Diskusia: Paušál od operátora? TOP5 tipov, ako sa nenachytať

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
36 príspevkov
Anonymný používateľ
Fidzi
4.6.2015 09:30 | |
+2 -1
Ako sa nenachytať ? Jednoducho si žiadny predražený paušál od slovenských ***abrákov nekúpiť ! :-P
Ponuka rakúskeho operátora Vectone len 1km za hranicou (vectonemobile.at):
Paušál za 0,99€ !!! - 50 minút hovorov + 50 MB data
Paušál za 4,90€ - 300 minút + 300 SMS + 300 MB data
Paušál za 9,90€ - 500 minút hovorov do Rakúska a zahraničia !!! + 3000 SMS + 3 GB data !!
Paušál za 14,90€ - 1500 minút + 1500 SMS + neobmedzené data !!!
Paušál za 19,90€ - neobmedzené hovory + neobmedzené SMS + neobmedzené data

k tomu:
- neobmedzené volania vrámci vlastnej siete zadarmo !
- hovory na Slovensko nestoja nič naviac, sú vrámci predplatených minút !!!
- hovory do zahraničia za 1 cent !!! (napr. Brazília, Dominikánska republika, Malajzia, Nigéria, Peru, Thajsko, Uganda, ...)
- roaming v Poľsku zadarmo !

Ešte stále si niekto myslí, že nejaký paušál na Slovensku je výhodný ? ]:->
Anonymný používateľ
Gaba
9.6.2015 19:10 | |
+0 -0
No dobre, ale každý, kto mi bude volať, volá na rakúske číslo?
Corrado
30.5.2015 13:04 | |
+4 -9
KLAMETE V ČLÁNKU !!!

V telekome na linke zákazníkom nedáme web zľavu. Ale na paušál dáme aktivačný bonus na celú dobu viazanosti ! A to na webe neobjedná. Tak nekecajte, že na webe je to lacnejšie, lebo nie je !!! Paušál XL, ktorý stojí na webe 33.90 dáme na linke za 26.50, keď zákazník berie telefón, paušál stojí 39.90, my ho dáme za 32.50 (plus mesačne telefón, hoci za euro). Tak prestaňte ohlupovať a robiť nezmyselnú reklamu pomaranču a oblohe !!!
Anonymný nick
30.5.2015 06:52 | |
+7 -2
a ja som si myslel že telefon je na telefonovanie
mirecbirec
29.5.2015 21:04 | |
+15 -2
ako sa nenachytať? telefon kúpený cez Heureku a číslo od telekomu easy free a funfon,,,,,,,,,,a dovi a dopo, nabíjal som 12 eur pred 2 mesiacmi a ešte mám kredit 3 eurá......žiadne faktúry žiadny stres,,,,,,,
Anonymný používateľ
ImoDoma
29.5.2015 17:23 | |
+7 -3
A zase reklama pre Orange a O2..Spomenutie že Telekom má neobmedzené volania do všetkých sieti a 100minút do EU za 21? Nie..nice ;)
Anonymný používateľ
be_positive
30.5.2015 16:44 | |
+1 -0
trosku Ta opravim..tych minut do EU je 1000 na volanie a dalsich 1000 na prijmanie v EU..a cena 21€ je pri aktivacii noveho pausalu alebo pri prechode od ineho operatora (bez mobilu)..ale inak urcite najvyhodnejsi pausal co sa tyka neobmedzenych volani do vsetkych sieti :-)
Anonymný používateľ
pedro
1.6.2015 19:20 | |
+1 -0
Skoda, ze so smiesnym 500mb datovym balikom ... Skoda, ze bez SMS ... A skoda, ze s 2 rocnou viazanostou. Inak by to bola zaujimava ponuka.
Anonymný nick
29.5.2015 16:36 | |
+21 -22
Ja to mam najlacnejsie ja vzdy len prezvonim a ked nezavolaju spat mam ich v p...i
Anonymný používateľ
zbrojovka
30.5.2015 12:10 | |
+16 -4
Tieto žobrácke rušivo-nátlakové spôsoby ešte stále niekde prežívajú, aj mimo zverencov materských škôlok?
