Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Nový iPhone 6 má ďalší problém, majiteľom trhá vlasy

Malá medzierka medzi ochranným sklom displeja a hliníkovým krytom spôsobuje majiteľom nepríjemnosti.

Apple sa ešte ani nestihol otriasť z kauzy nechceného ohýbania nového iPhonu 6 Plus a jeho najnovšie telefóny sa už musia popasovať s ďalším problémom. Niektorí ich majitelia sa totiž na sociálnych sieťach začali sťažovať, že zariadenie im trhá vlasy či bradu. Po hashtagu #BendGate je tak na svete i #HairGate, upozornil Business Insider s odvolaním sa na web 9to5mac.com.

Apple iPhone 6 Apple iPhone 6

Hoci problém na prvé prečítanie vyznieva absurdne, vysvetlenie je vskutku jednoduché. Medzi ochranným sklom displeja a hliníkovým krytom je malá medzierka, do ktorej sa po priložení telefónu k uchu vlasy zachytia a po jeho oddialení vytrhnú. Problém môže byť nepríjemný najmä pre ľudí s dlhými vlasmi, teda najmä ženy.

Rýchly test Apple iPhone 6: Aký je?
Rýchly test Apple iPhone 6: Aký je?

Nový iPhone sme si poctivo vystáli v rade pred mníchovským Apple Store. Stálo to za to?

Treba ale podotknúť, že s rovnakou nepríjemnosťou sa stretávajú taktiež majitelia niektorých konkurenčných telefónov či starších iPhonov. Riešením môže byť napríklad ochranný obal, ktorý zachytávaniu vlasov zabráni.

Zatiaľ čo niektoré telefóny trpia malou medzerou, nový Galaxy Note 4 má presne opačný problém. V jeho prípade sa totiž medzi displej a kryt zmestí vizitka.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.