Diskusia: 5 najzaujímavejších zariadení z MWC 2015

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
2 príspevky
Anonymný používateľ
Samuel
22.3.2015 12:46 | |
+0 -0
CHRANTE SI SVOJE SUKROMIE.......ESTE STALE MATE INTERNET A SIM KARTU NA SVOJOM MENE? CHCES VOLAT A CETOVAT ANONYMNE? TU JE NAJLEPSIE RIESUENIE http://www.anonymne-sim.sk
Anonymný používateľ
Miki
7.3.2015 00:17 | |
+1 -3
Mna zaujima hlavne SG Note4. Aj preto ze ide na Kitkat a nemusim instalovat Lallipop ktory ma ako novinka sklamal. Lallipop ma vyssie systemove naroky a este aj graficky posobi hrozne. S6 vyzera krasne ale nema Kitkat a slot na microSD.
Anonymný nick
6.3.2015 21:37
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
6.3.2015 21:50 | |
+3 -1
Pod 100eur by som nekupoval nic lebo je to zasekane ako slak.Od 100eur jedine
Anonymný nick
6.3.2015 23:07 | |
+5 -1
najlacnejsie co by som kupil je huawei honor 3C za cca 130e nic ine okolo 100e sa neoplati, bo vsetko ma strasne slabe parametre,kazi sa casto a vacsinou to ma len 1gb ram co absolutne nestaci prip este z tych lacnejsich xiaomi redmi note ci honor 4X prip aktualne predstavene lenovo A7000 by mohlo byt za cca 150e+- prip nieco od ZTE napr novinka blade S6 ci nubia Z7 mini moznosti v cenovej kategorii 100-200e je viac.. znackove fony maju v tejto kategorii uz vsetko nad 200e ci samsung, sony, htc alebo LG(u lg by som dokonca lacnejsie modely uplne vynechal oni ich maju dost slabe)
qwasance
7.3.2015 06:06 | |
+2 -1
Myslím že ste sa naňho nemuseli hneď tak surovo vrhnúť, preto ze sa rozhodol pre lacnejšie výrobky. Je dobre ze výrobcovia myslia občas aj na tých čo majú hlboko do vrecka. Fakt je, co môžem potvrdiť, že mám osobne lacnejší typ, dosť to seká. Sprvu to bolo o nervy, a keď som si akurát na tú "sekačku" zvykol našiel som spôsob ako sa z toho dostať. Oni aj vývojári našťastie na toto mysleli a vytvorili množstvo aplikácií, ktoré dokážu veľmi rýchlo aj keď v obmädzenej kvalite podať bez straty dôležitých údajov, podať všetko potrebné. Túto skutočnosť musím u vývojárov aplikácií veľmi vyzdvihnúť.
Anonymný nick
7.3.2015 20:02 | |
+1 -1
a mam este jeden tip ,pre tych co chcu mobil okolo 100e by mal prist zhruba v tomto case na trh celkom podarena novinka od asusu model pegasus http://www.gsmarena.com/asus_pegasus-6897.php snad pride aj k nam, toto je proste hd-ckova pecka s najlepsim pomerom cena/vykon.. snad este lepsie a lacnejsie ako huawei honor 3C