Diskusia: Ako nedať zarobiť operátorom? Prinášame TOP5 tipov

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
55 príspevkov
Anonymný používateľ
Rado
16.4.2015 14:09 | |
+0 -0
zdravim, chcel by som sa opytat, ci v pripade, ak poziadam o prenos cisla a moj terajsi operator mi ponukne vyhodnejsiu ponuku, je mozne tuto ziadost o prenos cisla zrusit. Dakujem za odpoved
Anonymný používateľ
Mesto
15.4.2015 21:12 | |
+0 -0
Ten FunFon je fakt dobra ponuka, odporucam, mam 3 tie SIM karty, 2 v mobiloch a 1 v USB modeme. Rychlost super, po precerpani balika stale rozumna rychlost. Ten FunFon vychadza lepsie ako pausal.
Anonymný používateľ
Silvo
13.4.2015 18:12 | |
+0 -1
TAK POTOM ODPORUCUJEM ANONYMNE SIM KARTY NA KREDIT,MOZNY AJ OSOBNY ODBER VIAC INFO NA http://www.anonymne-sim.sk
Anonymný nick
11.4.2015 14:20 | |
+1 -2
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :
www.salveto.webnode.cz
Anonymný nick
11.4.2015 14:06 | |
+0 -3
kurzové sázení, velmi spolehlivé informace :
www.salveto.webnode.cz
Anonymný používateľ
trevor
9.4.2015 18:07 | |
+6 -1
Opat chcete byt doletzity a tvarit sa rozumne, tak si vymyslite nove slovicko, ktor nikto nikdy v zivote nepouzije? Ja netujem, ty netujes, my netujeme, oni netuju... podme si trochu zanetovat... Seriozne?
Anonymný používateľ
martin
8.4.2015 20:25 | |
+3 -12
Mám Telekom XL paušál. Neobmedzené volania do všetkých sietí na SK, 1000min do EU, neobmedzené SMS a MMS do všetkých sietí na SK, 4000MB internet v 4G. (Momentálne 55% pokrytie, behom tohto roka bude 80% pokrytie) a deezer na 2 roky zadarmo. A toto všetko za 24€ mesačne za 2 týždne prechádza aj priateľka na tento paušál a ja ho budem mať za 21,5€. :-) môžeš ho mať aj ty, tu je kontakt na chalana z telekomu 0911980715. A mám vystarané na 2 roky nemám šancu že budem platiť viac. 8-)
Anonymný používateľ
pedro
8.4.2015 21:17 | |
+8 -3
Ziadneho chalana z telekomu k tomu nepotrebujes. Standartna ponuka. Staci si cez e-shop preniest cislo, priniest do telekomu este dve dalsie "ovecky" a zaviazat sa na 2 roky. Alebo to snad ten tvoj "chalan"-kuzelnik zabezpeci aj bez prenosu a bez viazanosti?
Anonymný používateľ
martin
8.4.2015 22:27 | |
+5 -1
jasné že to je s prenosom ale dá sa ísť, ako tu bolo písané ku konkurencii a naspäť. ovečky nemusíš mať dve stačí ti jedna. Za normálnych okolností je cena s prenosom 26,50€, ale dá sa to spraviť aj bez ovečky hneď za 24€. a čo sa týka viazanosti je tam maximálna pokuta 50€. čiže, ak si zoberieš cca rovnaký paušál od O2 bez viazanosti a s bonusom za prenos, za 40€ mesačne. máš ušetrených každý mesiac 16€. čiže už po 3 mesiacoch sa môžeš zaplatiť pokutu a odísť. ako keby som neviazaný od 4. mesiace.
Nájdi mi na trhu lepší produkt za 24€.
Anonymný používateľ
18TommyBoy
8.4.2015 17:31 | |
+3 -0
Ste si istý že Funfón môže aj 4G, 150Mbit používať? Lebo na ich stránke píšu, čo je zadarmo ten má limit 7Mbit/s...
Anonymný používateľ
18TommyBoy
8.4.2015 17:33 | |
+2 -0
Nech sa páči, copy:

Doplnkové infošky

Internet do mobilu na pol roka zadarmo (FunFón polročná webofka) platí len pri prenesení čísla od iného poskytovateľa mobilných telefónnych služieb a platí od aktivácie SIM karty. Každý mesiac máš k dispozícii 500 MB s plnou rýchlosťou sťahovania do 7,2 Mbit/s a odosielania do 0,5 Mbit/s. Po vyčerpaní objemu dát s plnou rýchlosťou sa tvoja rýchlosť internetu zníži na 128 kbit/s až do konca mesiaca.
Anonymný používateľ
vladik
8.4.2015 20:18 | |
+0 -1
Osobne vyskusane. Mozes pouzivat aj 4G.
Anonymný používateľ
Endrew
8.4.2015 13:10 | |
+17 -0
U mňa jednoznačne predplatená karta - žiadne paušály okolo 50€ (niektorí aj viac)
Telefón cez internet v hotovke do 150,00 € mi stačí na 2-3 roky ( nie cez operátora, kde ho preplatím 5násobne)

