Diskusia: Telekom: Virtuálne číslo za 3 eurá mesačne

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
33 príspevkov
Anonymný používateľ
MACo
6.10.2018 08:20 | |
+1 -13
Fungač. Moje cislo je 0901xxxxxx.
Pre inzerciu, zoznamku, pichmindy atd. A to vsetko LEN za 3€ mesacne. PARAdA !!!
vaknavon
7.11.2017 16:21 | |
+6 -3
Sluzba pre neserioznych ludi od neseriozneho operatora...
Anonymný používateľ
Fidzi
7.11.2017 16:20 | |
+17 -1
Voda na mlyn podvodníkom na Bazoši. Teraz môžu čísla striedať ako ponožky. ]:->
Pre ostatných užívateľov v tejto službe nevidím nič prínosné. Teda okrem toho, že môžu mesačne platiť o 3 EURá viac.
Anonymný používateľ
petul-ka
11.9.2015 09:40 | |
+0 -0
Môj priateľ je z toho tiež nadšený...najmä pre spomínané ,,pichmindy" 😜
A mne sa rozum pozastavoval, prečo vždy, ked som volala od neho signalizovalo PRESMEROVANIE HOVORU 😂😂
Anonymný používateľ
Dušan
2.7.2015 01:59 | |
+1 -0
Dual sim? Dve sim karty,to znamená pre mňa,jedna sim karta paušál a druhá sim kredit a to znamená ďalšie E na kredit. Dva telefóny? To znamená, dva telefony nosiť so sebou dva telefóny nabíjať a stále jeden zabúdať ako môže sa veľa ľuďom zdať služba nezmyselná, ale pre niekoho vynikajúca,môj prípad mám súkromný telefón a zamestnávateľ mi prepláca časť paušálu a volám veľa preto mám neobmedzený paušál a keď nepracujem stáva sami že zákazníci mi volajú a otravujú má,keď mám voľno,čiže pre mňa je výhodnejšie si zaplatiť 3e za virtuálne číslo a mať dve čísla s neobmedzeným paušálom a keď mám voľno nikto ma nebude otravovať na súkromnom čísle, nepotrebujem ďalšiu sim, nepotrebujem ďalší kredit, nepotrebujem ďalší mobil, nepotrebujem nabíjať ďalší mobil a nebudem zabúdať ten druhý telefón
P.S. Dual sim mobily stoja za ... Radšej budem mať klasický jedno sim
Už jednoduchšie som to nevedel napísať pre tých ľudí ktorý ponúkali presmerovania dual dve sim atď, to ze vám to je nanič neznamená,že ani ostatný to nepotrebujú.
Anonymný používateľ
Dušan
2.7.2015 02:14 | |
+0 -0
A ešte som zabudol dodať, keď mesačný poplatok je 3e za službu , že zvolený variant druhá sim alebo presmerovať hovor z jednej sim na druhú , že koľko by ste asi tak v tom mesiaci za 3e po telefonovali alebo po presmerovali :-D
Anonymný používateľ
Silvo
30.3.2015 22:34 | |
+1 -1
CHRANTE SI SVOJE SUKROMIE.....VY MATE INTERNET A SIM KARTU NA SVOJOM MENE? TU JE NAJLEPSIE RIESENIE www.anonymne-sim.sk
Anonymný používateľ
++++
30.3.2015 18:45 | |
+0 -0
velmi presne si to vystihil!!!
Anonymný používateľ
sAMUEL
26.3.2015 23:43
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
milos888888
26.3.2015 23:48
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
lololol
27.3.2015 08:49 | |
+12 -3
tahaj na pokec diskusiu, idealne do miestnosti Nastrocni, alebo na sme a neotravuj este aj v mobilmanii. odporucam este doplnkovu psychiatricku liecbu
Anonymný používateľ
MACo
26.3.2015 23:37 | |
+3 -10
A pri prichadzajucim hovore na FAKE cislo je tak isto zobrazene pred volajucim cislom 555... Neskutocne dobre vymyslene. Dakujem Telekom :-)
Anonymný nick
27.3.2015 11:20 | |
+6 -2
to nevies ani jeden prispevok napisat musis dat hned 3 a aj to cisto robit reklamu takej hluposti co ocividne bijuce do oci je totalna blbost ako od ludi cucat peniaze?sa uvedom a negumuj tu inteligenciu dezinformaciami...to ze si ty vygumovany neznamena ze aj inteligenti zacnu byt ako ty...zobud sa a ked sa ti to tak paci tak si volaj z jedneho mobilu na druhy a zistuj kto ti volal...a ak na to prides tak napis rozumny koment :-P
Anonymný používateľ
MACo
26.3.2015 23:23 | |
+1 -5
SMSky funguju rovnako, staci zadat pred cislo "555". Vyskusane.
Anonymný používateľ
rasto
27.3.2015 22:09 | |
+0 -2
Na niektorych telefonoch staci dat pred cislo 555 a na niektorych +555, aby sa sms odoslala z virtualneho cisla.
Mam "2" neobmedzene pausaly za cenu 3 EUR navyse. Je to fajna sluzba. Ked mi budu liezt niektori ludia krkom, tak zmenim virtualne cislo a frcim dalej.