Diskusia: O2: Neobmedzené volania k nižším paušálom. Od používateľa vyššieho

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
166 príspevkov
Anonymný nick
18.11.2016 22:28
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Dušan
2.4.2015 20:23 | |
+26 -2
Najkontroverznejšia akcia mobilného operátora O2. A ešte k tomu dali pompéznu tlačovku. Som jej zákazníkom už cez 7 rokov ale táto akcia je najhlúpejšia od jej vzniku NEFÉROVÁ v zmysle progresivity a ŠOKOVALA ma! Týmto kontraproduktívnym činom si masu zákazníkov NEZÍSKAJÚ. Chcelo by to niečo revolučné všetko NEOBMEDZENÉ /internet, SMS, MMS a volanie/ do 30 EUR mesačne. To by bola pecka a fér!!! Pokiaľ sa manažment O2 Slovakia nespamätá mohlo by sa stať, že zákazníci jej to spočítajú odchodom... :-o :-o :-o Som presvedčený, že O2 pred viac siedmymi rokmi začala FENOMENÁLNE v súčastnosti STAGNUJE. Chce to niečo veľkolepé, čo pritiahne masu ľudí a budu hrdí na svojho mobilného operátora /O2/ . Prajem hodne šťastia a veľa tvorivých nápadov. :-o :-o :-o
Anonymný používateľ
Manobb
2.4.2015 21:56 | |
+9 -1
Suhlas, az na tu sumu 30 Eur. Ta je na dnesnu dobu uz vysoka .... do 20 Eur a bolo by to na mieste bez chytakov a bez viazanosti.
fesak_86
9.6.2015 17:56 | |
+0 -0
Chcete bezkonkurenčnú ponuku od O2. Stačí napásať dačo sa dá vždy vymyslieť.
woodmaker2@gmail.com
Anonymný používateľ
Patrik
2.4.2015 17:35 | |
+1 -0
Ahoj Mobilmania ... mate tam chybu ...aktivovat sa to da MASTO A 0900XYZXYZ cize bez medzier :)
Anonymný používateľ
ortoped
2.4.2015 06:36
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
akla
2.4.2015 06:42 | |
+10 -0
To O2 ponúka v poslednom čase len sami odpad za veľké lowe.
milos888888
1.4.2015 22:45 | |
+5 -2
vra diskusia je mozna aj bez prihlkasenia. ***avky, neprihlasis sa bez prihlasenia na azer !

Dalsia vec. Uz sa s tým potykam cca 4 mesiace z 2.x vyssimi fakturami.
Uz ma to prestalo bavit a presiel som za 4.€ na dobijanie kreditu!
Proste: kto chce kde kam pomozme mu tam.
ja uz na O2 nikdy nebudem mat pausal.
To je moj postoj a nemusi sa s tymto nik stotoznovat.
Gratulujem vsetkym spokojnym zakazníkom :D :D :D ] :->
Anonymný nick
1.4.2015 22:12 | |
+4 -21
zaujimalo by ma kto z Vas tu je vobec zakaznikom O2, ze tu tak pindate. Tento benefit ti nikto netisne do zadku. Ked chces, tak ho vyuzijes a ked nechces, tak neuvyuzijes...Uplne jednoducha matematika :-D Pre mna osobne je to skvela ponuka 8-)
Anonymný nick
1.4.2015 22:27
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Hlavohrud
1.4.2015 22:28 | |
+0 -5
nikto to su len ti co si precitaju clanok a blabotaju
Anonymný nick
1.4.2015 22:33 | |
+0 -15
rastislav.j snad si necakal, ze bude vsetko zadara...
Anonymný používateľ
Hlavohrud
1.4.2015 22:35 | |
+1 -3
celkom cakam s cim pride ta ospevovana konkurencia ..k pausalu trenky zadarmo
Anonymný nick
1.4.2015 22:50 | |
+1 -11
je sice pravda, ze benefit nie je pre kazdeho, ale ja som velmi spokojny.
Anonymný nick
1.4.2015 22:53
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
petrik.o
3.4.2015 00:11 | |
+11 -0
Ja som zákazníkom O2 od doby O2 Jednotky čiže asi tak dlho ako rastislav.j a môžem tiež povedať že je to najhoršia služba od kedy fungujú a napísal som to aj na ich FB.A to že je to úzko špecifikovaná služba a keď s tým chceli nalákať masy ľudí tak to sa poriadne sekli . A ich odpoveď bola takáto že či volanie po 1. min. v O2 sieti mi nestačí :D. Tak mi potom napísali či ma niekto lepšiu ponuku ? Tak som napísal že nie je problém nájsť aj neobmedzený paušál po prepočítaní na našu menu je to 12,28€ a je v nom toto všetko :
neobmedzene volania vo vlastnej sieti
neobmedzene volania do všetkých pevných a ostatných mobil. sieti
neobmedzene SMS / MMS do všetkých sieti
neobmedzeny internet LTE na 6 mesiacov
dlžka paušalu 15 mesiacov
toto podobne som im ponukol ako novú službu na stránke nápady.o2.sk len že to tam neuverejnili lebo citujem z mailu mrzí nás to, ale Tvoj nápad neprešiel potrebnými kritériami. Bohužiaľ ho teda nezverejníme medzi ostatné nápady.

