Diskusia: Vianočné akcie: Prehľad výhod a bonusov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
40 príspevkov
Anonymný používateľ
Manobb
11.11.2014 21:55 | |
+2 -2
... ale inak "počujete" to ticho, čo sa týka vianočných ponúk operátora ?

Žiadny, opakujem žiadny z operátorov zatiaľ neponúkol akciu hodnú vianočnej akcie.

Ale dobrou správou je, že modráci vianočnú ponuku ešte nepredstavili (aspoň tak tvrdia v reklame), t.j. niečo od nich by ešte do vianoc malo prísť ...

Zostáva dúfať, že sa nebudú vyhovárať, že vianočnou ponukou boli "iba" výhody reklamované v súčasných "nevianočných" reklamách.
Anonymný používateľ
robinho
10.11.2014 09:28 | |
+2 -0
je smutne co ponuka napr.orange nejake sms a hovory zadarmo v ich sieti ked mam pausal bez obmedzenia a to ze mam za 12 rokov u nich pausal a zlavu 25eur za tie roky je neviem ci do smiechu alebo do placu
Anonymný nick
10.11.2014 01:18 | |
+9 -3
Slovaci, kukajte Farmu, to je o vas, to ste vy! Rytmus je pan. Ego je pan. Maju love, vy nic! Slovaci moji, vlaky mate uz zdamra, cela EU sa vam smeje, tak nasadnite a sup do BA. Vykricte vasej vlade, ze nemate co zrat, ze nemate robotu, byt, deti uzivit! Nie len tu na pokeci pichoviny ***hat! Svajciari z vas nikdy nebudu, len do tych kostolov kazdu nedelu jak blbi behate! Kradnete, ohovarate, klamete, zabijate. A ste rasisti! vy sa budete mat dobre??? Inac adnim asi teraz j+eb+e ciganku...
Anonymný používateľ
Murolive
10.11.2014 09:11 | |
+5 -1
Tebe ide karta nerozmumiem co ma tvoj prispevok + mobilmania spolocne?;))
Anonymný používateľ
Tomáš
11.11.2014 13:41 | |
+1 -1
A ty žiješ presný opak toho, čo si tu napísal, však?
Anonymný používateľ
fero
8.11.2014 00:00 | |
+9 -6
v socializme vyškolený ľudia nám vianoce nebrali,presne šli podľa dátumu ako to mali od svojích rodičov a to sme nádavali na režim,teraz ani cirkevného hodnostára nerozoznáš lebo mnoho z ních sú pedofíli,alebo deti ich behajú z ich vlastnými ovečkami
Anonymný používateľ
fero
7.11.2014 23:55 | |
+10 -2
Mňa čo najviac mrzí,že,vianoce sú v nedohľadne a reklami už ich podsúvajú,príde ten dátum a vianoce nikoho už nebavia,skr.,demokracia a blbosť tzv. zbohatlíkov a nenásitných ľudí na papieriky ktoré využiju len pár rokov lebo umru pod väčšou ťarchov berie pravé ľudské šťastie a to mám na mysli politikov cirkevných manipulantov z každej cirkvi,zbohatlíci si myslia že,sú inteligenti,no hrajú sa len na nich,inteligent rodený to vie.
Anonymný používateľ
pietro464
7.11.2014 16:31 | |
+24 -1
ten biedny internet od O2 by mal stat tak 50centov ale 1GB...strasny je ten ich akoze internet...phuj na taky internet za opicami
Anonymný nick
7.11.2014 18:56 | |
+19 -0
O2 sieť ma horšiu sieť ako skušobnú beta sieť. O2 by nemali ani vyberať poplatky za dáta
Anonymný používateľ
Mirec
8.11.2014 17:45 | |
+10 -0
O2 by malo platiť nám, že si kazíme nervy
Anonymný používateľ
ha ha ha
7.11.2014 14:31 | |
+7 -11
funfon nemal ani Vianoce a do teraz je najvyhodnejsi.
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 15:44 | |
+0 -7
Ako kedy. V podstate je to Funfónprima. Keď dlhšie voláš do inej siete oproti Easy pecke preplatíš. Pecka zastaví účtovanie v danej sieti v danom dni po 50centoch. SMS tiež na Funfóne oproti Easy preplatíš o 1 cent. Platnosť kreditu je na Easy 12 mesiacov. U Pištu Lančariča by si musel dobíjať. Akurát denný net má Pišta Lančarič o 10 centov lacnejší a krátke volania o 2 centy oproti Easy. Najvýhodnejší je dual SIM mobil. :)
Anonymný používateľ
bonyek
9.11.2014 15:59 | |
+2 -1
s tym "az" o 1cent drahsim SMS je to uz trapne.