Výhoda dual sim mobilu - mám dvoch operátorov

Spotreba na predplatenke max 5,00 € mesačne
Rôzne benefity - internet na pol roka zadarmo + volania, sms, mms na jedno číslo na pol roka zadarmo
volania za 0,07 € / min - (vo vlastnej sieti zadarmo)

Žiadne ostatné drahé predplatenky, čo sa stále hrajú na fér na trhu - kde ani po 10r nezmenia cenu.
Dreamer8
8.4.2015 14:43 | |
+5 -9
Neviem co konkretne mas na mysli, ale napr. to "na pol roka zadarmo", tak co potom? Aj keby sa to dalo zrusit, za pol roka si tak navyknes, ze potom si za to budes platit.
.
Dalsie "zadarmo", ak mas predplatenu kartu, musis dobijat kredit kazdych niekolko mesiacov, inak prepadne cislo...
.
Ja mam pausal Start 0€, ako som pisal nizsie, vyhody su:
- mesacny poplatok za pausal 0€ (ziadne chytaky, podmienky)
- hovory na 4 Orange cisla za 0€ (nutne aby 1 cislo malo 20+€ fakturu*)
- sms/mms na 4 Orange cisla za 0€ (rovnaka podmienka)
- hovory do vsetkych sieti, 24hod. za 12 centov
- sekundova tarifikacia
- sms do vsetkych sieti za 6 centov
- ziadna viazanost
- ziadne povinne dobijanie kreditu
- ziadne prepadnutie kreditu
- ziadna hrozba straty cisla
- moznost predplatit fakturu **
- idealne aj ako druhe cislo, ak nevolate, neplatite
.
* dnes nie je tak tazke najst takeho cloveka, kedze kazdy si dava drahe pausaly kvoli "super" akcii na mobil.
** takto sa da platit faktura len raz alebo dvakrat za rok, napr. predplatim 20€ a kym si ich neminiem, chodia mi minusove faktury, az ked pride plusova, opat si predplatim volitelnu sumu a mam na mesiace pokoj...
Anonymný používateľ
Endrew
9.4.2015 00:34 | |
+5 -2
Kludne by som po pol roku zas si zabezpečil na pol roka zadarmo .. mimochodom som z mála tých čo net nepotrebujú mať stále zapnutý .. všade kde som tak je wifi načo cez mobilného operátora?

Dobíjanie kreditu to je najmenší problém .. kredit je platný rok a pri najhoršiom 7 € miniem za dva mesiace takže sa dobijem tak či tak

Kľudne si paušál nechaj .. platovo to je aj tak drašie ako mojích 7 € za dva mesiace :D
Dreamer8
9.4.2015 13:22 | |
+1 -3
Endrew - ako chces, tych tvojich 7€ mne niekedy vydrzi aj pol roka a nemusim sa bat, ze ak budem surne potrebovat dlhsie volat, tak mi dojde kredit a nebudem moct ani prezvonit.
horvat.rudo
8.4.2015 11:37 | |
+11 -5
ak budu u slovenskych operatorov rovnake, resp. podobne sluzby ako napr. u rakuskeho tak nam bude urcite lahsie. napr. predplatena (uplne anonymna) karta s dobijanim na 30 dni v cene 9 e. kde mas 1000 min (do vsetkych sieti) 100 sms. dobijanie za 15 e na 30 dni. 1500 min. 1500 sms a 1,5 GB dat v telefone. za 20 e. 2000 min, 2000 sms, 3 GB dat. + 100 min do zahranicia, alebo v roamingu. to je len jeden operator, ostatne su s ponukou niekde okolo tych cisel. internet ktory osobne pouzivam je za 15 e, datovo neobmedzeny, full rychlost stale. kvalita pokrytia LTE 90 perc krajiny. snad sa raz dockame minimalne podobych sluzieb aj na slovensku
Anonymný používateľ
sdfgsbsdfb
8.4.2015 12:15 | |
+1 -1
konkretne ktory operator a ktory produkt ? Poprosime linku.
horvat.rudo
8.4.2015 13:18 | |
+5 -0
https://www.drei.at/portal/de/privat/tarife/wertkarte/nimm3-telefonie/
Dreamer8
8.4.2015 14:16 | |
+11 -0
Pre TOTO nechcu zrusit roaming, kazdy by si vybavil kartu z inych krajin kde su nasobne lacnejsie baliky a zisky velkych operatorov klesnu na maly zlomok.