Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aktuálne akcie operátorov

VYRADIŤ Z NAJČÍTANEJŠÍCH Akciové a iné zaujímavé ponuky v cenníkoch Orangeu, Telekomu, O2, 4ky a ďalších operátorov.

Rýchly prechod na ponuku operátora:

 

Akcie sú platné k 29.11. 2016

 

. .

Orange a FunFón

 
Paušály za výhodnejšie ceny Cez spolupracujúcu firmu predáva spoločnosť neobmedzený paušál Max 30 za polovičnú cenu. Obsahuje iba 500 MB dát. článok  
 
Výhodné balíky v roamingu Operátor má vynovenú ponuku roamingových balíkov. Ponúka nižšie ceny služieb v zahraničí, po zaplatení mesačného poplatku.  článok  
web operátora   
Lacnejšie služby v zahraničí a poistením Za 2,90 eura mesačne získate zvýhodnené ceny volaní, SMS a dát v EÚ a v mnohých ďalších krajinách. Prichádzajúce hovory v EÚ máte bez poplatku. Benefitom je cestovné poistenie pre vás a vašich blízkych.  článok  
web operátora  
Bonus za prenos čísla Operátor ponúka bonus za prenos čísla od konkurencie do 150 eur na 20 mesiacov. Rovnaký bonus môže získať aj klient, ktorý nového klienta získa  Mesačne ušetríte 2,5 až 7,5 eura.  článok  
web operátora  

FunFón: Volania a SMS za 1 cent

Operátor ponúka balík volaní a SMS/MMS do všetkých sietí za 10 eur mesačne. Získate voľných tisíc jednotiek a môžete ich využiť ako chcete. Priemerne stojí minúta hovoru a SMS 1 cent. 

článok  

web operátora

 

Balíky Mix

Balíky služieb stoja bezmála 15 až 25 eur. Líšia sa vo viacerých parametroch. Získate pevný internet a mobilný internet či ďalšie výhody. 

článok

 

web operátora

 

1 GB na pol roka pre skupinu Navzájom zadarmo

Operátor rozdáva 1 GB každý mesiac počas 6 mesiacov pre všetkých členov skupiny Navzájom zadarmo. Bezplatné dáta je nutné aktivovať. 

článok

 

web operátora

 

Prima karta za polovicu

Karta za 5 eur s 10-eurovým kreditom cez e-shop. Volania do všetkých sietí stoja 0,09 až 0,12 eura za minútu, podľa počtu prevolaných minút. SMS a MMS sú za 0,06 eura.

článok

 

web operátora

 

Šikovná voľba za 0 eur

Program má klesajúce ceny hovorov i dát. Láka aj na výhodné volania a správy do celej EÚ, USA a Kanady. Ak miniete aspoň 5 eur mesačne, získate SMS/MMS. Po minutí minimálne 10 eur dostanete hovory vo vlastnej sieti cez víkend. 

článok

 

web operátora

 

Zdieľanie dát a spojenie balíčkov

Jeden balík môžu využívať viacerí používatelia – dodatočná SIM karta stojí tri eurá mesačne. Alebo si môžete za poplatok spojiť viac balíkov dát do jedného.

článok

 

web operátora

 

Vyššia rýchlosť po vyčerpaní

Po vyčerpaní dát z balíčka sa rýchlosť nespomalí na bežných 128 kbit/s, ale len na 256 kbit/s alebo 768 kbit/s. Služba pri vyšších programoch stojí euro, resp. tri eurá mesačne. K nižším programom už nie je dostupná.

článok

 
 

Roamingové dáta

V ponuke je viacero roamingových balíkov s dátami. Okrem krajín, ktoré patria do EÚ tu nájdete aj ďalšie destinácie.

web operátora

 
 

FunFón: 7-centové ceny

Služba FunFón má predplatenú kartu s volaniami za 7 centov, správami za 7 centov a denným internetom so stropom 0,4 eura na deň.

