Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
IFA 2015

Aktuálne akcie operátorov

Akciové a iné zaujímavé ponuky v cenníkoch Orangeu, Telekomu, O2 a virtuálnych operátorov.

Akcie sú platné k 12. 8. 2014.

Orange 80px

Orange a FunFón

Ideálne paušály

Nová ponuka má rôzne varianty paušálov s voliteľnou viazanosťou, možnosťou pauzy či neobmedzenými súčasťami. Znížili sa aj základné ceny.

článok
web operátora

Volania zadarmo v rodine

Bezplatné volania vo vlastnej sieti ako doplnok k bežným paušálom. Vzťahuje sa vždy len na päť členov rodiny či priateľov. Tí si medzi sebou môžu volať zadarmo.

článok

Flatové biznis paušály. Aj pre bežných klientov

Súčasťou prémiovej ponuky sú neobmedzené volania aj správy do zahraničia či predplatené roamingové dáta i neobmedzený internet.

článok
web operátora

Špeciálne varianty Sova a Panter

Variant Sova 5 eur alebo Panter 30 eur môžete dostať najmä vtedy, ak operátora sami požiadate.

článok

„Hlasové paušály“ Orangeu vo vlastnej sieti

Samostatná ponuka pre volania vo vlastnej sieti: Variant platiaci počas večerov a víkendov stojí 11,99 eura mesačne, úplné neobmedzeno je drahšie o osem eur.

článok

Šikovná Prima

Na zákazníka čaká zatraktívnená predplatenka s klesajúcou tarifou volaní i dát či zvýhodneným zahraničím. Za pravidelné dobíjanie dostanete výhody vo vlastnej sieti a dáta.

článok
web operátora

Lacnejšie Prima balíčky. Pri aktivácii natrvalo

Pokiaľ si k Šikovnej voľbe, resp. Prima WOW aktivujete nekonečný balík s automatickým predlžovaním, od prvého predĺženia získate službu za cenu zníženú o 20 centov až rovné euro.

článok

Šikovná voľba: Nový nulový paušál

Novinka má klesajúce ceny hovorov i dát. Láka aj na výhodné volania a správy do celej EÚ, USA a Kanady. Po prekročení hraníc máte SMS/MMS či hovory vo vlastnej sieti zadarmo.

článok
web operátora

Šikovná voľba pre blízkeho

Zákazník, ktorý sa zaviaže, si môže vziať druhú SIM kartu pre blízkeho. Tá má rovnaké ceny ako bežná Šikovná voľba, no mesačne sa platí 1 €. Tieto dve čísla si navzájom volajú neobmedzene.

článok

Zdieľanie dát a spojenie balíčkov

Jeden balík môžu využívať viacerí používatelia – dodatočná SIM karta stojí tri eurá mesačne. Alebo si môžete za poplatok spojiť viac balíkov dát do jedného.

článok

Mobilný internet pre 2 SIM karty

Dva balíky – s voľným objemom dát 900 MB alebo 6 000 MB – ponúka operátor za mesačný poplatok 12 eur, resp. 20 eur. Službu je možné využiť na dvoch SIM kartách súčasne.

článok

Vyššia rýchlosť po vyčerpaní

Po vyčerpaní dát z balíčka sa rýchlosť nespomalí na bežných 128 kbit/s, ale len na 256 kbit/s alebo 768 kbit/s. Služba stojí euro, resp. tri eurá mesačne.

článok

Tablet na splátky. K mobilnému internetu

Ak si zoberiete program mobilného internetu s viazanosťou na dva roky, časť sumy za zariadenie zaplatíte pri podpise zmluvy a zvyšok si môžete rozložiť na 12 alebo 18 mesačných splátok.

bleskovka
web operátora

Orange Hudba: Streamovaná hudba za paušál

Neobmedzené počúvanie obľúbených skladieb či streamovanie cez mobilnú aplikáciu za mesačný poplatok. Zľavy pri kombinácii s iným internetovým balíčkom. Bezplatná verzia Lite obsahuje reklamu a ďalšie obmedzenia.

článok
web operátora

Zľavy na internet pre verných

Pravidelná mesačná zľava na programy Mobilného internetu pre verných zákazníkov. Zľava závisí na tom, koľko rokov je zákazník v Orangei.

web operátora

Bonus na mobil do 25 eur: Pre verných klientov

Mobil v Orangei môžete získať lacnejšie. Zľava je odstupňovaná podľa dĺžky pobytu u operátora. Podmienkou je 24-mesačná zmluvná viazanosť.

