Diskusia: Niektoré iPhony 6 Plus majú problém s fotoaparátom. Apple vraj vymieňa smartfóny

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
17 príspevkov
Anonymný používateľ
kuzk
23.11.2014 14:27 | |
+1 -0
A na zive daju takejto sratchke v hornom menu vlastny priestor. Vyhadzat "nestranne" iOvce z redakcie inak Vas ludia prestanu citat!
Anonymný používateľ
Gustocoserehusto
20.11.2014 23:16 | |
+1 -1
Vecne hadky o nicom, sam som aj pouzivatelom apfelu aj androidu aj win.
Diskusia vzdy sklzne k tomu ako je apple zly a pod.
Treba to brat z ineho pohladu. Trosku lokalnejsie. Ktory iny vyrobca vam na pockanie v jeho vlastnom obchode na pockanie poradi, pomoze pripadne vymeni zariadenie za nove(nove nie ale kvalitativne rovnake ak nie lepsie zariadenie)? Bez zbytocnych otazok, cakania a podobne? Neriesi ci mate skriabanec na boku pristroja, pripadne aj v pripade tom ze problem sposobil uzivatel, napriek tomu zariadenie vymeni?
Tolko teoria zo zapadneho sveta, kde to takto naozaj funguje. A nemal by som problem zaplatit naviac peniaze za tieto premiove sluzby.
Vratme sa k nam domov, kde mame servisy ake mame, operatorov akych mame kde sa bez hadania a vyhrazania pri reklamacii, nebodaj probleme stretneme s tym ze nepatrne poskodenie povrchu pristroja sposobi stratu zaruky?
Tie peniaze ktore zaplatim naviac vyhodim v podstate do kanala, resp. Niekomu na marzu... S apple su spojene sluzby ktore u nas nedostanete...
antihmota
20.11.2014 08:32 | |
+6 -9
iphone bol vzdy ***ka :D
Anonymný používateľ
Miki
20.11.2014 09:04 | |
+8 -8
Ale marketing majú zvládnutý na jednotku. Kúpiš si pekný obal s jabĺčkom za veľké peniaze a vo vnútri je nič. Posledných 8 modelov sa im nepodarilo a oni zarábajú ďalej.
Anonymný nick
20.11.2014 09:23 | |
+5 -10
Ty isto nemas ani pekny obal a ani v tej hlave nemas nic :-P
Anonymný používateľ
Miki
20.11.2014 10:13 | |
+2 -1
Ďakujem. Už sa netrápim. Už som si zvykol.
Anonymný používateľ
jolana
20.11.2014 08:27 | |
+3 -3
dva roky nemozu robit vlajkovu lod , lebo kym by skoncili tak konkurencia by uz bola 2roky pred nimi :-{
Anonymný používateľ
kovepsirp
19.11.2014 21:03 | |
+20 -18
Apple nema cas na vystupnu kontrolu. Odkedy sa Tim Cook priznal, ze rad huli Kubakožky tak zamestnanci robia to iste. Vsetci si to laduju navzajom do kakaca. Zeny umele koliky a chlapi navzajom do kruhu.

