Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom už neblokuje telefóny. Odblokuje všetky iPhony

Telekom už neblokuje telefóny. Odblokuje všetky iPhony

Operátor Telekom od 15. novembra skončil s blokovaním zariadení na použitie iba vo vlastnej sieti. Telefón si zároveň budete môcť odblokovať bezplatne po uplynutí viazanosti – doteraz sa platil jednorazový poplatok 3,98 eura.

Operátor zároveň priniesol zmenu v blokovacej politike pri zariadeniach od výrobcu Apple. „Pri spojení s iTunes a vložení inej SIM karty bude zariadenie aktualizované a funkčné aj v inej sieti,“ uviedol hovorca Telekomu Michal Korec. Takáto novinka platí pre všetky predané iPhony.

Pre iné zariadenia zakúpené pred polovicou novembra platia pôvodné podmienky – sú blokované a je možné si ich odblokovať po skončení viazanosti.

O2 telefóny nikdy neblokoval. Ani Orange aktuálne telefóny takto neobmedzuje. Koncom októbra operátor priznal, že nejaký z modelov môže byť zablokovaný „historicky alebo chybou dodávateľa“.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.