článok

 

web operátora

 

FunFón - internet na pol roka

Internet na pol roka získate po prenose čísla do FunFónu. Ponuka platí aj pri prenose z Orangeu. Mesačne získate 500 MB balík

článok

 

web operátora

 

Paušály Flex a Max

Nové paušály majú rôzne varianty. Nižšie programy neobsahujú internet. Vyššie obsahujú aj dátový balík a neobmedzené volania. 

článok

 
 

Volania a správy zadarmo v rodine

Bezplatné volania a správy vo vlastnej sieti ako doplnok k bežným paušálom. Vzťahuje sa na päť členov rodiny či priateľov. Tí si medzi sebou môžu volať a písať neobmedzene zadarmo.

článok

 

web operátora

 

Šikovná Prima

Na zákazníka čaká predplatenka s klesajúcou tarifou volaní i dát či zvýhodneným zahraničím. Za pravidelné dobíjanie získate výhody.

web operátora

 
 

 

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

 

. .

Telekom

 
Magenta 1 pre biznis klientov Päť programov pre podnikateľov, ktoré sa líšia podľa ceny. Všetky však obsahujú neobmedzené volania. K programom získate aj ďalšie služby.  článok  
web operátora  
Neobmedzené volania, správy a zľava z paušálu Ak máte známych v Telekome, môžete si prepojiť progamy v rámci Magenta 1. Môžete si medzi sebou volať a písať. Okrem toho získate aj zľavu na službu. Do konca roka získa každý člen aj 100 GB dát.  článok   
web operátora  
V štyroch krajinách ako doma Ak máte paušál Happy, v Česku, Maďarsku, Poľsku a v Rakúsku môžete využívať služby ako doma. Operátor zrušil aj poplatok za prichádzajúce hovory. Dát sa to netýka.  článok   
   
Mobil každý rok Operátor začal ponúkať novú službu, s ktorou môžete získať nový mobil každý rok s paušálmi Happy. Okrem toho vám operátor zaplatí aj za vaše súčasné zariadenie pri kúpe nového mobilu. článok  
web operátora  
Juro karta Predplatená karta ponúka minútu hovoru, správu a 1 MB dát za 5 eurocentov. Pri pravidelnom mesačnom dobíjaní získate všetky spomínané služby za 2 eurocenty. Akcia zatiaľ platí do konca júna 2017.  článok  
web operátora   
Magio už aj do baru, či na recepciu V prípade, že chcete využívať Magio vo svojej reštaurácii, či na inom verejnom priestore, poskytovateľ vám ho legálne sprístupní. Ponuka programov je iná ako pre bežných klientov. článok  
 
Zdieľanie dát od paušálu Happy M Od paušálu Happy M si môžete kúpiť 1 GB dátový balík za 5,99 eura mesačne. Dáta môžete deliť medzi viacerých klientov Telekomu.  článok  
web operátora  
Malá Magenta V ponuke je už aj menšia Magenta 1. Môžete si do nej vybrať jednu pevnú a jednu mobilnú službu. Bonusom je odmena vo forme vybranej služby na celé obdobie viazanosti.  článok  
web operátora  
Bonusy pre všetkých s Magentou 1 Všetci existujúci a noví klienti s Magentou 1 získavajú od operátora službu Telekom Cloud s celkovým objemom 20 GB a základnú pomoc k službe Pôjdeto Light  článok  
web operátora  

Virtuálne číslo

Virtuálne číslo poslúži najmä vtedy, keď chcete predať nejaký tovar na internetovom bazári. Môžete využiť týždenný alebo mesačný variant. Služba stojí 2 eurá na týždeň, 3 eurá na mesiac.

článok

 

web operátora

 

Lacnejší paušál k pevným službám

Ak máte od Telekomu aspoň dve pevné služby, mobilný paušál získate so zľavou. Vyberať si môžete zo šiestich paušálov. Výhodnejšie získate aj ďalšie paušálne programy.

web operátora

 
 

Easy za polovicu

Karta za 4,5 eura s 9-eurovým kreditom cez e-shop. Volania do všetkých sietí stoja 0,09 eura za minútu. SMS a MMS sú spoplatnené sumou 0,06 eura.

