Diskusia: Majitelia iPhonov 6 sa sťažujú na problémy s prednou kamerou

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
48 príspevkov
manuchao11
6.6.2016 17:10 | |
+0 -0
no bohuzial to antikampan nie je, ale ma to len zopar stovak zakaznikov a ja k nim patrim, takze potvrdzujem, ano je to tak. predna kamera sa mi pohla a to mi ani nepadol
Anonymný používateľ
peter
10.12.2014 06:35 | |
+3 -0
Dal som si tú námahu a prečítal som si celé vlákno. Nechápem čo máte stále s tým prémiovým telefónom. Ak by sme sa bavili o Ulysse Nardin či Vertu tak chápem ale iphone? Ved je to normálny telefón, tak ako je samsung, nokia, htc... v danej kategórii. Porovnajte si ceny konkurencie a sú skoro rovnaké ak nie vyššie. To isté aj s macbook či iMac. A to, že ten kto si kúpi apple nieje normálny. A čo ten čo si kúpi bmw či mercedes. Ten je normálny? Ved sú tu dácie, fiat.. čo ma rovnako odvezú z bodu A do bodu B a stoja podstatne menej. A to tu môžeme porovnávať všetko. Nechápem logiku ľudí. Každý kupuje to čo sa mu páči a čo potrebuje. A hádať sa o telefóne je detinské, lebo stále je to len a len spotrebný tovar.
Anonymný používateľ
tobi
5.12.2014 18:57 | |
+0 -0
ja mam iphone 6 a nic take nemam je to antikampaň na mobily
Anonymný používateľ
bigsoul
3.12.2014 07:50 | |
+9 -6
Už nebuďte tak hlúpy a každý snaď pochopil, že sa jedná o silnú antikampaň proti iPhonu!!!
jarikkua
3.12.2014 10:12 | |
+2 -5
Presne tak :-D Ten čo na iphon 6 tak si porovná kameru a zisti že na tej fotke je kamera 2 krat vatšia ako v skutočnosti. Nehovoriac o tom že som ho už rozobral a tam sa niečo posunúť je nemožne tak ako v5 či 4 , iphone nieje plastová hračka!
Anonymný používateľ
Varecha
3.12.2014 10:51 | |
+4 -3
Co uz sa narobi :D je uplne vidno ze tu je kazdy druhy zaujaty voci iphonu ... Uz len nanzaklade minusiek to tu mozete spozorovat:D ale o tom je ten clanok pripustat pozornost a zalozit burlivu debatu o danej teme..nech je pravda akakolvek..nechapem komentare typu ze ten co si ho kupil je debil lebo stoji 700e tak takemu cloveku kt na to nema nech to nekomentuje:) ked si niekto moze dovolit tak si dopraje tak mu nezavidte;) peace
Anonymný používateľ
4-listok
3.12.2014 11:30 | |
+5 -4
jarikkua ty si ho už rozobral? :-D ty si ale vymyselnik. dufam že si nebol sklamany ked vnutri si našiel všetko od samsungu a made in china :-D
Anonymný používateľ
ereens
3.12.2014 00:14 | |
+7 -10
no je poriadny šhittšunt ! ten aplle ! tragedia
Anonymný používateľ
bigsoul
3.12.2014 07:51 | |
+6 -4
Keby si skúsil, tak takýto *** nenapíšeš!
Kritic951
2.12.2014 23:01 | |
+6 -5
Donedávna som o značke apple nemohol ani počuť.To sa však zmenilo ked na trh prišiel Iphone 6 plus.Doteraz robil Apple na môj vkus malé telefony a vzhladom na to že som si za posledný rok zvykol na väčší telefon je pre mňa Iphone 6 plus to pravé.Ale aby som sa dostal k veci už asi 3 roky používam telefony s prednou kamerou a za tie 3 roky som prednú kameru využil len ako zrkadlo takže poviem len tolko aj keby tam tá kamera nebola vôbec absolútne my tam nebude chýbať kedže ju ako om už spomínal viužívam len ako zrkadlo a aj to len raz za čas.čosa týka ohýbania tohto telefonu treba vziať do úvahy fakt že ked si priemerný človek s váhou povedzme 70kg da svoj telefon do vrecka na zadku vôbec sa nečudujem že sa ohne fyzika jednoducho nepustí.Aj o Sony xperia Z1 za písalo že sa vo vrecku deformuje a za ten rok čo ho mám sa mi s ním nič nestalo a to ho nosím vo vrecku skoro stále ale samozrejme v prednom vrecku.takže ja som chcel len tolko povedať na obhajobu značky Apple.
