Diskusia: Príde kompaktnejší iPhone 6? Šanca sa vraj zvyšuje

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
73 príspevkov
Anonymný používateľ
momi
5.1.2015 17:57 | |
+15 -204
a mame tu rekord, ked si sam jeden clovek naklikal za cely den vyse 1000 plusiek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to bez ohladu na samotny komentar je uz........radsej ani nenapisem to slovo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
momi
5.1.2015 18:10 | |
+12 -111
ze ta to bavi klikat :-D :-D :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
momi
5.1.2015 18:12 | |
+12 -116
jasne, za minutu mi naklikas 25 minusiek :-D :-D :-D :-D si sa prezradil :-D :-D :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
momi
5.1.2015 18:14 | |
+12 -105
a zase..minuta a 42 minusiek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D to musis mat velmy nizske sebavedomie ked si takto musis dokazovat svoju "velkost" :-D :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
milans
5.1.2015 08:25 | |
+1013 -8
Ten slavny apple s jeho icloud.... Par faktov. Apple ziaden icloud nevlastní ale prenajima si ho :-D
Apple nemá žiadnu vlastnú cloudovú infraštruktúru, tak si ju prenajíma a hádajte od koho? Pri vzniku služby to bol Microsoft Azure (nežartujem) a Amazon AWS konkrétne Amazon S3. Dnes je to už iba Amazon. Povestný diabol skrytý v detaile je v tom, že prenos dát z Amazon S3 na iCloud, ktorý funguje ako proxy server je bez akéhokoľvek šifrovania. Dobré nie?
Pre užívateľa je v rámci zanechania dobrého pocitu postačujúce aj divadlo s SSL šifrovaním v hlavnej úlohe. Zatiaľ čo na pozadí, si veselo lietajú dáta krížom-krážom po celom svete úplne otvorené. Technicky chápem prečo to tak je – kvôli výkonu a teda cene. Zapnúť šifrovanie pri non-stop synchronizácií nepredstaviteľného množstva dát miliónov užívateľov asi ide celkom do peňazí. Presne rovnaký problém mal aj Google, už ale šifrovanie dát pri synchronizácií medzi dátovými centrami dávnejšie spustili (aspoň to tvrdia). Google má ale výraznú technologickú výhodu v porovnaní s Apple – má vlastnú a relatívne dobre fungujúcu cloudovú infraštruktúru.
Mysleniu zdar :-D
Anonymný používateľ
Joem
8.1.2015 17:01 | |
+0 -0
Zaskočil si ma aj prekvapil. Ale mám pocit že maš pravdu. Vďaka za info. PS: toľko likov na komentári som ešte nevidel.
Anonymný používateľ
Jozef
4.1.2015 18:52 | |
+0 -0
Ja osobne som spokojný s mojím iphonom 5, ktorý mám s www.recyklonika.com
Zatiaľ sa ho nehodlám meniť
ktmmotocross
4.1.2015 10:31 | |
+5 -15
ano android laguje, ale preto ze *** ma naspustanych aplikacii ze vytazia procesor a pamet. na to su taskkillery ale task managery.

co spravi ale gayfon ked chcem popri hre mat pustenu hudbu a odbehnut na net?
NIC. kazdu z tych aplikacii zatvori a potom znova otvara.

u gayfonu neexistuje multitasking, telefon robi vzdy len na jednej veci. ovciam to staci, ale normalnym ludom nie. to ze neexistuju widgety a live wallpapery je uz len ceresnicka na ***e ovciam
Anonymný používateľ
Nexus
4.1.2015 10:45 | |
+12 -1
Teraz si potvrdil ze aj Android je naprd,kedze potrebuje slavne taskkillery,bez nich je to kopa srotu...
ktmmotocross
4.1.2015 14:32
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
HCMIKI
4.1.2015 16:49 | |
+10 -1
Noze nam prezrad, kolko normalnych ludi potrebuje pocuvat hudbu na telefone pri hrani hier ?
Cielova skupina deti a pubertaci ?

Ja ti neviem, ale ja mam sice android uz niekolko rokov, no nikdy som nemal potrebu fungovat naraz z viac ako jednou aplikaciou. Ono totiz na tom prtavom displeji to ani nie je realne.
Ked ides na web a mas spustenu inu appku, aj tak ju musis prepnut.
U iphonu sa freezne, co je idealne. U androidu zabere pamat a neskor sa vsetko spomaluje. To je mi teda vyhra.

Aktualne mam Shield a denne musim killovat aplikacia (real racing), lebo bezia na pozadii a zdimaju bateriu az tak vyrazne, ze rano mam ledva polovicu z plnej.
Dokonca ani na tablete som esne nemal potrebu pocuvat hudbu a robit aj nieco ine.
Mimochodom pocuvat hudbu a surfovat zvlada aj iphone a to velmi dlho.
Aj apple ma multitasking a to plnohodnotny. Funguje vsak mierne odlisne ako u androidu. Android zere pamat pokial moze a neskor sa jednoducho zahlti. To mi nepripada ako vyhra.
Anonymný používateľ
Martin
3.1.2015 22:07 | |
+19 -5
Mozno je to uz tym vekom, ale pre mna je dolezitejsie, ze vsetko beha tak, ako ma, nie pocet jadier a megahertzov.

