Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Telekom: Bezplatná navigácia k predplatenke Easy Pecka

Ak si aktivujete predplatenú kartu od Telekomu, dostanete navigáciu do mobilu bezplatne.

Operátor Telekom predstavil novú akciu, ktorá umožňuje získať navigáciu Sygic. Podmienkou je aktivácia karty s dobíjaním kreditu Easy Pecka najneskôr do konca januára budúceho roka.

Zároveň musíte splniť ďalší limit – spotrebovať kredit aspoň vo výške desať eur počas dvoch mesiacov od aktivácie predplatenky. Navigáciu Sygic tak dostanete zadarmo na obdobie jedného roka. Návod na inštaláciu nájdete na stránke Telekomu.

Easy Pecka je nová predplatenka od Telekomu. Hlavnou novinkou je denný strop na volania a SMSky 50 centov rozdelený na jednotlivé siete. Zároveň je možné získať dátový balíček na úvod zadarmo pri prechode zo starej Easy karty.

Operátor tiež udeľuje odmenu za spotrebu – za každé tri spotrebované eurá získa zákazník jedno euro naspäť. Odmena sa pripočíta na začiatku nového mesiaca. Novinka bude platiť štyri mesiace – od októbra do januára budúceho roka.

Pre verných klientov: Každý zákazník, ktorý prejde na Easy Pecku zo starej Easy karty, dostane balíček 1 000 MB na tri mesiace. Bonus platí do konca januára 2015.

 

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.