Anonymný používateľ
matej
29.5.2015 16:20 | |
+12 -1
hlavne pri Telekome si dat pozor na kupu telefonov k pausalu happy. Dost casto su telefony v inych predajniach/na internete lacnejsie, ako cez Telekom. A este k tomu pausal happy je drahsi o nejake eura pri kupe telefonu. To ze sa plati na splatky je iba lakadlo, ale dost casto sa preplati. Fakt neviem, kto moze tie telefony stale kupovat.
Oni by mali poskytnut nejaku dotacia, ale ja sa im zaviazem na 2 roky, daju mi drahsi telefon a pausal - ludia im toto stale zeru... :-{
Anonymný používateľ
rasto
29.5.2015 22:19 | |
+3 -1
MATEJ si na omyle. Pausal s telefonom nie je drahsi. Stoji rovnako ako pausal bez viazanosti.
Pausal bez telefonu a s viazanostou je ale lacnejsi. A to nie je to iste, co si napisal ty.
Anonymný používateľ
Silent
30.5.2015 12:10 | |
+2 -0
??? BB Passport ponuka z nasich genialnych OP jedine telekom a za 579€ co je obdobna cena v Sharku. Si najdi na heureke.... tam nie je lacnejsi. A nikde ho neponukaju, Davaju ho k M pausalu za 16€ mesacne +99€ Cize clovek si nemusi brat mobil na splatky s navysenim ak nema na jeho kupu ale takto usetri 96€ oproti kamennej predajni. Samozrejme plati sa aj pausal, ale to uz je na kazdom si zvazit ci tie sluzby za tu cenu aj realne vyuzije. Mna osobne nebavi ako vsade pchaju Samsung a Apple atd stale tie iste znacky. Lenovo s dobrou bateriou je zas len O2 co sa tyka OP. Takze treba aj BB hodnoti nie ako ked bola Q10 nova a ni,to nkc vsetci sa tvarili ze je to zle to nemaju....
Anonymný používateľ
matej
30.5.2015 14:37 | |
+1 -1
myslel som to tak, ze ked klasicky clovek ide na web telekomu tak tam vidi 2 moznosti. Happy s telefonom a bez. ak si to aktivuje bez tak to ma o par eur lacnejsie.
ak by si kupil telefon, nielen ze za pausal zaplati napr. o 4€ mesacne viac ale este musi kupit dost casto drahsi telefon ako v obchode. alebo len o par € lacnejsi, co sa samozrejme neoplati, lebo aj tak preplati pausal.
Cize pani v Telekome to sikovne vymysleli, ale v skutocnosti dost casto ludia prerobia. Kde su tie casy dobrych dotacii na telefon
smetie
30.5.2015 17:12 | |
+0 -1
Silent: BlackBerry Passport dostat v Datacompe (celkom dost overeny obchod) za 563 EUR a navyse vo volnom predaji mam zaruku ze nebude brandovany (Telecom firmwarom).


Odkaz na BB Passport za 563 EUR:
http://datacomp.sk/blackberry-passport-black_d269047.html#.VWnSskydERo
Anonymný používateľ
Silent
31.5.2015 03:51 | |
+3 -0
@smetie Ten internetlvy obchod nepoznam... ale s tym M pausalom cpta mobil od nich vyjde o 96€ lacnejsie nez to co udavaju akoplni cenu 579€ cize ore matematicky menej zdatnych.... ta ten mobil vyjde na 483€ A ano bude asi najskor blokovany ja osobne neviem o ziadnom telekom firmware lre bb, ale ako som predtym pisal je to lacnejsie a vyhodnejsie hlavne pre tych ktory by ten pausal vyuzili tak ci tak a nemaju dost penazi alebo nechcu preplacat klasickymi splatkami.
