Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Už dnes: Výstava mobilov v Bratislave - od „tehál“ po smartfóny. Vstup je zadarmo

Akcia v bratislavskom Poluse ukazuje prierez zaujímavými telefónmi z histórie.

. .

Trendy v oblasti telefónov sa neustále menia, na čo poukazuje aj výstava „Mobily včera a dnes“. Práve prebieha v bratislavskom obchodnom centre Polus na prvom poschodí - v priestoroch Digipoint (na spojnici medzi kinami a foodcourtom, „ulici“ Hollywood Boulevard).

Od 24. do 29. októbra si denne od 15. do 19. hodiny môžete pozrieť výstavu raritných kúskov múzea mobilov, kde nájdete viaceré „kultové“ modely: banán z Matrixu Nokia 8110, jeden z prvých smartfónov Ericsson R380s, dizajnérsky bláznivé Xelibri či „kufríkové“ telefóny so slúchadlom na šnúre.

Vstup je zadarmo. Spoluorganizátorom je portál MobilMania.sk.

. . . . . .

Ak vás zaujmú technické či dizajnové aspekty niektorého z exponátov, autor zbierky denne od 17:00 do 19:00 odpovie na vaše otázky a v špeciálnom stánku s vami budú diskutovať redaktori MobilMania.sk - od piatka do nedele. Dnešná téma: mobilní operátori: novinky, aký paušál si vybrať, reálny stav LTE sietí, 4. operátor a ďalšie.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.