Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

PodmeVon.sk: S mobilom na turistiku aj výlety

Tip na aplikáciu   Výlety, podujatia aj offline turistické mapy. To všetko na dosah ruky v aplikácii PodmeVon.sk.

Neviete, kam sa vybrať toto leto? Pomôcť vám s tým môže aj aplikácia s názvom PodmeVon.sk. Cieľom tohto projektu je propagácia cestového ruchu na Slovensku. Používateľ si môže zobraziť online a offline mapy, turistické mapy a chodníky, ale aj cyklotrasy. 

PodmeVon.sk PodmeVon.sk PodmeVon.sk PodmeVon.sk

Je možné si vybrať z viacerých typov bodov záujmu (POI), ako sú napríklad kultúrne a prírodné pamiatky, schránky pre geocaching, zastávky autobusov a vlakov či možnosti ubytovania a stravovania. Na mape je možné zobraziť aj vybrané podujatia. Zaujímavá je aj možnosť výberu výletu, ktorá zobrazí nielen podrobné informácie o výlete, ale aj mapu.

Aplikácia je dostupná v dvoch verziách -  PodmeVon.sk a PodmeVon! Lite. Obidve sú schopné využívať offline turistické mapy Slovenska, ktoré je možné si stiahnuť priamo v aplikácii.

Hlavný rozdiel medzi verziami je v spôsobe ukladania dát. PodmeVon.sk ukladá všetky údaje o chodníkoch, výletoch, podujatiach a bodoch záujmu (POI) priamo v mobilnom zariadení. PodmeVon! Lite čerpá dáta zo servera, a tak potrebuje ku svojej činnosti aj pripojenie na internet.

PodmeVon.sk PodmeVon.sk PodmeVon.sk PodmeVon.sk

Aplikácie je možné si stiahnuť pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android.

Aplikácia

Stiahnutie

PodmeVon.sk

Android

PodmeVon! Lite

Android

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.