Jozkooo7
29.5.2015 11:47 | |
+12 -4
paušal od operatora ? u mna nikdy teda nie na sukromne ucely...pracovne sluzobny telefon
Telefon odjkaziva kupujem za hotove cez eshop neblokovany. Vyuzivam len predplatenky. Momentalne easy pecka telefonne cislo rovnake 13 rokov. Nabijem za 10 euro, za 6 mam 1gb inernet a za zvysne 4 Eur - 45 minut avšak dlhsi hovor mam za 50 centov a viac v ten den v tej sieti neprevolam ciže realne z tych 4 ecok vyťažim viac, sms vynimocne, kedze vsetko riesim cez internet (wifi pomerne často kedze je vela možnosti pripojenia už.)

samozrejme pre toho kto ten telefon využiva aj pracovne pochopím že paušál je lepšia varianta
Anonymný používateľ
Juraj
29.5.2015 20:37 | |
+4 -1
Telekom, už má dobre predplatené karty Easy.Time,Free,a Pecka. Ja mám svoje číslo 14 rokov. Takmer 8 rokov som mal Easy Team.Tam boli neskutočne vysoké ceny vo vlastnej sieti v silnej prevádzke a nehovorím, už o hovoroch na inú sieť. Toto bolo neskutočné zlodejstva! Keď prišlo O2 Fér na kredit tak som prešiel v roku 2010 spolu s číslom.Momentálne mám O2 Fér na faktúru. Keby vtedy T-Mobile dal normálne ceny tak by som zostal u nich a nešiel k O2.
Anonymný používateľ
WP17
29.5.2015 09:54 | |
+15 -4
Aká je to oficiálna SK distribúcia? Väčšina výrobcov spája trhy napr. v prípade SK je väčšinou distribúcia CZ, SK, PL, HU. Od operátora by som práve mobil nekupoval. Update na mobily pre operátorov ide väčšinou posledný, alebo žiadny. Ešte je ten mobil predražený na paušál, kde sú smiešne dátové balíky niekedy, iba 500MB. V 2010 som mal v Telekome 3GB v paušále podľa seba a volania na čísla Telekomu a platil som 10€. Teraz používam na volania Telekom Easy Pecku, nechal som žiť aj kartu Tesco Mobile a na dáta mám Swan 100GB za 5€ a neriešim. Tá Sova5 v Orange je smiešna - zabudli ste dopísať, že tých 700MB za 1,99€ ide max. do 7,2Mb/s a potom to padne na nepoužiteľných 128kb/s - na to 4G ani netreba. Skúšal som na Tesco Mobile koľko vydrží 250MB na youtube - 7 videí a prišla SMS. Tak v Orange pri 700MB cca 20 videí na Youtube a príde pád. Žiadny paušál sa pri tom objeme dát neoplatí. Šťastie majú tí, ktorí sú v pokrytí 4G Swanu. Sieť funguje dokonale a používam ju akoby to bol káblový net. Kto má obavu, že sa nevyzná v LTE pásmach nech si kúpi Lumiu. Tam so 4G nie je problém. Pri Swane je to aj jednoduché - používa, iba pásmo 1800Mhz, lebo iné na LTE nemá.
Anonymný používateľ
WP17
29.5.2015 10:41 | |
+7 -4
Ešte pre kvákalkov s obohranou pesničkou, že mobilná sieť nie je na rovnaké používanie ako káblový net. Tiež ich pesničkou o ich úžasnom zastaralom dsl závislom na ústredni a vzdialenosti od nej a pesničkou o preťaženosti mobilných sietí a sťahovačov na ktorých iní doplácajú a Slovákoch, ktorí by chceli všetko zadarmo...
Doplním:
U mňa je používanie netu: bežné surfovanie po stránkach ako mm, streamovanie - youtube, Spotify a pod... Ťahám akurát, keď výde nová verzia Linuxu Ububtu, alebo Mint.
Na sťahovanie súborov a streamovanie už bola stavaná 3G s HSPA+.
V 4G žiadny operátor na SK okrem dát nič nemá, tak sú defacto využité minimálne, lebo to čo má Orange, Telekom a O2, tak tam je zbytočné byť v 4G.