Anonymný používateľ
hrabeIM
7.11.2014 13:50 | |
+26 -3
A kedy s tym SLOVAK nieco urobi ? Im nacisto sibe, davaju prestrelene ceny na telefony a so zlavou za pausal sa dostanete na vyssiu cenu ako na heureke, JE TOTO normalne ??? Ved to je zavadzanie klienta, porusovanie zakona, klamanie, kedy s tym niekto nieco spravy ? Ved ich udat na sude , kto si dnes kupi stary model octavie za viac ako novy model ? Uz nacisto hrabe tym podnikatelom? a clovek sam s tym nic nenarobi :( najviac nas zdieraju operatori a banky, a mna to *** :( peticia za vlaky zadarmo, ale peticiu za skutocne zlavy na telefony ci pausal ? je mi z toho zle co stym urobime ?
Anonymný používateľ
Mimi
7.11.2014 14:11 | |
+6 -2
Dokym sa to bude kupovat, dovtedy to budu ponukat. Potom sa spamataju. Mame predsa trhovu ekonomiku...



... a "ziadne" kartelove a pod dohody...
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 14:33 | |
+10 -0
Preto toľko teklám ešte aj po Vianociach, lebo nesplnili plán a veľa ľudí im na to neskočilo. Možno teraz budú hrať vianočné reklamy ešte do Veľkej noci.
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 13:21 | |
+9 -9
Veľkej časti Slovákov sa končí viazanosť pred Vianocami... Zdroj? Alebo ste k tomu prišli podľa seba v redakcii? Keď sa operátori chvália počtom SIM, tak je vidno veľkých počet ptedplateniek. Z fakturovaných nevyčítate dátové SIM s mobilným netom ani telemetriu ani paušál - hlas, správy, dáta. Vianoce sú klamlivé akcie už dlho a vianočné reklamy hrajú ešte aj mesiac po Vianociach. Aby som si dal paušál, tak by museli byť rakúske ceny mobilných služieb a skutočné dotovanie mobilu a rakúske platy. Na predplatenkách mi je fajn. Minulý mesiac som minul za mobilné služby 0€ a to používal dáta aj volám. :)
tlupare
7.11.2014 13:57 | |
+10 -8
Logika chlape. Kedze poslednych 15 rokov su najvacsie akcie prave na vianoce, tak prave vtedy sa drviva vacsina ludi zaviaze na zmluvu. Logicky z toho potom vyplyva, ze prave na vianoce je najviac takychto zakaznikov ktorym konci zmluva. Kapišto tupelo? Zvysok tvojej spravy nekomentujem, tam mas mozno pravdu, ale to je uz ina tema.
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 14:25 | |
+10 -12
Ja žiadne akcie nevidím ani dotovanie a 500MB v paušále za 20€ sa mi zdá smiešne a tiež paušál pre blízkeho. Navyše príde Swan, tak teraz sa zaviaže, iba nerozmýšľajúci človek. Ty si sa zasekol pred 15 rokmi aj s tým nepodporovaným XP. Len tupelo s tým lezie na net. Navyše, ak píše médium, že väčšine Slovákov končí viazanosť, tak sa pýtam na zdroj. Seriózne médium musí mať aj zdroj, ak píše o väčšine. Pri tej nezamestnanosti na SK a nízkych platoch to nejako nesedí.
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 14:29 | |
+3 -10
Ešte to nesedí ani s číslami ktorými sa chvália operátori v správach o počtoch SIM. Predplatenky majú dosť veľký podiel po zrátaní všetkých 3. Z paušálnych služieb nie je možné vyčítať koľko z nich je mobilný net a telemetria a koľko z nich je paušál.
tlupare
7.11.2014 14:37 | |
+6 -5
Uz pleties jedno cez druhe a hovoris z cesty. Vo svojom prvom prispevku si nechapal a chcel si od nich zdroj ze s kade prisli na to, ze prave na vianoce sa konci najviac zmluv. Ja som ti to vysvetlil namiesto nich, ze preco to tak je a dal som ti aj fakty ktore tu su uz dlhodobo (15 rokov). Takze mas to podrobne vysvetlenie ze preco to tak na vianoce je. To je cele co sa tyka tejto konkretnej veci. K ostatnym veciam co si pisal, som sa nevyjadroval.
