Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aktuálne akcie operátorov

Akciové a iné zaujímavé ponuky v cenníkoch Orangeu, Telekomu, O2, 4ky a ďalších operátorov.

Rýchly prechod na ponuku operátora:

 

Akcie sú platné k 6.7. 2016

 

. .

Orange a FunFón

 
Paušály za výhodnejšie ceny Cez spolupracujúcu firmu predáva spoločnosť neobmedzený paušál Max 30 za polovičnú cenu. Okrem toho ponúka Flex 10 za 9 eur a predplateným kreditom 20 eur mesačne.  článok  
 
Výhodné balíky v roamingu Operátor má vynovenú ponuku roamingových balíkov. Ponúka nižšie ceny služieb v zahraničí, po zaplatení mesačného poplatku.  článok  
web operátora   
Lacnejšie služby v zahraničí a poistením Za 2,90 eura mesačne získate zvýhodnené ceny volaní, SMS a dát v EÚ a v mnohých ďalších krajinách. Prichádzajúce hovory v EÚ máte bez poplatku. Benefitom je cestovné poistenie pre vás a vašich blízkych.  článok  
web operátora  
Prima karta s 20-percentným bonusom za dobitie Ak patríte do skupiny Navzájom zadarmo, môžete získať 20-percentný bonus pri dobití kreditu. Dobitie ale musí zrealizovať zakladateľ skupiny zo svojho paušálu. Výška a počet dobití nie je obmedzená.  článok  
web operátora  

FunFón: Volania a SMS za 1 cent

Operátor ponúka balík volaní a SMS/MMS do všetkých sietí za 10 eur mesačne. Získate voľných tisíc jednotiek a môžete ich využiť ako chcete. Priemerne stojí minúta hovoru a SMS 1 cent. 

článok  

web operátora

 

Zľavy na pevný internet pre klientov

Zľavu 5 eur mesačne z mesačného poplatku za pevný internet získate vtedy, ak máte od Orangeu paušál s poplatkom aspoň 10,01 eura.

článok

 

web operátora

 

Výhody pre zákazníkov

Zľavy u partnerov môžu získať zákazníci operátora. Ide o rôzne zvýhodnenia na nákupy, zážitky ale aj individuálne výhody priamo od Orangeu.

článok

 

web operátora

 

Prima karta za polovicu

Karta za 5 eur s 10-eurovým kreditom cez e-shop. Volania do všetkých sietí stoja 0,09 až 0,12 eura za minútu, podľa počtu prevolaných minút. SMS a MMS sú za 0,06 eura.

článok

 

web operátora

 

Šikovná voľba za 0 eur

Program má klesajúce ceny hovorov i dát. Láka aj na výhodné volania a správy do celej EÚ, USA a Kanady. Ak miniete aspoň 5 eur mesačne, získate SMS/MMS. Po minutí minimálne 10 eur dostanete hovory vo vlastnej sieti cez víkend. 

článok

 

web operátora

 

Zdieľanie dát a spojenie balíčkov

Jeden balík môžu využívať viacerí používatelia – dodatočná SIM karta stojí tri eurá mesačne. Alebo si môžete za poplatok spojiť viac balíkov dát do jedného.

článok

 

web operátora

 

Vyššia rýchlosť po vyčerpaní

Po vyčerpaní dát z balíčka sa rýchlosť nespomalí na bežných 128 kbit/s, ale len na 256 kbit/s alebo 768 kbit/s. Služba pri vyšších programoch stojí euro, resp. tri eurá mesačne. K nižším programom už nie je dostupná.

článok

 
 

Roamingové dáta

V ponuke je viacero roamingových balíkov s dátami. Okrem krajín, ktoré patria do EÚ tu nájdete aj ďalšie destinácie.

web operátora

 
 

FunFón: 7-centové ceny

Služba FunFón má predplatenú kartu s volaniami za 7 centov, správami za 7 centov a denným internetom so stropom 0,4 eura na deň.

