Diskusia: Displeje iPhonov 6 sa ľahko poškriabu, hromžia majitelia

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
41 príspevkov
Anonymný používateľ
PETER 668
9.8.2015 05:46 | |
+0 -0
Ahojte.ja mám huawei mate 7 a kupil by som ho znovu a znovu a znovu.i phone ma neláka.pretože je drahý a aj keby som si nasporil 900 euro radšej kúpim huawei za 500eur a 400 eur mám na chleba.sú to len veci a netreba ich uctievat.
Adeo
2.12.2014 07:27 | |
+3 -0
Zacnem takto, pouzivam iPhone asi 9 rokov... Takze mi prosim potom nevysvetlujte, ze o com to je... No 6, a da sa povedat, ze od 4ky vyssie to ide dolu vodou... 5S ako aj 4S a 6tka laguje a mam s nimi odjakziva iste problemy. Tento telefon ma doslova v jeho cene v poslednom case vytaca a vazne zvazujem, ze si ho uz nekupim. Nerozumiem nekritickym názorom o dokonalosti tohto telefonu. Ano, bol to premium product, ale takym uz nie je. Ukaz mi kde je stale takym lidrom ako to bolo predtým? Osobne som sklamany a pravom pozadujem aby tento telefon bol v poriadku a funkcny. Toto opakujem, nie je uz premium product a na to aj doplati. A ja hovorim, ze tak mu treba.
Anonymný používateľ
Ahaa
27.11.2014 15:46 | |
+8 -4
Este vytiahnu kauzu,ze ziarenie sposobuje rakovinu :-D
Ale je to neuveritelne, material co sa poskrabe, hlinik co sa v tenkej vrstve ohne, toto za cias komunizmu nebolo :-D:-D
Ludia, vam uz d...r...b...e a statocne. Co cakate ? Ze sa to neohne, ze sa to neposkrabe, ze sa to neutopi ? ?

Od applu mam rozne gadgets a inu znacku nechcem a ano mam poskrabany aj iphone aj macbook (a je mi to jedno, keby som ich nosil ako si zasluzia v obale a nie v ruksaku a vacku, tak im nic neni, AKO ZIADNEMU INEMU VYROBKU).
Anonymný používateľ
Miki
27.11.2014 16:58 | |
+5 -2
Na rozdiel od teba existuju ludia co za patricnu cenu ocakavaju aj kvalitu. To ako softver je dobry a ostatne nie je podstatne? Asi ma viac ludi podobny nazor ako ty lebo firma Apple evidentne na kvalitu kasle. Preco by sa niekto nemal ozvat ked nie je spokojny? Vsetci nie su telce.
Anonymný používateľ
Ahaa
27.11.2014 19:26 | |
+4 -1
Miki:
Len keby sa ozyvali nespokojni zakaznici a nie TELCE co umyselne nieco poskodia (ohybanie iphonu, nasylne poskriabanie skla atd).
1. co clovek vyroby clovek vie aj znicit = ak sa snazim ohnut iphone tak ho aj ohnem, ak sa snazim ho poskriabat tak ho aj poskriabem (ale toto nieje chovanie zakaznika, proti debilom nemaju firmy sancu bojovat)
2. apple nemoze zato,ako sa zakaznici spravaju k svojim veciam. Mam volvo, ale ked snim v 100ke narazim do mostneho stlpu, tak ma nezachrani, pritom vyrobcovia tam napchali techniky, ze by malo, ALE.
Vyrobky od applu mam uz velmi dlho a NIKDY som snimi nemal vacsi problem ! (mam macbook air, macbook pro, time capsule, apple tv, Iphone 2x5s - doteraz som mal vsetky iphones co vysli a az na 3ku, kde odisla doska ziaden problem KLOP KLOP).
A v neposladnom rade, APPLE ti tu kvalitu za tu sumu co zanho das aj PONUKNE.
Ale musim suhlasit, ze niektore veci by za stareho apple vedenia nepresli.
Anonymný používateľ
alex7931
27.11.2014 15:40 | |
+0 -0
trosku mimo temy, ale co sa tykalo toho ze sa nove Iphony ohybaju tak moj 5s je tiez ohnuty.... je tam zanedbatelny rozdiel asi 1 mm (ani to nieje vidno) ale ohnuty je... :D
Anonymný nick
27.11.2014 13:41 | |
+7 -4
Tí čo tu píšu aký je iphone Luxusný...iphone je tuctový telefón má ho každý druhý bez rozdielu mesačného príjmu. Luxusnú vec predsa nemá každý ani Mercedes S class alebo Rolls Royce nemá každý...za to takú škodovku tých tu beha na mraky a tiež to nie je považované za luxus. Luxusná vec je taká ktorú si v prvom rade nemôže dovoliť každý a taktiež ju nevidieť často. Podľa mňa je luxusnejší BB Passport ako iphone navyše dizajn iphone 6 sa im fakt nepodaril a s počtom chýb a vád o ktorých sa píše to rozhodne luxusný výrobok byť nemôže....
