dňami predstavil faktúry s novým dizajnom. Sľubuje si od nich najmä sprehľadnenie fakturovaných služieb. Medzi novinky patrí tiež napríklad uvedený odporúčaný termín platby za faktúru, ktorý dopĺňa dátumy vyhotovenia a splatnosti. Na veľkej časti je tiež vyhradený priestor pre propagáciu ďalších služieb.

Faktúry budú po novom tlačené obojstranne, čím chce operátor mesačne ušetriť 700 tisíc listov papiera. S plnofarebným variantom sa ale stretnete len pri elektronickej faktúre.


Nový dizajn faktúr (Po otvorení zväčšite kliknutím na odkaz v ľavom hornom rohu |Zdroj: operátor)

S novými faktúrami sa môžu zákazníci stretnúť už v týchto dňoch. Orange ich propagoval napríklad aj formou banneru na pôvodných faktúrach. „Aktuálne sme už začali s distribúciou nových faktúr vopred informovaným zákazníkom,“ uvádza hovorca Richard Fides. Vysvetlivky k novým prvkom nájdete aj na stránkach operátora.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.