Jedným z dôvodov je:
„Ďakujeme za tvoj nápad. Nad zmenou cien v súčasnosti neuvažujeme. To ťa však nemusí odradiť od prispievania iných nápadov na napady.o2.sk :).“

Ale nedaj sa odradiť! Smelo posielaj ďalšie nápady. Sú pre nás dôležité. Skús si ešte pozrieť naše odporúčania pre pridávanie nápadov. Môžeš sa tak vyhnúť ďalšiemu zamietnutiu.

Tešíme sa na ďalšie nápady!

Tvoje nápady, Tvoje O2
petrik.o
3.4.2015 00:19 | |
+10 -0
Ešte doplním to že keď som to napísal na fb O2SK tak ma zablokovali z dôvodu že robím reklamu cudziemu operátorovi a nie O2 .
A pridal som k tomu aj to že nech si skúsia porovnať v okolitých krajinách ceny hlavne Rakúsko a v PL PLAY operátor alebo aj hociktorého iného či už Orange PL , T-Mobile alebo Plus na to som už bohužiaľ od nikoho z O2 nedostal odpoveď. Nech si spraví každý vlastný názor o tom . A všetkým čo sú spokojný s touto službou Gratulujem a aj ostatným spokojným zákazníkom .
Ak by si chcel niekto overiť ceny že to je ozaj tak ako som písal nech sa páči link :

http://www.play.pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/formula_4_unlimited2.html
Anonymný používateľ
Fidzi
1.4.2015 17:13 | |
+27 -19
Ešte jeden malý postreh. 90% diskutujúcich velebiacich túto kontroverznú ponuku sú anonymné nicky z azetu založené pár mesiacov, viac-menej bez profilu. Veľmi rád by som videl ich IP adresu, ktorá by podľa mňa ukázala na marketingové alebo PR oddelenie O2. 8-)
Anonymný používateľ
++++
1.4.2015 17:21 | |
+25 -18
je to tak, ako pises...su to trapne praktiky O2 a ich priprcakov guru a im podobni...
Anonymný nick
1.4.2015 21:49 | |
+5 -9
fidzi tusim som na pokeci registrovana 6 rokov a som s novinkou od o2 spokojna..ty si oranzovy alebo ruzovy ze taketo bludy vypisujes?
Anonymný nick
1.4.2015 22:14 | |
+1 -10
mas chore zmyslanie fidzi..niekto ti chce nieco dat a pre teba je to kontroverzne?
Anonymný používateľ
Hlavohrud
1.4.2015 22:36 | |
+3 -8
Az teraz som si vsimol ze "kontroverzna ponuka" ako v com? :D lebo som nepostrehol POUC MA
Anonymný používateľ
Fidzi
1.4.2015 17:05 | |
+20 -16
Ako tak sledujem najnovšiu ponuku od O2 a túto diskusiu, je to ponuka, ktorá už ani nemôže byť komplikovanejšia. Nebojím sa povedať, že v svojej komplikovanosti smelo konkuruje ponukám od Orangu a Telekomu. Pokiaľ má byť skutočne výhodná, tak má množstvo háčikov a je nutné preniesť číslo, potom kúpiť nižší paušál, zobrať telefón a nakoniec požiadať o prechod na vyšší paušál... a to všetko musia vykonať piati ľudia súčasne ! Veď v tom sa už ani divá sviňa nevyzná ]:->
Doteraz som si myslel, že O2 si zakladá na prehľadnosti svojej ponuky bez háčikov. :-o
Anonymný nick
1.4.2015 17:16
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Wyrd
1.4.2015 18:17 | |
+5 -5
Príde mi v pohode. Niekto s paušálom v ktorom má flat volania môže dať flat aj niekomu s iným paušálom. Len to tu zbytočne prepočítavajú na minimálne možné nízke ceny :-)
Anonymný nick
1.4.2015 20:38
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
1.4.2015 21:52 | |
+4 -9
ked ti to nevyhovuje tak to nevyuzi :) jednoducha matematika..cim viac sa ludom da, tym viac budu pindat :D jasne ze ponuka nie je pre vsetkych ale urcite o2 v najblizsej buducnosti pride s niecim aj pre o2ferakov
Anonymný nick
1.4.2015 22:04 | |
+2 -7
Fidzi ty vobec citas co pises??? :D toto je benefit pre O2 zakaznikov a nie pre ruzovych alebo oranzovych, ktori tu budu polemizovat o tom, ako musi cela rodinka ruzovych prejst do O2 aby si mohli volat zadarmo :-D
Anonymný nick
1.4.2015 22:24
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Hlavohrud
1.4.2015 22:29 | |
+0 -9
rastislav si gentleman a urazas zeny? toto je sposob akym argumentujes? aj tie tvoje prispevky o tom svedcia
Anonymný nick
1.4.2015 22:36 | |
+1 -7
rastislav.j O2feraci maju tiez benefit, ktory nemaju npr ludia s modrym pausalom a to volanie zadara na O2 po minute. Neviem ako si predstavujes benefit, ktory by pokryl vsetkych zakaznikov. Taky ani neexistuje, iba ze by sme si vsetci volali zadara :-D
Anonymný nick
1.4.2015 23:18
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
1.4.2015 23:32 | |
+0 -6
vychadzam z tvojich reakcii...je mi jasne, ze kazdy chce benefity a to co najvacsie, ale neda sa vyhoviet kazdemu naraz. Dnes mam od O2 benefit ja a zajtra ho budes mat ty...
Anonymný nick
1.4.2015 23:43
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
Janko Hrasko
5.4.2015 22:02 | |
+0 -0
Mas pravdu...
Anonymný používateľ
sad45
1.4.2015 12:30 | |
+1 -8
zle to počítate, resp. si tam rátate aj bonusy na telefón..