článok

 

web operátora

 

FunFón - internet na pol roka

Internet na pol roka získate po prenose čísla do FunFónu. Ponuka platí aj pri prenose z Orangeu. Mesačne získate 500 MB balík

článok

 

web operátora

 

Paušály Flex a Max

Nové paušály majú rôzne varianty. Nižšie programy neobsahujú internet. Vyššie obsahujú aj dátový balík a neobmedzené volania. 

článok

 
 

Volania a správy zadarmo v rodine

Bezplatné volania a správy vo vlastnej sieti ako doplnok k bežným paušálom. Vzťahuje sa na päť členov rodiny či priateľov. Tí si medzi sebou môžu volať a písať neobmedzene zadarmo.

článok

 

web operátora

 

Šikovná Prima

Na zákazníka čaká predplatenka s klesajúcou tarifou volaní i dát či zvýhodneným zahraničím. Za pravidelné dobíjanie získate výhody.

web operátora

 
 


Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama


. .

Telekom

 
Magenta 1 pre biznis klientov Päť programov pre podnikateľov, ktoré sa líšia podľa ceny. Všetky však obsahujú neobmedzené volania. K programom získate aj ďalšie služby.  článok  
web operátora  
Neobmedzené volania, správy a zľava z paušálu Ak máte známych v Telekome, môžete si prepojiť progamy v rámci Magenta 1. Môžete si medzi sebou volať a písať. Okrem toho získate aj zľavu na službu.  článok   
web operátora  
V štyroch krajinách ako doma Ak máte paušál Happy, v Česku, Maďarsku, Poľsku a v Rakúsku môžete využívať služby ako doma. Operátor zrušil aj poplatok za prichádzajúce hovory. Dát sa to netýka.  článok   
   
Mobil každý rok Operátor začal ponúkať novú službu, s ktorou môžete získať nový mobil každý rok s paušálmi Happy. Okrem toho vám operátor zaplatí aj za vaše súčasné zariadenie pri kúpe nového mobilu. článok  
web operátora  
Juro karta Predplatená karta ponúka minútu hovoru, správu a 1 MB dát za 5 eurocentov. Pri pravidelnom mesačnom dobíjaní získate všetky spomínané služby za 2 eurocenty. Akcia zatiaľ platí do polovice augusta.  článok  
web operátora   
Magio už aj do baru, či na recepciu V prípade, že chcete využívať Magio vo svojej reštaurácii, či na inom verejnom priestore, poskytovateľ vám ho legálne sprístupní. Ponuka programov je iná ako pre bežných klientov. článok  
 
Zdieľanie dát od paušálu Happy M Od paušálu Happy M si môžete kúpiť 1 GB dátový balík za 5,99 eura mesačne. Dáta môžete deliť medzi viacerých klientov Telekomu.  článok  
web operátora  
Malá Magenta V ponuke je už aj menšia Magenta 1. Môžete si do nej vybrať jednu pevnú a jednu mobilnú službu. Bonusom je odmena vo forme vybranej služby na celé obdobie viazanosti.  článok  
web operátora  
Bonusy pre všetkých s Magentou 1 Všetci existujúci a noví klienti s Magentou 1 získavajú od operátora službu Telekom Cloud s celkovým objemom 20 GB a základnú pomoc k službe Pôjdeto Light  článok  
web operátora  

Virtuálne číslo

Virtuálne číslo poslúži najmä vtedy, keď chcete predať nejaký tovar na internetovom bazári. Môžete využiť týždenný alebo mesačný variant. Služba stojí 2 eurá na týždeň, 3 eurá na mesiac.

článok

 

web operátora

 

Lacnejší paušál k pevným službám

Ak máte od Telekomu aspoň dve pevné služby, mobilný paušál získate so zľavou. Vyberať si môžete zo šiestich paušálov. Výhodnejšie získate aj ďalšie paušálne programy.

web operátora

 
 

Easy za polovicu

Karta za 4,5 eura s 9-eurovým kreditom cez e-shop. Volania do všetkých sietí stoja 0,09 eura za minútu. SMS a MMS sú spoplatnené sumou 0,06 eura.

