Diskusia: Ťažké časy pre silných hráčov a 5G na obzore

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
12 príspevkov
Anonymný používateľ
Manobb
9.3.2015 17:20 | |
+4 -0
"O rýchlejších mobilných dátach totiž začína hlasno hovoriť aj Európa ..."

Hej, hej, Európa toho už "hlasno narozprávala" až - až ..., naposledy s rušením roamingu koncom roka 2015 ..... a skutek - utek !

Jednotný európsky mobilný trh tu ešte pekne dlho nebude a lokálni minioperátori (TK, OR, O2) budú čušať ako voš pod chrastou, pretože inak by to tu mohli pekne rýchlo zo dňa na deň zabaliť a ísť "ryžovať" na Aljašku ...
Anonymný používateľ
T-17
9.3.2015 10:53 | |
+10 -0
5G na SK bude takéto - až 2GB a potom pád na 2G v 2 mestách... U O2 bude 5G v 2030 ako novinka na pár uliciach. :)
Anonymný nick
9.3.2015 12:01 | |
+11 -0
Zasa to netreba prehanat s optimizmom. ;-)
Anonymný nick
9.3.2015 08:30 | |
+8 -1
Co sa tyka konceptu 5G, vyssia priepustnost, nizsia latencia, vyssia rychlost atd - znamena s urcitostou jednu vec - viac elektrosmogu. A ten bude cez nas vsetkych ficat mozno len preto, ze babenky si budu pustat Justina Biebera cez mobilny internet a pubertacikovia budu cely den stahovat warez aby sa pochvalili kamaradom ze kolko toho stiahli.
Anonymný používateľ
fekkette
8.3.2015 23:14 | |
+13 -0
pekne napisane !! Mic poriadne nebolo a tazko len tak bude ! Uplne zbytocne su veci ako : 4K natacanie videa v MT, ohnuty bok displeja ktory zobrazi aj tak iba zbytocnosti ktore mozu byt tak ci tak na hlavnej ploche, zvysovanie poctu procesorov a ich vykonu, vacsie rozlisenie displeja ako je Full HD - do 6 palcov bezvyznamne, citacky otlackov, vlhkomery, tepomery, To je len totalna bezmocnost a beznadej vyrobcov ktory nedokazu nic poriadne vyrobit a vymysliet !!!
Anonymný nick
8.3.2015 22:39 | |
+4 -3
To 5G vzbuduje usmev, ked si clovek uvedomi, ze take o2 na Slovensku nema poriadne pokrytie ani UMTS sietou a tam, kde ho nahodou ma, je teoreticka rychlost 14,4 MBit/s (pricom UMTS dokaze 42,2).
Anonymný používateľ
Jana Eyrová
9.3.2015 07:22 | |
+3 -3
usmev vzbudzuje hlavne tvoja totalna nevedomost o moznostiach sieti 3,5g. ale udrel si si. chudatenko. tak sup sup dostudovat mozne prenosove rychlosti a az potom tu prist delat akoze machra.
Anonymný nick
9.3.2015 08:27 | |
+4 -1
Od o2 som odisiel nie preto, ze maju mizerny internet, ale preto, ze maju mizerny signal hlasovej sluzby.
Anonymný používateľ
T-17
9.3.2015 10:57 | |
+5 -0
Preto som zapol Telekom. Na Pecne mám 1GB za 5,99€ s 3G s HSPA+ aj 4G. O2 pýta 8€ za 1GB a nemajú HSPA+ a 4G sa stratí za mostom do Petržalky. Nejaký Guru sa už naváža, ale napísal si pravdu. :)
ramirez24
9.3.2015 13:10 | |
+3 -0
Ja som odišiel z O2 pre ich neskutočne mizerný internet.V podstate ma stále len prepínalo na sieť telekomu, lebo ich pokrytie je tragické.Teraz mám pomaranča a bez problémov mám 3G alebo H+.
ananas6
8.3.2015 21:56 | |
+2 -10
"Ktovie, možno o rok už budeme otvárať ústa pri predstavovaní rolovateľných alebo skladacích tableto-telefónov spolu s flexibilnými náramkami vybavenými hromadou všakovakých senzorov."

Presne na to sa čaká a majú to hotové výrobcovia už minimálne 3 roky... Len sa snažia predávať to isté dookola a presviedčať že zahnutý display je inovativna novinka... čakajú jeden na druhého kto prvy poruší kartel a začne to predávať, asi to bude zase apple a zrazu do mesiaca budú mať všetci top skladacie rolovacie modeli :D
ramirez24
9.3.2015 13:17 | |
+5 -2
Jáj ty konšpirátor.Jasné oni budú radšej predávať niečo, čoho je trh presýtený namiesto toho, čo by vyvolalo taký ošial ako kedysi foťák v mobile, že ho chcel mať každý.Ešte povedz že majú už minimálne 3 roky vyvinuté batérie do smartfonov ktoré vydržia pri plnej záťaži mesiac, ale nechcú ich dať do predaja aby mohli predávať to isté dookola ]:-> .