Anonymný používateľ
Jarko
27.11.2014 14:00 | |
+2 -5
každy ma iný názor na luxus,čo ale podla mňa na iphone luxus je ,to je jeho nadčasovosť ,a tie chyby čo sa o nich piše je to hlúposť ja osobne mam veľa apple zariadení a až na capsule čo sa mi pokazilo pri búrke ,ide všetko bez nejakého zaváhania ,no jedna baseň ,každému môžem odporučit nech si vyskúša nejaký Apple produkt ,ručím ze už po inej značke ani nezakopne
Anonymný používateľ
Espire
27.11.2014 15:17 | |
+6 -1
Reakcia na Jarka: Pri precitani "na iphone luxus je ,to je jeho nadčasovosť" som ospliechal monitor kavou. Dakujem
Anonymný používateľ
Jarko
27.11.2014 09:31 | |
+4 -6
to je blbosť,ja mam Iphone 5s,5c,6 aj 6plus a na žiadnom bez fólii ani škrabanec ,aj preto si kupujem zväčšia mobil od Apple mam aj Q10 a na tej sa mi po mesiaci ani neviem ako vytvorila rihá na pol displeja ,neviem ako to robia ale v tomto ma Aplle určite návrh pred konkurenciou.
Anonymný používateľ
Espire
27.11.2014 15:21 | |
+4 -1
Si si istý že iónovo posilnené sklíčko, ako majú iPhony sú odolnejšie ako prvá generácia Corning Gorilla glass z roku 2006? Nehovoriac o novších generáciách ktoré sú skoro vo všetkých androidoch :)
Anonymný používateľ
Palo
27.11.2014 07:16 | |
+7 -5
Mam 6ku tri tyzdne, nosim to vo vrecku a displey ma skrabence ako po dvoch rokoch pouzivania. Tak isto som pouizval 5S a tento problem so skrabancami nemal.. cele zle.. A to fakt vo vacku uz nenosim nundzaky, motorove pily ani katany...
Anonymný používateľ
zLoMaN
27.11.2014 03:38 | |
+1 -1
skusal som hru ninja fruit hrat so spickou noza na mojej S4 mini a to niekolko krat a nic sa nestalo tomu sklu...bezne ho nosim s klucami...skratka nedavam si velky pozor s cim pride do styku sklicko...inac je iba v gumenom obale
Anonymný používateľ
veto
27.11.2014 06:10 | |
+1 -1
ja som si kupil na mobil namiesto folie lacne ochranne sklo z ebay a za tri meiace ani skrabancek. Zato ked som foliu/sklo nemal, tak behom prveho tyzdna sa mi urobil na gorila glass 3 asi 1,5cm skrabanec.
Takze ono to je aj vecou nahody
Anonymný používateľ
ereens
27.11.2014 00:31 | |
+11 -2
z ajfónu sa pomaly ale isto stal opravdovy šmejd /a to už nielen technologicky ../
akla
27.11.2014 00:50 | |
+9 -5
iPhone oblbuje cez reklamy, ináč by za tie lowe nešiel na odbyt.
Anonymný používateľ
daawit
27.11.2014 12:06 | |
+3 -1
hej akla? a ake reklamy si u nas videl? a potom si to porovnaj napr. so samsuntom...
Anonymný používateľ
Espire
27.11.2014 15:24 | |
+1 -1
Stačí si vyhladať vyjadrenie Applu, že náklady na výrobu by nikdy nemali pri iPhone presiahnuť 200$. Mnoho luďí si neuvedomuje, že to stále dodržiavajú, preto po zlej investícii do safírových skiel, museli spraviť kompromis aby ostali na tej výrobnej cene(info je na gugli).
Anonymný používateľ
Lubo
26.11.2014 23:44 | |
+7 -4
Iphone 6 plus - jeden tyzden pouzivania a sklicko ma jemny sram prsne od ohybu skla... vsetko ostatne je ok az na to ze sa mi ludia smeju ze som si kupil ohybny pinpongovy stol :D a popravde to troska citim aj ja. Vazne, lopata na sneh je mensia... nosim ho vo vacku a jemne sa ohyba (staci ho polozit sklom na stol a hegle sa :D ale to som vyriesil spatnym ohnutim telefonu).
Ale android uz vazne nechcem mal som ich zopar (vyssie rady) a spokojnostou to nazvat nemozem. Na iOS sice obcas appky padnu ale aspon funguju co pri androide povedat nemozem (nakolko vyrobit apku na 500 typov telefonov bude asi vzdy problem).
Len tolko som chcel k tomu povedat. Haters gonna hate :D
Anonymný používateľ
janoN
27.11.2014 03:55 | |
+11 -5
No ano. Ked sa preberies zo sna uvedomíš si že je tu aj WP ako aj Blackberry ktory si OS tiež robia sami.
Hmm..Blackberry Z30 za 350eur nový. v tom Blackberry OS 10. a čuduj sa svete, po ruku nepadla ani jedna apka. Sysém svižní bez sekania, padania, bezpečný... A teraz k iphone. system ok. appky ok. ziadna rozsirenie pamate, ziadny usb host. ale to sa este da prepacit. Ale? cena od 699-999eur. Preco by som teda mal chciet nieco v cene ultrabooku ked mi to iste co iphone zvladne mobil za 350eur ? ;-)