článok

 

web operátora

 

Tablety k mobilnému internetu

Tablet za zvýhodnenú cenu získate po kúpe mobilného internetu. V ponuke sú aj zariadenia za jednorazovú sumu jedno euro. Dvojročná viazanosť je podmienkou.

web operátora

 
 

Happy roaming

Hlasový roaming za dve eurá mesačne ponúka volania v EÚ za 0,13 eura/ min. (prichádzajúce i odchádzajúce hovory). Rovnaká cena platí aj pre SMS.

článok

 

web operátora

 

Happy: Voľné minúty aj na zahraničie i roaming

Zákazníci s paušálom Happy voľné minúty míňajú na hovory na Slovensku, do EÚ a na prijímanie hovorov v EÚ. Pri neobmedzených paušáloch je na roaming a zahraničie dostupná tisícka minút.

článok

 

web operátora

 

Zľava za objednávku cez web

Operátor vám dá jednorazovú zľavu 10 až 40 eur, ak si paušál objednáte cez web. Čím vyšší paušál si zvolíte, tým bude zľava vyššia.

web operátora

 
 

Dáta v roamingu

Telekom klientom s paušálom ponúka viaceré zvýhodnené roamingové dátové balíky. Okrem krajín EÚ, získate výhodnejšie dáta aj v ďalších krajinách.

web operátora

 
 

Odmeny za vernosť

Zľava z mesačného poplatku paušálu vypočítaná podľa počtu rokov u operátora – od 2 % do 12 %. Bonus platí počas dvoch rokov viazanosti.

článok

 

web operátora

 

Mobily k Easy Pecka

K predplatenej karte si môžete zakúpiť mobil za zvýhodnenú cenu na webe operátora. Ide väčšinou o staršie modely.

web operátora

 
 

Happy XS na webe

Provider poskytuje Happy XS Mini za 5,99 eura iba na webe. Obsahuje 30 minút do všetkých sietí a neobmedzené volania na 3 čísla. 1 eurovú mesačnú zľavu získate, ak si nevezmete mobil.

článok

 

web operátora

 

Easy Pecka

Volania do všetkých sietí za 0,09 eura, SMS za 0,06 eura. Za celý deň nezaplatíte za internet viac ako 0,5 eura. Viac nezaplatíte ani za volania, či SMS. Stroj je opäť 0,5 eura pri každej z nich.

článok

 

web operátora

 

Balíky k Easy Pecka

Neobmedzené volania do Telekomu, či SMS do všetkých sietí na 7 dní. V ponuke je aj 1 GB balík dát, po jeho minutí sa rýchlosť zníži, ďalšie dáta sa neúčtujú.

web operátora

 
 

Happy paušály

Operátor má v ponuke viacero paušálnych programov, pričom každý z nich obsahuje aj neobmedzené volania do Telekomu. Nižšie iba počas vybraného času. Zahŕňajú aj internetový balík. Väčšina z nich aj SMS a MMS.

web operátora

 
 

Zľava z paušálu

Ak si od operátora nevezmete mobil, z mesačného poplatku získate zľavu. Ide o sumu 1 do 10 eur pri najvyššom programe. Zľavu nedostanete iba pri najnižšom programe.

web operátora

 
 

Za správnosť a kompletnosť údajov nenesieme zodpovednosť, údaje sú informatívne. Trvanie ponúk, ich podmienky a detaily podliehajú zmenám. Vytvorené podľa tlačových správ a/alebo internetových stránok a informácií od komunikačných oddelení operátorov. Budeme radi, ak nám oznámite prípadné chyby.