článok

Roaming: Moja Európa, Môj Svet a Roaming+

Platené roamingové balíčky upravujú ceny volaní na 0,12 eura v krajinách EÚ, prípadne vo vybraných ďalších krajinách na 0,50 eura. Výhodnejšie dostanete aj dáta.

článok
web operátora

Roamingové dátové balíčky

Orange ponúka niekoľko roamingových dátových balíčkov s rôznymi mesačnými poplatkami (napr. balíčky s 50 či 100 MB, zvýhodnené sadzby v EÚ alebo vo svete či balíčky pre susedné krajiny).

článok
web operátora

Volania do zahraničia za 12 centov

Služba Haló svet za 1,90 € mesačne ponúka volania za 0,12 € / min. do celého sveta so sekundovou tarifikáciou (1+1).

web operátora

FunFón: 7-centové ceny

Služba FunFón má predplatenú kartu s volaniami za 7 centov, správami za 7 centov a denným internetom so stropom 40 centov na deň. Výhodné dáta získate bezplatne pri prenose čísla z Telekomu alebo O2.

článok

E-shop: Jeden paušál zadarmo

Pri objednávke cez e-shop získa zákazník jeden mesačný poplatok z objednaného paušálu a dopravu zadarmo.

web operátora

Bonus za prenos čísla 150 eur

K Ideálnemu paušálu alebo Šikovnej voľbe sa dá získať 150 eur navyše. Bonus sa pripisuje postupne počas 30 mesiacov – ako zľava z faktúry po 5 eur.

článok
web operátora

 

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.

Ceny mobilov a zariadení v Orange, Telekome a O2

Chcete si preniesť číslo do Orangeu? Všetko o prenose čísla k inému operátorovi

Pokračovanie článku nižšie

TM male logo

 

Telekom

Easy Fix

Koncept Easy Fix je založený na minimálnej mesačnej výške dobitia kreditu. Telekom má v ponuke rôzne varianty – od nich závisí cena volaní aj výška kreditu navyše.

článok
web operátora

Balíčky pre Easy a Easy Fix

Za mesačný poplatok si môžete aktivovať dátový balík, neobmedzené SMS či volania do všetkých alebo vybraných sietí.

článok (balíčky volaní)
článok (balíčky dát a SMS)

Dotácie mobilov k Happy od Telekomu

Telekom má systém dotácií postavený na úvodnom poplatku a následnom splácaní zariadenia – každý mesiac sa k Happy programu pripočíta splátka.

článok

Happy: Zľava bez telefónu, výhodne do zahraničia

K programom Happy dostanete balíček volaní do zahraničia za 9 centov/min. a takisto zľavu z mesačného poplatku, pokiaľ si nezoberiete mobilný telefón.

článok

Happy XXL: Najvyšší paušál

Telekom začal predávať nový flatový paušál Happy XXL. Stojí 54,99 eura mesačne. Zahŕňa neobmedzené hovory/SMS/MMS v SR a do EÚ + 5 GB dát (po prenesení spomalenie na 64 kbit/s).

článok

Happy XS Mini: 30 minút a tri čísla

Zákazník získa 30 voľných minút. K tomu pribalí operátor bezplatné volania na tri ľubovoľné čísla v sieťach SR. Poplatkom je 4,99 eura, respektíve 5,99 eura mesačne.

článok

Happy balík pre volania do zahraničia

50 minút na volania zo SR do EÚ a ďalších štyroch krajín. Platí sa 3,99 eura mesačne. Po prevolaní stojí každá minúta hovoru navyše 9 centov.

článok

Zľava 50/100/150 eur v predajni a cez infolinku

Odmena do 150 eur podľa výšky zvoleného paušálu, vzťahuje sa na nových zákazníkov. Je vyplácaná počas 20 mesiacov ako kredit do faktúry.

článok

Notebooky a tablety od 1 €

Tablety či notebooky k programom Neobmedzený mobilný internet za dotované ceny od 1 € (zvyšuje sa mesačný poplatok za internet).


web operátora (tablety)
web operátora (notebooky)

Easy Free: Internet zadarmo po dobití kreditu

Po dobití kreditu za menej ako 10 € - internet zadarmo na 7 dní; aspoň za 10 € - internet zadarmo na 15 dní. Po aktivácii SIM karty internet zadarmo na 30 dní.

článok
web operátora

Mobilný internet 0 EUR s bonusovými dátami

Pripísanie bonusového kreditu (bonusové dáta) na Mobilnom internete 0 EUR - rôzne bonusy podľa výšky dobíjanej sumy.

web operátora

Rýchly LTE internet

Za LTE internet – k programom internetu v mobile a mobilného internetu – s vysokými rýchlosťami si musíte priplatiť 5 eur, respektíve 10 eur.

