Diskusia: LG sa nebojí inovovať, G4 skutočne nekopíruje iPhone (prvé dojmy)

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
39 príspevkov
Anonymný používateľ
MnPeKo
6.5.2015 18:46 | |
+0 -0
Co keby ste boli aspom trosku racionalny?

Dost som cakal na tento model. Ale co absolutne diskvalifikuje vsetky pozitivne vlastnosti tohoto zariadenie je vydrz baterie.

Za normalnych okolnosti som orientovany na platformu Android. iPhone sa mi zdal velmi okresany a vzdy obmedzany co sa tyka vlastnosti OS.

Ale co sa tyka HW musim dat za pravdu iPhone ide dobrym smerom.

Vsetky top modely na ktorych bezi android maju rozlisenie abrazovky nasledovne:

Android TOP: 1440 x 2560 pixels (~538 ppi pixel density)

iPhone 750 x 1334 pixels (~326 ppi pixel density)

Aj napriek tomuto moze niekto povedat ze ma iPhone zly displej? Myslim si ze nie.

Naco je na displeji 538ppi ked ludskym okom sme schopny rozoznat priblizne 300ppi?

Je to zbytocne velka zataz na procesor a zaroven aj na spotrebu el.energie.

Uplne by mi stacil telefon ako je LG G3/G4 ale s rozumnym rozlisenim na displeji.

Bateria by vydrzala o 20% - 30% viac.

P.
Anonymný používateľ
Tomas Music-Selecta
3.5.2015 19:54 | |
+0 -3
NAJNECHUTNEJSI NEZMYSEL AKY KEDY KTO VYMYSLEL. ZIADEN VEGAN A ANI CLOVEK MILUJUCI ZVIERATA SI TYMTO ICH POCINOM TENTO VYROBOK UZ NIKDY NEKUPI !
romanidos
1.5.2015 07:18 | |
+1 -12
Hrozne !! Ze prava koza... je mi na grc ze v dnesnej dobe pride niekto s novinkou -prava koza.. Takze jeden LG4= jedno mrtve zviera... Jedno teliatko,prasiatko sa z roztopase volaakych azijcov stalo krytom na telefone... fuj fuj fuj Hanba!!!!
zemiak33
1.5.2015 09:27 | |
+12 -0
jedno teliatko, alebo prasiatko prasiatko zomrie, aby som sa ja mohol najesť... koža už je pre mňa nestráviteľný odpad tak prečo by ho nemali využiť?
Anonymný používateľ
loko
2.5.2015 23:07 | |
+8 -0
Su to hospodarske zvierata, ktore su chovane a)zivocisnu produkciu- mlieko, vajcia, vlna b)maso na konzumaciu c)kosti, vnutornosti a casti na priemyselne spracovanie d)kozu e)ak som nieco zabudol...

