Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Šialenstvo začína. Ľudia už čakajú pred obchodom Applu na iPhone 6

Pred newyorským obchodom sa už začína tvoriť rad na nový iPhone. Predávať sa však začne až o dva týždne.

Aj keď ešte ani nebol oficiálne predstavený, už na neho pred najznámejším obchodom Apple Store v New Yorku čakajú ľudia. Ako zistila americká stanica CNBC, nejde o úplne bežných fanúšikov, ale o ľudí, ktorí promujú svoju mobilnú aplikáciu a zamestnancov obchodu s elektronikou.

Brian Ceballo a Joseph Cruz z obchodu BuyBackWorld boli pred obchodom už od nedele. Manželia Jason a Moon Rayovci, ktorí prišli po nich, im zaplatili 2 500 dolárov, aby sa mohli presunúť na prvé miesta. Promujú totiž mobilnú aplikáciu a vďaka mediálnej pozornosti veľkých amerických médií majú reklamu prakticky zadarmo.

V rozhovore pre televíziu tiež Robert Samuel, zakladateľ a šéf spoločnosti S.O.L.D., ktorá sa profesionálne venuje státiu v radoch pred obchodmi, uviedol, že už teraz majú 7 objednávok na nový iPhone.

iPhone 6 plánuje Apple ukázať na tlačovej konferencii 9. septembra. Jeho predaj navyše odštartuje ešte neskôr, zrejme až okolo 19. septembra.

TIP: Všetko o novom iPhone 6 na jednom mieste

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.