článok
článok 2
web operátora

Happy roaming

Hlasový roaming za dve eurá mesačne ponúka volania v EÚ za 13 centov / min. (prichádzajúce i odchádzajúce hovory). Cena platí aj pre SMS. Na úvod dostanete bonus v podobe 10 MB dát.

článok
web operátora

Happy: Voľné minúty aj na zahraničie i roaming

Novým zákazníkom alebo pri predĺžení zmluvy k paušálom Happy sa voľné minúty míňajú na hovory na Slovensku, do EÚ a na prijímanie hovorov v EÚ. Pri neobmedzených paušáloch je na roaming a zahraničie dostupná tisícka minút.

článok

Bezplatný roamingový balíček alebo navigácia

Happy roaming od Telekomu alebo navigácia Sygic (na 30 mesiacov) sa dá získať zadarmo. Musíte si ale vziať nový zmluvný kontrakt na program Happy. Ponuka platí len v e-shope.

článok (Happy roaming)

článok (Sygic)

Easy Free za euro s kreditom 9 eur

Predplatenku Easy Free môžete získať za jedno euro s kreditom deväť eur. Akcia platí v prípade nových zákazníkov paušálov Happy a takisto pri predĺžení zmluvy. Vzťahuje sa len na on-line objednávku

článok

Dáta v roamingu: Od 20 MB za 2 eurá

Šesť balíčkov mobilného internetu pre krajiny EÚ alebo aj svet. Od 20 do 500 MB. Stoja 2 eurá až 30 eur mesačne. Bez balíčka surfujete s cenou od 24 centov za megabajt dát.

článok

článok (lacnejšie dáta bez balíčka)

Lacnejšie volania do zahraničia

Výhodnejšie volania do zahraničia so službou s mesačným poplatkom 1,99 €. Po aktivácii môže zákazník telefonovať do EÚ, Nórska, Lichtenštajnska, Islandu a USA za 12 centov za minútu.

článok
web operátora

Webzľavy do 40 eur pre Happy

Zľava od 5 do 40 eur pri aktivácii alebo predĺžení zmluvy na paušál Happy.

web operátora

Bonus za prenos čísla na Easy Free alebo Easy Time

Bonusom za prechod s číslom na predplatenú kartu Easy Free alebo Easy Time je sto percent kreditu navyše pri prvom dobití.

článok

Neobmedzené volania, SMS a MMS na tri čísla

Služba Volania Najbližším s mesačným poplatkom 2,99 € ponúka neobmedzené volania, textové i multimediálne správy na tri čísla. Služba je dostupná aj pre predplatené karty za 3 € mesačne.

bleskovka
web operátora

Odmeny za vernosť

Zľava z mesačného poplatku paušálu vypočítaná podľa počtu rokov u operátora – od 2 % do 12 %. Bonus platí počas dvoch rokov viazanosti.

článok

Hudobná služba Deezer

Zákazníci Telekomu získajú hudobnú službu Deezer bezplatne alebo s výhodnejším poplatkom, pokiaľ majú jeden z najvyšších paušálov či fixného internetu.

článok

 

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.

O2 + značková služba Tesco mobile

Kredit navyše pri objednávke cez e-shop

Pri on-line objednávke karty O2 Fér s dobíjaním kreditu získate 50 %kreditu navyše pri prvých troch dobitiach.

článok

Volania po 1. minúte zadarmo s O2 Fér

Všetci zákazníci O2 Fér platia iba za prvú minútu hovorov vo vlastnej sieti.

článok

Bonus za prenos čísla 150 eur

Odmena vyplácaná po 5 eur mesačne počas 30 mesiacov. Platí pre nákup v e-shope a iba pre paušálne programy.

článok

Odporúčacia odmena 150 eur

Ak máte aktívny O2 Paušál a odporučíte číslo od iného operátora na prenos do O2, môžete získať 150 eur. Nový zákazník si musí taktiež vziať program O2 Paušál.

článok

SMS balíček k O2 Fér

Neobmedzené SMS za 6 eur mesačne. Platí do všetkých sietí na Slovensku aj zo SR do EÚ. Pri kúpe telefónu so službou O2 Mobil+ je balík bezplatný – pri fakturovanom O2 Fér.

článok

O2 Moja Firma: Zľavy podľa výšky faktúry

O2 má zľavu z faktúr pre firemných zákazníkov. Nejde už o pôvodné rámcové zmluvy. Zákazníci majú možnosť prenájmu mobilných telefónov a pravidelnej obmeny zariadení po 18 mesiacoch.

