Diskusia: Budúci iPhone: Prehľad všetkého, čo doteraz vieme

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
4 príspevky
averam
31.8.2015 12:40 | |
+9 -3
Osobne ma honba za novým a lepším mobilom prestala akosi baviť pri HTC One M7. Proste každé 3 mesiace výjde buď nový mobil, lepší model televízie, nový procesor, grafická karta, lepší SSD disk, alebo nové rozhranie pre SSD disk, nová doska, lepší zdroj, alebo nový systém. A celá táto sk*****á spoločnosť núti človeka len zarábať lóve, a obracať sa v práci, nemyslieť, len makať od nevidím do nevidím, aby som si mohol vždy kúpiť to najnovšie čo mi trh ponúka. Viac jadier, viac hrubej sily, viac tflops, viac antutu bodov, viac bodov v Heaven, Valley, Firestrike, proste stále viac, viac, viac. Ja osobne som sa po honbe za technikou po tridsiatich rokoch ocitol v stave, kedy som sa len naháňal za updatmi, novým hardwarom, ale totálne som nestíhal žiť, používať ho, užívať si ako ten hardware, tak život. Proste a dosť. Nech sa všetky firmy aj po*erú, ja zaraďujem nižšiu rýchlosť. Nový PC raz za dva roky, auto za 5, a jeden byt/dom na celý život, telka za 5+ rokov tiež, a mobil aspoň na 3-4 roky. Dovidenia.
ktmmotocross
31.8.2015 09:30 | |
+3 -5
a to bolo reci ze iphone nebude mat velku obrazovku, ze iphone nepotrebuje vecsiu pamet, ze iphone nepotrebuje viacej jadier .....
markosbb
31.8.2015 10:56 | |
+2 -0
prisposobuje sa trhu, dopytu, co si ludia ziadaju to im da, co je na tom? ci mal zostat pri uhloprieckach 3,5 ako v praveku?
ktmmotocross
31.8.2015 16:19 | |
+4 -3
tu skor ide o to co predpovedali "aplaci" a ako sa dalej rozhoduju.

jednoducho si seru do huby