článok

 

web operátora

 

Dvojice zariadení na Vianoce

Operátor aktuálne daruje k jednému smartfónu, druhý zadarmo. Telekomu umožňuje vziať si k programu balíček dát a ďalej ho deliť medzi viacero klientov.  

článok 

 
 

Happy roaming

Hlasový roaming za dve eurá mesačne ponúka volania v EÚ za 0,13 eura/ min. (prichádzajúce i odchádzajúce hovory). Rovnaká cena platí aj pre SMS.

článok

 

web operátora

 

Happy: Voľné minúty aj na zahraničie i roaming

Zákazníci s paušálom Happy voľné minúty míňajú na hovory na Slovensku, do EÚ a na prijímanie hovorov v EÚ. Pri neobmedzených paušáloch je na roaming a zahraničie dostupná tisícka minút.

článok

 

web operátora

 

Zľava za objednávku cez web

Operátor vám dá jednorazovú zľavu 10 až 40 eur, ak si paušál objednáte cez web. Čím vyšší paušál si zvolíte, tým bude zľava vyššia.

web operátora

 
 

Dáta v roamingu

Telekom klientom s paušálom ponúka viaceré zvýhodnené roamingové dátové balíky. Okrem krajín EÚ, získate výhodnejšie dáta aj v ďalších krajinách.

web operátora

 
 

Odmeny za vernosť

Zľava z mesačného poplatku paušálu vypočítaná podľa počtu rokov u operátora – od 2 % do 12 %. Bonus platí počas dvoch rokov viazanosti.

článok

 

web operátora

 

Mobily k Easy Pecka

K predplatenej karte si môžete zakúpiť mobil za zvýhodnenú cenu na webe operátora. Ide väčšinou o staršie modely.

web operátora

 
 

Happy XS na webe

Provider poskytuje Happy XS Mini za 5,99 eura iba na webe. Obsahuje 30 minút do všetkých sietí a neobmedzené volania na 3 čísla. 1 eurovú mesačnú zľavu získate, ak si nevezmete mobil.

článok

 

web operátora

 

Easy Pecka

Volania do všetkých sietí za 0,09 eura, SMS za 0,06 eura. Za celý deň nezaplatíte za internet viac ako 0,5 eura. Viac nezaplatíte ani za volania, či SMS. Stroj je opäť 0,5 eura pri každej z nich.

článok

 

web operátora

 

Balíky k Easy Pecka

Neobmedzené volania do Telekomu, či SMS do všetkých sietí na 7 dní. V ponuke je aj 1 GB balík dát, po jeho minutí sa rýchlosť zníži, ďalšie dáta sa neúčtujú.

web operátora

 
 

Happy paušály

Operátor má v ponuke viacero paušálnych programov, pričom každý z nich obsahuje aj neobmedzené volania do Telekomu. Nižšie iba počas vybraného času. Zahŕňajú aj internetový balík. Väčšina z nich aj SMS a MMS.

web operátora

 
 

Zľava z paušálu

Ak si od operátora nevezmete mobil, z mesačného poplatku získate zľavu. Ide o sumu 1 do 10 eur pri najvyššom programe. Zľavu nedostanete iba pri najnižšom programe.

web operátora

 
 

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.

 

. .