Logika vseobecne (priklad) : Kedy sa podla teba preda najviac vianocnych gul? Ak ti vychadza ze v maji, tak uz tu spolu nemame co diskutovat :-)
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 14:52 | |
+4 -21
Nedal si nič. Fakty si vycucol z prsta ako oni. Rozdiel medzi nimi a tebou je, že ty si môžeš kvákať svoje fakty vycucnuté z prsta v diskusii, ale seriózne médium dá k údaju aj zdroj. Pochybujem, že ho od operátora majú. Keď prišlo O2 aj zvyky sa zmenili inak by O2 malo zákazníkov ako Tesco Mobile. Čísla o počte SIM od operátorov ukazujú vysoký podiel predplateniek. Keby väčšina Slovákov mala paušál, tak predplatenky u operátorov by vykazovali nízky podiel. Navyše operátori nezverejňujú aký podiel fakturovaných je paušál - hlasová SIM ani koľko z toho sú firemné SIM.Ale vidno, že ty si nechápavý. Bež sa postaviť do radu na Iphone 6 a vezmi si paušál, kde je až 500MB dát na mesiac a po týždni ti spadne rýchlosť, lebo 500MB je fuč a zaplať 20€. Keď som mal v 2010 paušál Podľa seba mal som tam 3000MB a platil som 9,90€ a volania v Telekome som mal zdarma.
Anonymný používateľ
anoňim
7.11.2014 15:10 | |
+13 -3
chlape KELZO2, tebe dobre práši v hlave..zdroj? diskusia na zive.sk
tlupare
7.11.2014 15:13
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 15:36
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
tlupare
7.11.2014 15:49 | |
+10 -4
Presne ako pises, a svedcia o tom aj lajky pri nasich kometaroch ze? Malo by ti to otvorit oci. Je to strasne smutne ak klasicka diskusia o konkretnej veci sa strhne na osobne utoky, ale ok, sak mne je to aj tak jedno. Pokracuj dalej vo svojich badaniach ty nezbednik jeden.
P.S. moje XP je asi na takej urovni ako tvoj explorer :-) A ako vidim si z tej sorty ludi ktori druhych hodnotia podla operacneho systemu a urcite aj podla mobilu a auta. Boh s tebou v tvojim dalsom vnimani sveta. Peace bracho a posielam ti boztek aspon takto na dialku :-)
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 16:09 | |
+4 -16
Tlupare začal si hneď v 1 príspevku nadávkou. Môj Explorer je oproti tvojmu ďaleko. Píšem z Lumie s WP8.1. Keď si mi začal nadávať a mobilmaniu a zive považujem za technologické weby a niekto mi nadáva zo systému, ktorý neodporúča používať ani Microsoft, lebo podpora skončila, tak aj podľa toho si pomyslím o tvojom IQ. Takých majú aj operátori. Ani nevedia na čo sa viažu a nezaujíma ich, že vyhadzujú svoje peniaze do kanál, lebo iný produkt je lacnejší a ponúka viac bez viazanosti a faktúr. A o techwebe, ktorý začne info ako bulvár s textom Veľkej časti Slovákov končí viazanosť na Vianoce, len, aby bola senzácia a info je bez zdroja si tiež pomyslím svoje. Pritom stačilo napísať čo ponúkajú, ale by som z ich webow a letákov upozornil na sankcie a hviezdičky a dodatky dodatkov a porovnal tie paušály, ktoré sú predražené so smiešnymi dátovými balíkmi s konkurenciou a predplatenkami. Ale to by stopol Azet, lebo operátori sú pre Azet dôležití inzerenti. Cena reklamy je v tom predraženom produkte.
tlupare
7.11.2014 16:19 | |
+4 -3
Tak za toto ta uznavam. Toto su slova hodne vitaza. Takze ak uvidis teraz pri tomto svojom komente lajk, tak ten je odomna.
tlupare
7.11.2014 16:26 | |
+2 -2
Posledne P.S: Ja som nikdy nikde nepisal o tom ci to je vsetko spravne alebo nie, to co si pisal ty o tych prehmatoch operatorov a vsetko okolo toho, predrazenych pausaloch a atd. V tom vsetkom si mal mozno pravdu. Ale podotykam ja som ti len vysvetlil jednu jedinu vec, a tou bolo ze preco prave na vianoce je najviac zmluv, nic viac nic menej. Proste holy fakt. A ci to je spravne alebo nieje ze vsetcky ovecky sa prave vtedy viazu, tak toto je uz uplne ina tema ktoru som ja vobec nerozoberal.
ARS
8.11.2014 08:31 | |
+1 -0
KelzO2
A nenapadlo ta, ze tou vacsinou nemyslia vsetkych zakaznikov, ale len vsetkych s viazanostou? Dost tazko totizto moze skoncit viazanost uzivatelovi predplatenej karty.
Anonymný používateľ
Džony5
7.11.2014 13:18 | |
+15 -6
Bezplatné sms a mms sú už absolútna zbytočnosť. Dnes už cca 95% zákazníkov komunikuje výhradne na sociálnych sieťach a nejakú "zablúdenú" sms či mms si už takmer nikto ani nevšimne. Každému zákazníkovi mobilného operátora bohato stačí neobmedzené volanie do všetkých sietí a internet v mobile. Operátori to veľmi dobre vedia a preto sa práve pri "dátových balíkoch" snažia zo zákazníka vytrieskať čo najviac peňazí. To čo v súčasnosti ponúkajú všetci mobilní operátori ako "bonusové služby" nie je nič iné ako obyčajné zavádzanie a okrádanie zákazníkov.
