Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Smartfón od Google v štýle lega dostáva reálne kontúry (video)

Objavilo sa video, ktoré zachytáva prebiehajúce práce na celom projekte.

Minulý rok sa objavili prvé správy, že Motorola pod dohľadom Google pracuje na novom type modulárneho telefónu známeho ako platforma Ara. Takýto smartfón si budeme môcť vyskladať podľa vlastných preferencií. Motorola je už síce vlastnená čínskou firmou Lenovo, no Google na projekte pracuje vo vlastnej réžii aj naďalej.

Teraz firma v spolupráci s autormi pôvodnej myšlienky známej ešte ako Phonebloks vypúšťa do sveta video, ktoré zachytáva prebiehajúce práce na celom projekte. Môžeme vidieť jednotlivé moduly, ktoré sa doslova zacvakávajú do „kostry“ zariadenia, pričom ku slovu sa dostáva aj čoraz populárnejšia technológia 3D tlače.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.