 

Pokračovanie článku pod reklamou videoreklama

ikona O2 ikona O2

O2

 

Dáta zadarmo

 

Operátor počas leta spustil kampaň, kde klientom dáva zadarmo predplatený dátový balíček, alebo 100 MB dát pre tých, ktorí nemajú dáta predplatené. Spolu môžete takto získať balíček desaťkrát.   článok  
web operátora   

Nové ceny v EÚ a nové dátové balíky

 

Zákazníci operátora môžu lacnejšie volať v krajinách EÚ. O2 predstavilo aj vynovené dátové balíky v zahraničí. V niektorých krajinách môžete využívať služby za nižšie ceny.  článok  
   

Vykúpenie" z viazanosti u iného operátora

 

Spoločnosť sa rozhodla zaplatiť zmluvnú pokutu za zákazníkov, ktorí sa rozhodnú prejsť na O2 Paušál. Maximálne za vás uhradí 150 eur.  článok

 

 

 
 

Datahit - prenesie dát alebo dokúpenie ďalších

 

Ak máte zaplatený dátový balíček a dáta neminiete, s touto službou sa vám automaticky prenesú do ďalšieho mesiaca. Naopak, ak ich miniete, ďalšie sa vám automaticky za poplatok aktivujú 

článok 

 
 

Lístky na podujatia skôr

 

Operátor spolupracuje s Ticketportalom a svojim klientom ponúka lístky na podujatia skôr, ako začne oficiálny predaj. Maximálne je to 48 hodín skôr a týka sa to vybraných akcií. 

 

článok

 

web operátora

 

Bonus na zariadenie sa dá darovať a spájať

 

Zákazník, ktorý si kúpi program s bonusom na zariadenie ho môže po novom darovať aj svojmu blízkemu. Prípadne je možné viaceré bonusy spojiť do jedného. 

 

článok 

 

 

 

O2 Fér na faktúru s cenovým stropom

K programu si môžete aktivovať cenový strop za jedno euro mesačne. Následne za mesiac nezaplatíte viac ako 40 eur. 

 

článok

 
web operátora  

Zlatý paušál s neobmedzenými hovormi

 

Operátor vylepšil svoj 30-eurový paušál a namiesto 300 minút do všetkých sietí ponúka už neobmedzené volanie. Znížený však bol aj bonus na mobilné zariadenie.

 

článok

 
web operátora  

Kredit navyše pri objednávke cez e-shop

Pri on-line objednávke karty O2 Fér s dobíjaním kreditu získate 25 percent kreditu navyše pri prvých troch dobitiach.

článok

 

web operátora

 

Domáce ceny hovorov a SMS pre celú EÚ

Volania a SMS do všetkých krajín EÚ za rovnakú cenu ako do slovenských sietí. Ponuka sa vzťahuje na O2 Fér (vrátane balíčkov) i O2 Paušál.

článok

 

web operátora

 

Balíky k O2 Fér

Operátor ponúka viacero doplnkových balíkov k predplatenej karte. Okrem neobmedzených volaní na 3 čísla je v ponuke aj balík SMS/MMS a mnohé ďalšie.

web operátora

 
 

Internet so zľavou 50 % na tri mesiace

Internetový balíček na prvé tri mesiace so zľavou 50 %. Platí pre zákazníkov, ktorí ešte žiadny internetový balíček nevyužívali.

web operátora

 
 

Zľavy pre zákazníkov

Operátor ponúka viaceré zľavy pre svojich klientov.

web operátora

 

Bez roamingu v Česku: Ceny ako doma

Operátor zrušil v Česku roaming. Služby tam využívate ako u nás. Za rovnaké ceny využívate volania, SMS aj internet.

článok

 

web operátora

 

O2 Paušál

Mesačný poplatok od 15 do 65 eur. Programy sa líšia podľa toho, čo ponúkajú. Každý balík obsahuje voľné minúty aj internetový balík. K službe získate aj bonus na nákup zariadenia.

web operátora

 
 

Denný internet: 250 MB za 50 centov

Prístup na internet a prenos dát v sieti O2 Slovensko bez aktivovaného dátového balíčka bude počas kalendárneho dňa spoplatnený iba do výšky 0,50 eura. Plnú rýchlosť môže zákazník využiť až do stiahnutia 250 MB za deň.