Anonymný používateľ
Tomáš
7.11.2014 13:48 | |
+4 -4
Nemôžeš hovoriť za všetkých. Ja mám 500 mb balík internetu v mobile, čo je málo a preto využívam neobmedzené sms a to vo veľkej miere. A už som si na to zvykol tak, že by som sa bez nich už nezaobišiel a bola by to základná požiadavky pri prípadnej zmene paušálu. Takže sto ľudí, ešte viac chutí...
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 14:40 | |
+3 -11
Haha Tomáš 500MB na paušále. To na Easy je 1GB za 5,99€ a potom pád na 64kb/s. Neobmedzené SMS do všetkých sietí za 1,59€ na 7dní. Radšej platíš predražený paušál, kde nič moc nie je. Ani normálny dátový balík.
Anonymný používateľ
Džony5
7.11.2014 14:57 | |
+12 -1
Mimochodom, už aj O2 a Tesco Mobile sa pomaly ale isto pridáva k zlodejom. Pred pár mesiacmi umožňovali títo dvaja operátori využitie denného internetu 500 MB za 50 centov. Dnes to už neplatí lebo na denný internet máte k dispozícii už len 250 MB samozrejme za 50 centov. Cena zostala z dát ubrali polovicu na úkor zákazníka. Pýtam sa, kde je ten ""FÉROVÝ MODRÝ OPERÁTOR"" čo tu pred rokmi posielal do ulíc svojich "anjelikov" a sľuboval prevratné zmeny a hlavne ""FÉROVOSŤ"" ?????
Anonymný používateľ
KelzO2
7.11.2014 15:11 | |
+1 -5
Denný internet malo O2 aj Tesco Mobile 400MB. Inak je to fakt. Ak nechceli navýšiť dáta na denný net mali to nechať tak. Možno budúci mesiac bude aj Swan. 2G sieť v BA v okolí Polusu je stále spustená. Tipujem, že ak sa nedohodnú na národnom roamingu hneď, tak začnú na svojej 2G a 4G sieti na 1800Mhz.
Anonymný nick
10.11.2014 08:56 | |
+1 -0
Ja mám za mesiac v Telekome poslaných cca 500-800 SMS (dlhé správy-aj 5 spojených) a asi 25-30 MMS. Mám 500Mb dát a miniem 5Mb. Necítim sa byť starý na sociálne siete, ale je to strata času. S mojou Nokiou 206 a T9 napíšem SMS určite rýchlejšie ako s ktorýmkoľvek smartfónom, keď nerátm zadávanie textu hlasom. A hlavne mi nezavadzia nikde v žiadnom veľkom koženom puzdre. Takže pre mňa musia vymyslieť niečo v tomto duchu a nie žiadne LTE a čo ja viem aké balíčky výhod. Sto ľudí, sto chutí.
Anonymný používateľ
Tomáš
11.11.2014 13:51 | |
+0 -0
KelzO2 - Ale ja som nenapísal, že potrebujem väčší objem dát, takže tvoju "ponuku" Easy 1GB z Telekomu za 5,99€ považujem za nezaujímavú. Plus, píšeš, že SMS do všetkých sietí NA 7 DNÍ za 1,59€? Keď si to teda spočítam, že by som prešiel na toto, čo mi odporúčaš, tak by som platil za mesiac za SMSky 6,35€ + 5,99€ za internet, čo je 12,35€. Nerátam prevolané minuúty. A ja určite neplatím žiadny predražený paušál, to mi môžeš veriť. Tvoj smiech v úvode nebol opodstatnený...
Anonymný používateľ
camilo
12.11.2014 11:08 | |
+0 -0
tomas-k -> internet nie su len socialne siete ale napr aj google maps a najst v ba nejaku mhd zastavku, firmu na mapach...
Anonymný nick
1.12.2014 16:30 | |
+1 -0
Ja patrím do tých 5%. Nekonečné sms a mms nie sú zbytočnosť. Pošlem ich cca 800 mesačne. Nepotrebujem neobmedzené volanie. Na volanie miniem tak 3-5€ mesačne. kedď sa chcem vykecávať, použijem skype. A internet v mobile nepotrebujem vôbec. Nie som netový závislák a keď sa už chcem prihlásiť na net cez telefón, tak na to mám wifi. Nielen doma. Dnes sú freewifi v autobusoch, vo vlaku, v reštauráciach. Mať net v mobile je pre mňa mrhaním peňazí.