Baterka skôr zhasne, lebo mobil sa pri hovore prepína do 2G a 3G. Na tie mini 500 MB balíky stačí aj 3G. No O2nemá ani HSPA+ v 3G a pýta za dáta najviac.
Na čarbanie na MM sa tam oplatí akurát Tesco mobile spárovaná s Clubcard a vybiť bonus denným netom, aby za mesiac neprepadol, len tak.
Takže pri tých paušáloch je Demo verzia mobilného netu.
4G je stavaná aj na mobilnú TV a videokonferencie. Pozor na mobilnú TV Orange a 1GB v reklame s dedom to nepovedali. To stačí možno, tak na pár reklám Orange v HD. Tipujem až najviac 3.... Tie ceny paušálov na to zabalené nič sú na SK platy vysoké a nevýhodné.....:)
Anonymný používateľ
fetak
29.5.2015 13:04 | |
+2 -2
KONECNE MUSIM S NASIM LUBOSOM SUHLASIT
Anonymný nick
30.5.2015 06:54 | |
+0 -2
WP17 a preto píšeš z Windowsu ;-) ;-) ;-)
Anonymný používateľ
Silent
30.5.2015 12:16 | |
+6 -0
Podla seba davalo 2GB net nie 3GB a v 3G sieti, ale tiez som to mal za 10€ bez mobilu, len 50 min do vsetkych sieti + net. Inak taku kopu hluposti v jednom prisoevku som uz davno nevidel...
Anonymný používateľ
WP17
1.6.2015 10:04 | |
+0 -0
Podľa seba bola skladačka a dáta tam boli 1500MB. Ak som nezobral mobil mal som nárok na ďaľší balík, tak som si vzal ďaľších 1500MB. Ešte mi ponúkli aj balík s volaniami do Telekomu.... Tak sám nevieš o čom píšeš.... To som mal v r. 2010.... Odvtedy som žiadny paušál nemal a Podľa seba zrušili a nahradili všetko blbými Happy... Ak nerátam dátovú Sim Swanu za 5€, tak nič nemám od operátorov na faktúru. Swan sa mi oplatí mať aj na faktúru, keď to nemajú na kredit. :)
Anonymný používateľ
pedro
1.6.2015 20:10 | |
+0 -0
Ako sám píšeš, mobilná sieť nemá primárne slúžiť ako náhrada kábla ... a ešte nejakú dobu tomu tak určite ani nebude. Pri kablovej prípojke, mám miesto pripojenia dané a vyberám net podľa rýchlostí, latencie, objemov. Pri mobilných dátach je pre mňa prvoradé čo najväčšie pokrytie (ideálne všade) a dostupnosť. A tu má swan zatiaľ výrazný deficit. Ak si zapnem internetové rádio a pôjdem po Slovensku hore dole, asi si tej muziky v ich sieti veľmi neužijem, čo povieš? Takže ponuka možno zaujímavá, ale značne obmedzená, vhodná zako doplnoková služba (sám píšeš, že máš tri SIMky, čo mi ako ideálne riešenie nepríde zrovna) ... a predkpokladám, keď príde hlas a zvýšia pokrytie, aj podmienky budú niekde inde.
Anonymný používateľ
vlado
29.5.2015 09:12 | |
+0 -0
ked ja som chcel prejst do telekomu, tiez mali na webe zlavu, ze prvy pausal neplatim, ale kedze som bol uplne novy zakaznik, nemohol som si objednat z webu, iba cez predajnu... aj ked som to skusil, myslim ze mi potom volali alebo take nieco...
Anonymný používateľ
rasto
29.5.2015 22:23 | |
+3 -0
Mozno si bol nedoveryhodny kvoli tvojim pohladavkam z minulosti alebo na tvojej ulici byvalo vela neplaticov a preto ta poslali do predajne, kde si mozno musel zaplatit zabezpeku. Operator sa tiez chrani proti smejdom, ktori sa mozu skryvat za novymi zakaznikmi a niekedy preto trpia aj ti dobri.