článok

 

web operátora

 

Zvýhodnené roamingové volania a SMS

Služba EU Pas s možnosťou telefonovať v krajinách EÚ za rovnaké ceny, aké sa účtujú pri volaniach na Slovensku. Platí sa však jednorazový poplatok 0,60 eura za každý hovor.

článok

 

web operátora

 

Dátový roaming

V krajinách EÚ môžete využiť denne 25 MB prenosov za 2 eurá so službou EU Internet. Po prečerpaní v daný deň si môžete aktivovať rovnaký objem dát znovu.

web operátora

 
 

Splátková služba O2 Mobil+

Zákazníci O2 si môžu zobrať zariadenie aj na splátky – cenu telefónu si rozložíte na jednorazovú platbu na predajni a 24 mesačných platieb. Telefón je možné vyplatiť aj predčasne bez zmluvnej pokuty.

článok

 

web operátora

 

Výkup starých mobilov

Pokiaľ sa chcete zbaviť starého telefónu, operátor ho od vás odkúpi. Za stanovených podmienok získate poukážku od O2 alebo rovno vyplatené peniaze na účet v banke.

web operátora

 
 

O2 internet s bonusom na zariadenie

Operátor ponúka k dvom internetovým balíkom bonus na zariadenie. K službe si môžete vybrať tablet, smartfón ale iné zariadenie.

web operátora

 
 

O2: Najvyššie paušály s tretinovou zľavou. Trikom

Vhodnou kombináciou sa dajú získať najdrahšie O2 paušály s tretinovou zľavou. Dostanete k nim aj mobil s dotáciou necelých sto eur.

článok

 

Neobmedzené volania k nižším paušálom

Ak máte jeden z dvojice najdrahších paušálov, ďalším štyrom známym sa dajú nekonečné volania darovať.

článok

 

web operátora

 

Volania po 1. minúte zadarmo s O2 Fér

Všetci zákazníci O2 Fér platia iba za prvú minútu hovorov vo vlastnej sieti.

článok

 

web operátora

 
ikona Tesco Mobile ikona Tesco Mobile

Tesco mobile

Tesco mobile: Služby za 0,039 eura

Operátor má predplatenú kartu Bodka s volaniami do všetkých slovenských sietí za 0,039 eura. Rovnakú sumu zaplatíte aj za SMS. Denný internet s 200 MB stojí 0,39 eura. 

článok

web operátora

. .

Štvorka

Volania po 3. minúte zadarmo

 

Pri volaniach do vlastnej siete platíte iba prvé tri minúty. Viac za celý hovor nezaplatíte. Jeho maximálna dĺžka môže byť 120 minút.

článok

web operátora

Internet v 4G sieti za 5 eur

Balíček rýchleho internetu so 100 GB dát mesačne, po minutí sa rýchlosť spomalí na 1 Mbit/s. Mesačným poplatkom je 5 eur. Služba je dostupná takmer v 100 lokalitách. Od nového roka bude jeho cena 10 eur. 

 

článok

web operátora

Lacné hovory a SMS na Slovensko a do EÚ

Volania a SMS do všetkých slovenských sieti a do celej Európskej únie ponúka operátor za 0,04 eura. 1 MB dát stojí rovnakú cenu

článok

web operátora

1 GB balík dát vo vlastnej sieti

Operátor umožňuje aktiváciu 1 GB balíka dát vo vlastnej sieti za 1 euro. Možné je aj opätovné obnovenie.

web operátora

1 GB balík dát v sieti 4ky aj Telekome

 

Za poplatok 4 eurá získate 1 GB dát na mesiac, ktoré môžete využívať v sieti 4ky a v 2G sieti Telekomu na celom Slovensku. 

 

článok

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.