článok

Domáce ceny hovorov a SMS pre celú EÚ

Volania a SMS do všetkých krajín EÚ za rovnakú cenu ako do slovenských sietí. Ponuka sa vzťahuje na O2 Fér (vrátane balíčkov) i O2 Paušál.

bleskovka
web operátora

Bez roamingu v Česku: Ceny ako doma

Operátor si účtuje v Česku bez cenového rozdielu, rovnako ako na Slovensku. Ponuka platí aj pre všetky balíčky.

článok

Neobmedzené volania za 30 eur

Extra balíček neobmedzených volaní do všetkých slovenských sietí a zo SR do celej EÚ. Platí pre O2 Fér s dobíjaním kreditu aj platbou na faktúru.

web operátora

Balíček volaní zo SR mimo EÚ

Služba „Volania Svet“ určená pre všetky volacie programy zahŕňa 50 predplatených minút mesačne na volania zo SR do krajín mimo EÚ. Stojí 6 eur.

článok

Internet ako súčasť O2 Paušálu

Programy O2 Paušál automaticky obsahujú dátový balíček: Modrý variant – 100 MB, Strieborný a Zlatý – 500 MB, Platinový – 1 000 MB.

článok

O2 Internet s bonusom

Zdieľanie internetu naprieč viacerými SIM kartami. Základ stojí 20 eur, dostanete 7 GB na mesiac. Za SIM kartu navyše sa vždy priplácajú tri eurá. Dotácia 198 eur použiteľná na tablet či mobil.

článok

Denný internet: 250 MB za 50 centov

Prístup na internet a prenos dát v sieti O2 Slovensko bez aktivovaného dátového balíčka bude počas kalendárneho dňa spoplatnený iba do výšky 0,50 €. Plnú rýchlosť môže zákazník využiť až do stiahnutia 250 MB za deň.

bleskovka
web operátora

Internet so zľavou 50 % na tri mesiace

Internetový balíček na prvé tri mesiace so zľavou 50 %. Platí pre zákazníkov, ktorí ešte žiadny internetový balíček nevyužívali.

článok
web operátora

Zvýhodnené roamingové volania a SMS

Služba EU Pas s možnosťou telefonovať v krajinách EÚ za rovnaké ceny, aké sa účtujú pri volaniach na Slovensku. Platí sa však jednorazový poplatok 0,60 € za každý hovor.

článok
web operátora

Dátový roaming

V krajinách EÚ môžete využiť denne 25 MB prenosov za 2 € so službou EU Internet. Po prečerpaní v daný deň si môžete aktivovať rovnaký objem dát znovu.

web operátora

Volania na vybrané čísla vo vlastnej sieti za paušál

Neobmedzené volania na tri účastnícke čísla v sieti O2 Slovensko za 6 € mesačne. Alebo nespoplatňované volania na jedno O2 číslo za tri eurá mesačne.

web operátora
článok

Odporuč a získaj

Vzájomné volania medzi O2 číslami na 3 čísla po odporučení služieb novému zákazníkovi.

bleskovka
web operátora

Tesco Mobile: Volania zadarmo a extra kredit. S kartou Clubcard

Členovia vernostného programu Tesco Clubcard a ich blízki si môžu bez poplatkov aktivovať bezplatné volania vo vlastnej sieti (do tisíc minút mesačne) a zdvojnásobovanie dobitého kreditu.

bleskovka
bleskovka (limity ponuky od konca marca)

Splátková služba O2 Mobil

Zákazníci O2 si môžu zobrať zariadenie aj na splátky – cenu telefónu si rozložíte na jednorazovú platbu na predajni a 24 mesačných platieb. Telefón je možné vyplatiť aj predčasne bez zmluvnej pokuty.

článok

Výkup starých mobilov

Pokiaľ sa chcete zbaviť starého telefónu, operátor ho od vás odkúpi. Za stanovených podmienok získate poukážku od O2 alebo rovno vyplatené peniaze na účet v banke.

článok

EA hry do mobilu zadarmo

Ponuka hier od Electronic Arts, ktoré si môže klient stiahnuť bezplatne, pokiaľ má aktivovaný dátový balíček.

článok
web operátora

.

Swan

4G internet

Balíček rýchleho internetu so 100 GB dát mesačne, po minutí sa rýchlosť spomalí na 1 Mbit/s. Mesačným poplatkom je 5 eur. Služba je dostupná v 50 mestách.

článok
web operátora

 

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.