Diskusia: Bezplatný paušál od Orangeu: Sova 5 sa stále môže oplatiť

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
27 príspevkov
Anonymný používateľ
Džony5
25.10.2017 11:56 | |
+19 -5
ČISTÁ MEGAZLODEJINA!!!!!
Anonymný nick
30.9.2017 19:38 | |
+1 -0
mam od vas pevnu linku aj mobil chcel by som od vas od 1.11.2015 aj internet u nas je visielac orange a ja ho priamo vidim s domu chcel by som internet s primeranou cenou nakolko som uz dochodca s obmedzenim prijmom byvam v oblasti smer.cislo 91326. dakujem
Anonymný používateľ
Pegas
22.6.2015 13:00 | |
+1 -0
Ahojte,
ja som si aktivoval sovu 10 a momentalne mam za 1euri zvysenu rychlost na 256kbit/s a da sa to vydrzat. Na videa si pockam, ale po chvilke mi ich prehra ako nic, cez noc si dokazem stiahnut film toutu rychlostou o velkosti 900MB. Kedze som narocnejsi dam si rychlost 768kbit/s za 3euri, s touto rychlostou este skusenosti nemam, ale kedze 256 nerobi problemy, tak sa s tym nezatazujem.

Moja hodnota pausalu je 13eciek, mam tu moznost si bud preniest minuty (co aj vyuzivam) alebo volat trom zdarma... som setrny a tak mi par minut ostane kady mesiac.

13-5 (za prenesenie cisla)=8-1(yaviayal som sa na 15 mesiacov bey fonu)= 7eurovy pausal

SOM NAOZAJ SPOKOJNY- orange ma stabilny signal pri telefonovani a co sa tyka netu tiez.
A je len mojou chybov, ze som sa predtym nechal nahovorit na drahe pausaly!!!
Anonymný používateľ
Silvo
13.4.2015 18:19 | |
+1 -0
AK CHCETE DISKRETNOST PRI VOLANI ALEBO SURFOVANI NA NETE TAK POTOM ODPORUCUJEM ANONYMNE SIM KARTY NA KREDIT,MOZNY AJ OSOBNY ODBER VIAC INFO NA http://www.anonymne-sim.sk
Anonymný používateľ
Vlado
13.4.2015 14:48 | |
+0 -0
Mna by zaujimalo, ak ma niekto este staru Sovu 5 bez viazanosti, resp. s 15 mesacnou viazanostou bez telefonu, alebo 24 mesacnou s telefonom, ci je mozne zo strany Orange po skonceni viazanosti upravit tieto podmienky podla noveho cennika, / hoci bude zostavajuce mesiace po 5€ nadalej odpocitavat aby sa dodrzal ten bonus 150€ /.
Anonymný používateľ
miso
13.4.2015 15:55 | |
+1 -0
Mne povedali z OR, ze vzhladom na to, ze som si do 8.4. stihol objednat tu staru Sovu 5, ze mi platia tie stare podmienky po dobu 24 mesiacov bez viazanosti... Uvidim ale az po niekolkych fakturach ci to je pravda.
Anonymný používateľ
pedro
13.4.2015 16:05 | |
+0 -0
mozne to je ... ak mas zmluvu bez viazanosti, je na dobu neurcitu a menit sa samozrejme da. Rovnako tak, ked ti viazanost uplynie. Nema to nic spolocne s priznanym bonusom a sposobom jeho vyplacania. Ale myslim, ze orange k takymto jednostrannym zmenam nepristupi, nebolo by to moc prezierave a takticke.
Anonymný používateľ
lololol
13.4.2015 22:53 | |
+1 -0
do konca platnosti zmluvy ostavaju povodne podmienky. potom bude nasledovat otazka, ci ponechaju take podmienky a ceny, ake si mal doteraz, nechcel by som ani nic viac. ak nie, jednoduchy prenos k inemu operatorovi :)
Anonymný používateľ
antiorange
13.4.2015 14:01
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
dddd
13.4.2015 12:30
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
13.4.2015 12:51
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
pepino
13.4.2015 12:59 | |
+12 -0
neviem z akého si naroda ty, ale istotne z velmi múdreho, ked rad rozhadzujes peniaze za nezmysly. A k tomu "zadarmo" ... 5e rozhodne nie je zadarmo, ani minúta hovoru za 10c,SMS za 6c, ci 1MB dat 0,79c. A to su ceny pri tomto programe (abstrahujem teraz od bonusov typu, odneste ci cislo, preneste si cislo, prineste k nam cislo, ktore si sami operatori vymysleli) A to este myslim, ze keby si videl realne faktury, asi len málokto nikdy neprekroci stanovene limity ... a to nam len potom to "zdaramo" utesene narasta. Takze si radsej zloz klapky z oci, rataj a porovnavaj ...
Anonymný používateľ
erbe
13.4.2015 13:13
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
lololol
13.4.2015 13:13
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
antiorange
13.4.2015 14:05 | |
+1 -4
O2 je už Orange2. Ty si sa až teraz zobudil a nevšimol si si, že si O2 - Orange2 a kričíš ako Rómka na Úrade práce. S Easy Peckou som na tom lepšie ako vy s tou vypískanou Sovou, kde treba čakať na nemilé prekvapenie vo faktúrach.
Anonymný používateľ
pedro
13.4.2015 12:16 | |
+13 -0
a komu sa akoze moze oplatit? tomu, kto nepotrebuje data, spravy a vola minimalne? nuz mozno ano, ale takych nie je vela a obdobnych ponuk maju viac.
Potom je uz naozaj vyhodnejsia Sova10 a presne o to orange islo ... dostat ludi do vyssich pausalov. 5ka je v sucasnosti uplne nezaujimavy pausal. A obhajovat zhorsenie podmienok vyhodnostou, to je smiesne.
Anonymný nick
13.4.2015 11:21 | |
+15 -4
Orange? A dobre sluzby? :-D radsej budem telegrafom komunikovat so zvyskom sveta... vaszachod a pre teba mam len odkaz... kludne nech nas na vychode odpoja ;) absolutne mi nechybaju ani Orange ani Telecom... a ani bratislavske bilbordy ani obchodne centra ani smog ani kurwy a drogy a ten bordel mestsky ;)
Anonymný používateľ
antíorange
13.4.2015 10:00 | |
+11 -0
100MB je štedrý objem dát MM? V akom roku žijete? V 2010 som mal 3GB na paušále Podľa seba a platil som 10€. Teraz používam Easy Pecku. Načítate 4x selfie Klamčariča a Piskúnky a 100MB máte preč. Tí diskutujúci gurovia operátorov, že Slováci chú všetko zadarmo sú riadne trápni. Pozrite sa do Rakúska - náklady na zamestnancov a pokrytie sú vyššie - platy sú vyš§ie a služby majú cenovky nižšie. Objem dát tiež je inde. Nebudem vyhadzovať peniaze do kanála, aby Piskúnka a Klamčarič sa chválili koľko rozdala nadácia Orange. No, len oni tam nedali ani cent a nadáciu majú kvôli daňovým výhodám - peniaze tam dávajú ľudia, ktorí vyhadzujú peniaze do kanála a nevyznajú sa v cenníkoch. Piskúnka a Klamčarič nech si aktivujú paušál Hyena 1MB 100€, 1min. v sietiach SR 10€, SMS 5€... Ak zaplatia 1000€ môžu si navzájom volať ZADARMO. Paušál Hyena je naozaj pre nich výhodný. Dáta 1MB môžu využiť aj v 5G. :)