O2

 

Každé zariadenie za 2 eurá

 

Operátor ponúka všetky zariadenia z ponuky za dve eurá, zvyšok doplatíte v splátkach počas dvoch rokov. Nízka dotácia je aj pri nízkych paušáloch.  článok  
web operátora   

Vysoké paušály je možné využívať aj v EÚ 

Dva najvyššie paušály je možné využívať už aj v celej EÚ. Pomer využívania služieb na Slovensku a v EÚ je 80:20. V zahraničí môžete míňať aj predplatené dáta.  článok  
web operátora  

Vykúpenie" z viazanosti u iného operátora

 

Spoločnosť sa rozhodla zaplatiť zmluvnú pokutu za zákazníkov, ktorí sa rozhodnú prejsť na O2 Paušál. Maximálne za vás uhradí 150 eur.  článok

 

 

 
 

Datahit - prenesie dát alebo dokúpenie ďalších

 

Ak máte zaplatený dátový balíček a dáta neminiete, s touto službou sa vám automaticky prenesú do ďalšieho mesiaca. Naopak, ak ich miniete, ďalšie sa vám automaticky za poplatok aktivujú 

článok 

 
 

Lístky na podujatia skôr

 

Operátor spolupracuje s Ticketportalom a svojim klientom ponúka lístky na podujatia skôr, ako začne oficiálny predaj. Maximálne je to 48 hodín skôr a týka sa to vybraných akcií. 

 

článok

 

web operátora

 

Bonus za prenos čísla, zľava k paušálom s nízkou dotáciou 

Na predajni a na linke 949 je možné získať bonus za prenos čísla vo výške 150 eur. Ak sa uspokojíte s 24-eurovou dotáciou, operátor vám výrazne zníži cenu paušálu. 

 

článok 

 

 

 

O2 Fér na faktúru s cenovým stropom

K programu si môžete aktivovať cenový strop za jedno euro mesačne. Následne za mesiac nezaplatíte viac ako 40 eur. 

 

článok

 
web operátora  

Zlatý paušál s neobmedzenými hovormi

 

Operátor vylepšil svoj 30-eurový paušál a namiesto 300 minút do všetkých sietí ponúka už neobmedzené volanie. Znížený však bol aj bonus na mobilné zariadenie. Program obsahuje 2 GB dát.

 

článok

 
web operátora  

Kredit navyše pri objednávke cez e-shop

Pri on-line objednávke karty O2 Fér s dobíjaním kreditu získate 25 percent kreditu navyše pri prvých troch dobitiach.

článok

 

web operátora

 

Domáce ceny hovorov a SMS pre celú EÚ

Volania a SMS do všetkých krajín EÚ za rovnakú cenu ako do slovenských sietí. Ponuka sa vzťahuje na O2 Fér (vrátane balíčkov) i O2 Paušál.

článok

 

web operátora

 

Balíky k O2 Fér

Operátor ponúka viacero doplnkových balíkov k predplatenej karte. Okrem neobmedzených volaní na 3 čísla je v ponuke aj balík SMS/MMS a mnohé ďalšie.

web operátora

 
 

Internet so zľavou 50 % na tri mesiace

Internetový balíček na prvé tri mesiace so zľavou 50 %. Platí pre zákazníkov, ktorí ešte žiadny internetový balíček nevyužívali.

web operátora

 
 

Zľavy pre zákazníkov

Operátor ponúka viaceré zľavy pre svojich klientov.

web operátora

 

Bez roamingu v Česku: Ceny ako doma

Operátor zrušil v Česku roaming. Služby tam využívate ako u nás. Za rovnaké ceny využívate volania, SMS aj internet.

článok

 

web operátora

 

O2 Paušál

Mesačný poplatok od 15 do 65 eur. Programy sa líšia podľa toho, čo ponúkajú. Každý balík obsahuje voľné minúty aj internetový balík. K službe získate aj bonus na nákup zariadenia. Menej zaplatíte vtedy, ak sa uspokojíte s nízkou dotáciou. 

web operátora

 
 

Denný internet: 250 MB za 50 centov

Prístup na internet a prenos dát v sieti O2 Slovensko bez aktivovaného dátového balíčka bude počas kalendárneho dňa spoplatnený iba do výšky 0,50 eura. Plnú rýchlosť môže zákazník využiť až do stiahnutia 250 MB za deň.

