Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Swan spúšťa mobilnú TV pre Windows Phone

Operátor začal ponúkať svoju aplikáciu aj pre majiteľov zariadení s Windows Phone. 

Operátor Swan sprístupnil aplikáciu Swan Multimedia na sledovanie televíznych staníc , televízneho archívu či vytvorenie nových nahrávok pre mobilnú platformu Windows Phone.

Aplikácia ponúka možnosť sledovania základných slovenských a českých staníc a sedemdňový televízny archív za poplatok 0,99 eura za každé registrované zariadenie. Mobilné zariadenie sa dá registrovať pomocou televíznej služby v rámci IPTV set-top-boxu operátora.

Aplikácia Swan pre Windows Phone Aplikácia Swan pre Windows Phone

Samotná aplikácia je v obchode dostupná zadarmo a sťahovať ju môžu zákazníci s verziou systému Windows Phone 8 a 8.1. Už dlhšie sa nachádza aj v obchodoch s aplikáciami pre Android a iOS.

Aplikáciu pre Windows Phone plánujú priniesť aj operátori Satro a Antik, ktorí svoju mobilnú TV ešte len spustia. Ďalší operátori rozšírenie aplikácie pre túto platformu zatiaľ neoznámili.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.