mám platinový O2 paušál a platím 31€, bonus na telefón mám v ....... , viem si telefón kúpiť aj sám. Modrý paušál to isté, tiež nejaké 2-4€ idú dole.
Tj 31€ +4x10€=17,75€/priemer na neobmedzený paušál. S bonusom za prenos ešte viac.

Tak neviem, čo tu zase píšete za blbosti o 20€ a viac,,,,
hunorion
1.4.2015 13:56 | |
+1 -3
sad45 ako sa dostat k pasualu bez bonusu na telefon? ja ho mam vyse roka a telefon som nebrala, takze stracam platim akoze bonus, ale telefon nemam, lebo ako Tebe aj mne je zbytocny.. brala by som znicizit pausal o tu cenu nejako...momentalne mam modry za 15 euro ( to je iba 100 minut) aj s tym nevyuzitym bonusom, ja neviem, mna nikdy nekontaktuju s takymito dobrými ponukami
Anonymný používateľ
pedro
1.4.2015 15:07 | |
+3 -0
objavuju sa tu rozne "ceny" pausalov, ale ak som spravne pochopil, znizit sa da akurat prenosom cisla (-5e) a potom prave cez ten bonus na telefon,pricom si telefon zoberies v nizsom pausale a potom prejdes na vyssi (teda bez telefonu neziskas nic) Tie zaujimave arpu pod 15e pri tejto sluzbe ziskas az sa ked "delis" naozaj s viacerymi, teda mas idealne tych dalsich 4 ludi, co vyuziju neobmedzene hovory, resp. volania v cr a do cudziny. V takom pripade je to zaujimava ponuka. Len skoda tych datovych balikov.
hunorion
2.4.2015 06:55 | |
+0 -0
pedro.. sprav mi prosim rekapitulaciu, nechapem.. asi som na hlavu :d sorry, fakt nechapem.. zoberim si na modrom pausael telefon (ktorý nepotrebujem), prejdem na vyssi pausal ako na nom usetrim? (hlavne ked ten vyssi mi je zbytocny, nevyzujem ho, ale aj keby?) tam je vyssi bonus na teleofn ale co ja s nim? vyberiem ho a odpredam? nezorumiem...

inak presne, ak nemam rozsiahlu rodinu tak mi je tento pasual na nic...
Anonymný používateľ
pedro
2.4.2015 11:59 | |
+3 -0
pravdupovediac, ani ja nie som v tomto expert,ale ako mi to objasnili iní tu na fóre: keď berieš k paušálu telefón, je za to poplatok naviac, zároveň je ale v rámci toho paušálu bonus, ktorý ti vlastne ten poplatok refunduje v plnej výške (pozri cennik) Čím drahší paušál, tým sú poplatok aj bonus vyššie. Tvoj "zisk" sa tak rovná rozdielu bonus-poplatok. za fon v modrom paušáli platíš 4e a toľko dostaneš aj bonus. Keď ale zmenis napr. na platinu, bonus bude 16e, čiže máš 12e k dobru. To ze fon ani vyšší paušál nepotrebuješ, to je druhá vec a treba si zvážiť, co sa ti vyplatí viac. Proste klasicky "slovensky" maximálne zamotana a neprehľadna ponuka.
Anonymný nick
2.4.2015 15:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
pedro
2.4.2015 16:11 | |
+1 -0
Dik;) tak si ma dobre vyskolil
vmozdik
1.4.2015 12:24 | |
+1 -4
Nekonečné volania potrebuje len DANIEL NEKONEČNÝ ... http://cs.wikipedia.org/wiki/Daniel_Nekone%C4%8Dn%C3%BD