Anonymný používateľ
4-listok
3.12.2014 00:05 | |
+6 -3
..ale v tom vrecku ho nosíš opatrnejšie, aj si nežnejšie sadáš, priznaj to :-D
Anonymný používateľ
Gomez
3.12.2014 00:06 | |
+9 -5
Mam iPhone 6+ uz nieco cez mesiac, je rychly je velky a trochu sa mi tazko zvykalo na neho vo vrecku. Neohol sa mi, predna sosovka je tam kde ma byt a aplikacie mi nepadaju. Vsetci ti nestastnici netusim co s tymi telefonmi robia.
Anonymný používateľ
mumo
2.12.2014 22:13 | |
+4 -3
V tom uhle ako je foteny mobil to naozaj vyzera ako posunute :) prave somsi doma svoj iPhone 6 takto naklonil.. inac sosovka je na 0,00001 presne v strede centrovana...
Anonymný používateľ
Princo
2.12.2014 21:33 | |
+10 -9
Ruku na srdce, kolko z vas ma v osobnom vlastnictve iphone 6? Pride mi to akoby som ja hodnotil napriklad bentley(vyber si znacku aku chces) a v zivote som v nom nesedel:D ved to je na smiech nehnevajte sa..mam samsung a tak isto aj iphone 6 a mam bradu predstavte si a v zivote sa mi tam nezasekol ani chlp:D nosim ho vo vrecku a je rovny ako pravitko...asi mam jediny funkcny iphone6 na trhu:D to ze mam samsung som napisal zamerne aby ste vedeli ze niesom ani v jednom tabore...su to len vymyslene UZ PREHNANE protikampane voci najhodnodnejsej firme sveta to je cele:) nemusite za tym hladat ziadnu senzaciu ani vedu..samozrejme ziadny vyrobok nieje 100% ale urcite to neni nepodarok ako sa prezentuje..cena produktu uz je vec ina.
Anonymný používateľ
alex7931
2.12.2014 22:47 | |
+6 -2
no ja mam Iphone 5S a mam ho asi o 1 mm ohnuty :D
Anonymný používateľ
4-listok
3.12.2014 00:14 | |
+7 -5
..vraj Bentley :-D Nefandíš si trochu priveľa? Inak existuje aj niečo ako recenzie (videorecenzie), z ktorých sa dá utvoriť si názor na mobil aj keď ho nemáš v ,,osobnom vlastníctve" :-) takže tak. Údajne najprémiovejšia značka mobilov a pod. zariadení, ktorá sa neošíva za svoje produkty pýtať si extra vysoké sumy by mala sakra dbať o to, akú kvalitu má každý jeden predaný kus. Čiže by mala byť 100%ný. Len toľko.
Fantinus
3.12.2014 15:52 | |
+1 -4
Princo, ty na čom "fičíš"??? Ty si na práškoch alebo na mariške???
Vraj NAJHODNOTNEJŠIA FIRMA SVETA!!! Prečo sú potom tie iPhony alebo Samsungy také drahé keď ako sám píšeš, žiadne nie sú 100%?!?!?! To môžeš rovno vybehnúť do ulíc a kúpiť si nejakú "lopku" či pouličný zlodejíček potiahol okoloidúcemu a ešte na tom ušetríš. :-D
Anonymný používateľ
Pistorius
3.12.2014 23:21 | |
+2 -1
Fantomas ci ako ti je pozri si rebricek sv.firiem a pozri si priecku apple 8-) a tie argumenty ostatne co si dal od veci..peace
tlupare
2.12.2014 21:33 | |
+24 -5
Posunute to maju v hlave vsetci, co dokazu zaplatit za kus plastu tolke prachy...
Anonymný používateľ
notoz
3.12.2014 00:15 | |
+6 -5
a co teba zaujima, ako minaju ludia svoje vlastne prachy?
Anonymný používateľ
mam velky text
2.12.2014 20:25 | |
+12 -11
nemam rad spolocnost apple a uz ani vas.. kedy napisete ze mi praskol kryt na samsungu ked som ho otvaral a zatvaral (asi som sa nudil)