článok

 

web operátora

 

Zvýhodnené roamingové volania a SMS

Služba EU Pas s možnosťou telefonovať v krajinách EÚ za rovnaké ceny, aké sa účtujú pri volaniach na Slovensku. Platí sa však jednorazový poplatok 0,60 eura za každý hovor.

článok

 

web operátora

 

Dátový roaming

V krajinách EÚ môžete využiť denne 25 MB prenosov za 2 eurá so službou EU Internet. Po prečerpaní v daný deň si môžete aktivovať rovnaký objem dát znovu.

web operátora

 
 

Splátková služba O2 Mobil+

Zákazníci O2 si môžu zobrať zariadenie aj na splátky – cenu telefónu si rozložíte na jednorazovú platbu na predajni a 24 mesačných platieb. Telefón je možné vyplatiť aj predčasne bez zmluvnej pokuty.

článok

 

web operátora

 

 

 

 

 
 

O2 internet s bonusom na zariadenie

Operátor ponúka k dvom internetovým balíkom bonus na zariadenie. K službe si môžete vybrať tablet, smartfón ale iné zariadenie.

web operátora

 
 

 

 

 

 

Neobmedzené volania k nižším paušálom

Ak máte jeden z dvojice najdrahších paušálov, ďalším štyrom známym sa dajú nekonečné volania darovať.

článok

 

web operátora

 

Volania po 1. minúte zadarmo s O2 Fér

Všetci zákazníci O2 Fér platia iba za prvú minútu hovorov vo vlastnej sieti.

článok

 

web operátora

 
. .

Tesco mobile

Tesco mobile: Služby za 0,039 eura

Operátor má predplatenú kartu Bodka s volaniami do všetkých slovenských sietí za 0,039 eura. Rovnakú sumu zaplatíte aj za SMS. Denný internet s 200 MB stojí 0,39 eura. 

článok

web operátora

. .

Štvorka

Balíčky TO za polovicu, ľahké čísla zadarmo

Pri prenose čísla ponúka operátor všetky balíky TO za polovicu do konca apríla. Ak chcete nové číslo, môžete si ho vybrať na webe opertátora. 

článok
web operátora

Balíky TO

V ponuke sú tri balíky TO, ktoré sa líšia množstvom voľných minút a SMS, ale aj dátovým balíkom. Najvyšší balíček je úplne neobmedzený. Stoja 10, 15 a 30 eur. 

článok
web operátora

360 GB  a 1200 GB dát na rok

Operátor aktuálne predáva špeciálne dátové balíky na rok. Prvý stojí 100 eur a obsahuje 360 GB dát vo vlastnej sieti. Za väčší 1 200 GB balík zaplatíte 200 eur. V cene je aj 12 GB dát v 2G sieti Telekomu a router Huawei. 

článok 

web operátora

Volania po 3. minúte zadarmo

 

Pri volaniach do vlastnej siete platíte iba prvé tri minúty. Viac za celý hovor nezaplatíte. Jeho maximálna dĺžka môže byť 120 minút.

článok

web operátora

Mobilný internet 30 - 100 GB dát

Balíček rýchleho internetu s objemom 30 alebo GB dát mesačne. Mesačným poplatkom je 10 alebo 20 eur. Súčasťou balíkov je aj 1 GB dát v 2G sieti Telekomu. 

 

článok

web operátora

Lacné hovory a SMS na Slovensko a do EÚ

Volania a SMS do všetkých slovenských sieti a do celej Európskej únie ponúka operátor za 0,04 eura. 1 MB dát stojí rovnakú cenu

článok

web operátora

1 GB balík dát vo vlastnej sieti

Operátor umožňuje aktiváciu 1 GB balíka dát vo vlastnej sieti za 1 euro. Možné je aj opätovné obnovenie.

web operátora

1 GB balík dát v sieti 4ky aj Telekome

 

Za poplatok 4 eurá získate 1 GB dát na mesiac, ktoré môžete využívať v sieti 4ky a v 2G sieti Telekomu na celom Slovensku. 

 

článok

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.