Preto mam iPhone a Mac. Android a Windows proste za tie nervy nestoja.

Ako moze ultrabook za 1500 EUR po prvom spusteni crashnut? Ako moze mat Android mobil za 400 EUR o 2mm mensi zadny kryt (od vyrobcu v baleni), ktory potom nesedi na telefon?

Ano, cumel som na to, co vsetko ten Android dokaze, ale su to vsetko len take *****inky. Zaujmu, ale v zasade to nepotrebujem.

Apple jednoducho vie, co je pre pouzivatelov dolezite a ja im tie vysoke marze srdecne prajem - zasluzia si ich.

Kazdopadne, nech si kazdy kupi co chce a co sa mu paci - pre mna osobne je jednoducho dolezite zariadenie pouzivat, nie s nim denno denne zapasit. ;-)
Mr.Shadow60
3.1.2015 23:03
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
ktmmotocross
4.1.2015 10:23
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
aytee
4.1.2015 12:18 | |
+8 -1
Neviem ci si skusal Windows Phone ale ten ide tak ako ma. Nemrzne, neseka a netrhne animacie. Ak nepotrebujes telefon na ktorom sa chces hrat tak Nokia (MS) je skvela volba. Este by som dodal podporu, ktoru MS pri telefonoch poskytuje.
Anonymný používateľ
Peter001
3.1.2015 18:09 | |
+1 -2
Ak pridajú lepšiu batériu a prijateľnejšiu cenu, potom budem uvažovať o kúpe iphonu. Inak všetko ostatné, myslím je na týchto telefónoch super. :D
Anonymný používateľ
Miki
4.1.2015 08:23 | |
+4 -1
Urcite nepridaju lepsiu bateriu a cena bude minimalne 800€. Inak 4-palcovy mobil je skvely napad a dufam ze aj ine znacky uz konecne vyrobia nieco podobne v TOP vybave a s dobrou vydrzou.
Anonymný používateľ
Joem
3.1.2015 10:01 | |
+11 -4
Ak by som teda mohol niečo povedať keď sa tu už tak porovnáva android a iOs.áno Android je slobodnejši iOS je zase stabilnejší takže po 2 rokoch mate system bez sekania. Potom je tu otázka ostatných funkcií. Android je bezpochyby slobodnejši,umožnuje použitie všeljakych Launcherou a zmena ikon atd. A iOS nie,stale všetko rovnaké. Ja som Androiďak ale viem pochvaliť aj iOS ale ja by som si iPhone nevybral už len kvoli tej baterií a nemožnosti microSd pretože ja pozerávam filmy na tv cez mobil tak to použivam dosť a nato potrebujem pamäťovku. Čo sa týka napr.fotoaparátu Apple použiva naozaj dobrý foťak ale to aj konkurencie či už Nokia(Mircosoft) alebo najmä Sony. Je pravda že iPhony maju najlepši senzor na odlačky prstov. Zase je tu otázka rozmerov. Tie podľa mňa iPhoni majú hrozné, ta hrúbka je otrasná. Displej je úžasný či tam alebo na Androidoch. Takže tak na záver iOS je úžasny systém ktorý je stabilný a bez lagovania. Zase android je voľnejši aj lancejši a ponúka veľa iných menšich ale dôležitých funkcií ktore iOS neponukajú.
CagaliJ
3.1.2015 11:51 | |
+3 -11
Sony zial neponuka dobry fotak, okrem cisiel na papieri.
Anonymný používateľ
Joem
3.1.2015 13:38 | |
+6 -0
Lenže Sony dodáva fotoapráti do dosť veľkej väčšiny výrobcou smartfonou.
Anonymný nick
3.1.2015 16:14 | |
+2 -1
Joem-máš pravdu že Sony dodáva vlastné fotoaparáty k iným výrobcom,ale mal som možnosť vyskúšať smartfóny Lumia920-8,7MPix.Galaxy S4-13MPix,Xperia Z2-20MPix. Prvé dva som osobne vlastnil a Xperiu som len skúšal kamošovu a Lumia má jednoznačne najlepšie fotoaparáty v mobiloch,potom Samsung a nakoniec Sony.
Anonymný používateľ
ch^nge
3.1.2015 09:37 | |
+5 -3
A toto je dôvod prečo som bol rozumný a nešiel som si kúpiť iPhone 6 som teda zvedavý ci príde spomínaná 4" verzia :-)
Anonymný používateľ
jonaaaaaaaaaaal
3.1.2015 15:47 | |
+1 -0
uz ked sa viedli spekulacie o vacsich iphonoch, zmienil som sa, ze kompaktna ostane nejaka varianta "c".. a presne tak to mozu nazvat, len namiesto farebneho to bude "compact" varianta iphonu..

takze 6s C, 6s a 6s P
Anonymný používateľ
adam
3.1.2015 00:56 | |
+42 -0
Ja si na zive chodim len citat hadky medzi iOS a Androidom. Vy ste neskutocni ludia :-D
Anonymný používateľ
pl§
3.1.2015 00:05 | |
+53 -1
boha to len ja robim na slovensku? 8-)