To je cista pravda. Pocul som to z doveryhodneho zdroja.
Anonymný nick
20.11.2014 09:24 | |
+6 -3
Si sexualne flustrovany ze ti ziadna zena neda a uz ta *** a ani ziaden muz by ti nedal? ]:->
Anonymný používateľ
remix
19.11.2014 20:53 | |
+15 -4
Toto je skutocna premium class...
ps: It's not a bug, it's a feature ]:->
Anonymný používateľ
jozinhoo
19.11.2014 22:26 | |
+7 -2
ide o takzvanu "LSD" featuru, aby sa spotrebitelia citily ako samotny Jobs v zaciatkoch. 8-)
Anonymný používateľ
Jozefina
19.11.2014 19:32 | |
+59 -3
A uz je to tu! Vyrobok je dobry ale nedotiahnuty. Nic by sa nestalo keby radsej predavali raz za dva roky ale dotiahnuty vyrobok a nerobili si z nas testovacich jazdcov. Ine je taky pokazeny telefon si vymenit niekde v amerike na pockanie v plno predajniach apple a ine u nas u operatora, cakat ktovie kolko lebo akurat nemaju na sklade, 30 dnove lehoty pod vtacnikom a podobne. Praca chvatna malo platna! Uz je to tu! to sa dalo cakat. zaujimave, ze prakticky kazdy z iPhonov po bombastickom predstaveni mal ihned nejaku vadu ktoru potom museli platat softwarovo, lebo sa to dalo. Ale toto uz je chyba hardwarova a musia menit. Slaba vydrz baterie, antena, vlasy, ohyb, fialove fotografie a co sme to este vsetko mali pri poslednych modeloch 4,5 a 6. Nie je toho trosku vela vazeni na telefon za take peniaze? Toto by som ocakavala pri telefone hello kitty za 99,90 a nie pri tomto. A uz je to tu!
Anonymný nick
20.11.2014 09:31 | |
+1 -9
Ty si tiez expert(ka). Toto je mechanicka vada suciastky (ktoru btw dodava Sony). To ze ju niekde v cine neotestovali resp. zle namontovali je problem inde ako v Apple (Ani Sony zato nemoze, kedze predpokladam uciastku vyrabali v Cine pre Sony a ta ju potom posunula do inej cinskej fabriky ktora robi pre Apple. Apple len navrhne telefon a ina firma mu ho posklada. Cize to nieje chyba navrhu a teda Apple a ani Sony zato nemoze ze z nejakej lunky zisli dole zle cipy.

Budte radi, ze su tu clanky o Apple, lebo by ste si nemali kde liecit komplexy.
Anonymný nick
20.11.2014 10:05 | |
+4 -2
to Kengura333: ja sa nad tym len pousmejem ;-) Tak ako kazdy iny telefon tak aj Apple ma chyby. Vsak to skladaju ludia. To sa moze stat aj pri inych znackach len sa o tom nepise tak vo "velkom". Skratka ludia musia do niecoho pichnut inak by sa zblaznili :-D :-D :-D Na niektorych prispevkoch, nemyslim k tomuto clanku, ale celkovo, je vidiet, ze by sa mali ludia zaoberat dolezitejsimi vecami ako riesit bezvyznamne veci bez ktorych sa da existovat. Ale to je debata o inom.
Anonymný nick
20.11.2014 10:14 | |
+0 -3
a este dodam malickost, mozno nie uplne vhodne prirovnanie... Vela ludi nadava na to, ze Apple produkty su drahe, ano maju pravdu, su drahsie oproti konkurencii. A vsetko drahe sa moze pokazit. Raketoplan Challenger stal kolko miliard dolarov? A pokazil sa. Takze ci mate drahe auto alebo hocico ine, moze sa to pokazit ;-)
Anonymný používateľ
kuzk
23.11.2014 14:30 | |
+1 -1
Kengura333 skus take argumenty pri aute v ktorom sa ti zabije blizky clovek... ze za to nemoze firma co vyraba to auto... Pardon ty si z vychodu? Beriem spat... tam volite Fica a Paska je hrdina zdravotnictva.. lebo CT do kazdej dediny ale len od neho ....
Anonymný používateľ
kuzk
23.11.2014 14:33 | |
+0 -0
Zabudol si na iny podstatny fenomen doby - ak sa pokazi iny vyrobok ako Apple iOvce tvrdia ze je to srot. Ak sa pokazi Apple vyrobok je to feature, vyhoda a zamer .... Hlavne iOvce nepotrebuju nic co ma konkurencia do vhcile kym to nema aj Apple... Oni uz aj tie chyby potrebuju ak to ma ta ich modla....