Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Skype pre iPhone umožní skupinové audiohovory vo štvorici

Nová aktualizácia komunikačného nástroja Skype pre iPhone pridáva podporu pre skupinové hovory až štyroch osôb súčasne.

Majitelia smartfónov Apple iPhone s operačným systémom iOS 7 a vyšším môžu vďaka novej aktualizácii aplikácie Skype pre iPhone uskutočňovať aj skupinové audiohovory. Upozornil na to web Phonearena.com.

Nový Skype pre iPhone umožňuje audiokonverzáciu až štyroch osôb súčasne (zdroj:phonearena.com) Nový Skype pre iPhone umožňuje audiokonverzáciu až štyroch osôb súčasne (zdroj:phonearena.com)

Pre využitie tejto novej funkcionality si stačí vytvoriť vybranú skupinu ľudí a následne kliknutím na jedno veľké tlačidlo spustiť rozhovor. Ten sa tiež dá premeniť na klasický textový chat alebo videohovor.

Výhodou je, že ako hlavný „hostiteľ“ je možné v prípade potreby odstrániť niektorú z osôb v konverzácii bez toho, že by ste zavesili ostatným. Taktiež je možné pri už prebiehajúcom hovore pridávať ďalších účastníkov do konverzácie.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.