Ked chces teliatko, prasiatko, chovaj si ho doma. Nikto ti ho nezoberie, mozes mu dat meno, obliect ho, vycvicit ho a nechat zomriet na starobu, pokial nesposobis epidemiu zvieracieho moru alebo hygienicky problem, nikto ti do toho nic hovorit nebude. Zaloz si hoc aj farmu na ne, chovaj hoc aj tisic kusov, staraj sa o ne a krm ich a nechaj ich zit az do smrti, ak ta to naplna. No svet zda sa nezdiela tento nazor, hospodarske zvierata su hospodarske zvierata, chovane za ucelom dalsieho spracovania a o tom, ako sa pouziju, rozhoduje ich majitel. A k vseobecnej spokojnosti to tak funguje uz dobrych par tisic rokov...
Anonymný používateľ
morena
30.4.2015 19:07 | |
+17 -0
najkrajsie na tom je ze kazdy vravi ze fuj koza, kazdy chce iba sklo alebo kov a potom si na ten mobil kupi kozeny kryt ha ha ha :)
Anonymný používateľ
ronos
30.4.2015 11:32 | |
+13 -2
Samsungovy fun club sa nestrati... pajaci ktori nevidia normalne priznat ze LG je aspon svojske a nie ako ked neviem rozoznat s6 alebo iphone 6 ... este to aj na tej prezentacii pustili no som sa dostal skoro... a je to pravda proste samsung nieje originalny co sa tyka dizajnu az na zahnuty displej po bokoch ...ktory je asi taky prakticky ako v iphone 4 skleneny zadny kryt... LG prislo s laser focusom coz je bomba mozem potvrdit... dalej uz len to ze to nevyzera ako iphone alebo hocijaky iny mobil... personalizacia aku spristupnuje v systeme je tiez ovela lepsia ako touchwiz...plus prisli s QHD skor ako Samsung a cenova politika je stale lepsia tiez...takze inovacii tam je kvantum za posledne roky proste LG predbieha konkurenciu a to sa mi paci...monopol Iphonu a Samsungu uz bola nuda...
Anonymný používateľ
Tomas
30.4.2015 09:18 | |
+4 -1
Super mobil a aj to ze ma v baleni zadny kryt na vymenu...Urcite ho chcem.
Mr.Shadow60
29.4.2015 23:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
BigSoul
30.4.2015 08:01 | |
+4 -20
Ty si pekne zakomplexovaný... Porovnávať android s iOS, tak to si zabil! Tie systémi sa podobajú ako oheň a voda! Čo skopírovali od lumii? Neonové farby? iPhone určuje trend a ty sa možeš postaviť aj na nechty!
hipi
29.4.2015 21:52 | |
+5 -5
kryt note3 urcite vzdialene nepripomina kozu, kedze pri predstaveni a aj ohmatavani vela webov (dost mozne ze aj vy) pisalo, ze note3 ma kozeny kryt.
Takze zbytocna hra so slovickami, mali by ste popisovat realitu a nie zavadzat svojich citatelov
Anonymný používateľ
pedro
29.4.2015 23:27 | |
+8 -1
neviem, ci si drzal v ruke note3 ty, ale kozeny kryt rozhodne nema. a rovnako ju nema ani n4ka. je to plast s texturou koze, cize imitacia.
Anonymný používateľ
Silent
29.4.2015 18:19 | |
+3 -6
Jasné, že "eLDží" nekopíruje "Ufóna", pretože s tým konceptom tlačítka vzadu kopíruje už dobre dlho Sony konkrétne _Sony Ericsson U8i Vivaz PRO_ ale len tou myšlienkou, neviem možno ešte niekto s tým prišiel skôr, ale pamätám sa na článok ako tu kvôli tomu chválili Lg atd.--...-.
Anonymný používateľ
Silent
29.4.2015 18:37 | |
+2 -2
Uh a ak teda autor narážal na kožu.... tak kožené mobily robí aj Vertu...
Krija
30.4.2015 20:55 | |
+3 -0
uhhh, a prvy mobil vyrobila motorola :-P
Anonymný nick
30.4.2015 21:51 | |
+3 -1
Prvy mobil beziacim na sietach prvej generacie MNT vyrobil Ericsson v roku 1968 s oznacenim AXE. 5rokov pred udajnou motorolou.
Anonymný nick
30.4.2015 21:52 | |
+1 -1
NMT sry preklep.
Anonymný nick
29.4.2015 15:48 | |
+4 -6
A zasa..... Niežeby ste povedali "ten mobil je super / je nahovno preto a preto" ale píšete samsung je najlepší,Sony je najlepší.
Vy ste pekne odveci....tá koža na mobile nieje pekná ,možno v inej fabe,....a hlavne keby sa natrhne asi by to bol prúser,ale zas je asi mäkučká tak by mohla tlmiť nárazy. Ale pixle displeja vyzeraju super. No ale neviem,s LG nemám dobré skusenosti a prednedávnom to bola značka čo mobily vyrábala slabej triedy tak asi to nemá všetky muchy vychytane :/ ale kto vie :) zatial až natu kožu myslím že super