Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

iPhone 6 u operátorov: Vieme, kedy sa začne predávať

Zisťovali sme, kedy dorazí novinka na pulty operátorských predajní. Apple možno stihne októbrový dátum.

Nový smartfón iPhone 6 zoženiete aj spolu s dotáciami k paušálom od operátorov. Pre MobilManiu potvrdili zaradenie novinky všetci traja hlavní mobilní poskytovatelia, teda Orange, Telekom i O2. Zdôrazňujú však, že o časovej dostupnosti plne rozhoduje kalifornský výrobca.

„Štart predaja závisí od rozhodnutia Apple a zaradení celého slovenského trhu do konkrétnej vlny predaja,“ uviedol hovorca Telekomu Michal Korec. Bližší termín predpovedať nechcel. „Máme záujem predávať oba modely,“ zdôraznil.

Apple iPhone 6 Apple iPhone 6

Orange pridal aj bližší odhad. „Ak Apple dodrží sľúbený termín dodávky, nový iPhone by sme mali mať v ponuke na prelome októbra a novembra,“ ozrejmila hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

„Predpokladaným termínom je druhá polovica októbra,“ prezradila hovorkyňa O2 Martina Jamrichová. Ani jeden z dvojice mobilných operátorov zatiaľ nespresnil, či bude predávať oba varianty nového telefónu.

TIP: Všetko o novom iPhone 6

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.