Diskusia: Orange: Volania do celej EÚ z paušálu. Za doplatok

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
30 príspevkov
Anonymný používateľ
rask20
8.6.2015 17:06 | |
+2 -0
Kde je niečo pre zákazníkov šikovnej primi , velice hovorili že bude niečo aj pre nich a nie je nič zas dobre namotávajú ľudí že jaké novinky budú a všetko je veľký ***.. :/
acsria
7.6.2015 14:54 | |
+4 -2
Ja mám neobmedzeny pasual do celej EU aj SMS, 500 MB dat na SR bez viazanosti, bez telefonu za 17 euro.. ziadne retencne, moze to mat hocikto.. kto by toto dal za rovnaku ci nizsiu cenu???
krahule
7.6.2015 16:46 | |
+0 -0
Ria, to mas velmi dobry pausal, zrejme Happy XL za polovicnu cenu, ale ze bez viazanosti a retencie? Iba, ak si zamestnankyna Telekomu.
acsria
8.6.2015 08:05 | |
+7 -2
Krahule.. vobec nie telekom uz nikdy viac :), dakujem 10 rokov stacilo :).. som v o2 obycajny zakaznik, ako som uz pisala, nie som ich zamestnanec ani nic take

musela som sice urobit odchod-príchod z o2 do o2, aby som mala 5 eurový bonus takze mam pausal modry 15 eurovy za 10€ (500 mb dat kedze som si nevybrala telefon inak bezne v pausale je 100 mb), viazana nie som a tych zvysnych 7 euro som sa dohodla s jednym, kto ma platinu/diamant, aby mi aktivoval cez svoj pausal neombedzene volania (styrom s hociakym o2 pausalom moze ten, ktorý ma platinový ci diamantový bezplatne aktivovat neobmedzene volania do celej EU, pozri stranku o2) v konecnom dosledku platim 17 euro
krahule
8.6.2015 14:09 | |
+3 -0
Takze, tak. Len treba najst toho platinoveho.
Anonymný používateľ
bonyek
8.6.2015 14:19 | |
+3 -1
takže to mať hocikto nemôže. :)
Anonymný používateľ
pedro
8.6.2015 15:35 | |
+2 -0
v podstate su to zase len spekulacie ... jednak s prenosom tam-spet, jednak so zhananim niekoho, kto ti to "zaplati" a este sa mu aj revansovat. To je akoze ten "ferovy" vztah, ktori si nasi operatori predstavuju?
acsria
9.6.2015 08:29 | |
+2 -1
bonyek.. nechapem, hocikto moze urobit prenos cisla a hocikto moze zhanat toho platinového


pedro... to su legálne sposoby, ktoré operator povolí, ja som to len vyuzila

ja vam nerozumiem asi ste sefmi u tych dvoch konkurencnych.. takto malo som este nikdy neplatila.. faktruy za telekom a orange boli vykoske
Anonymný používateľ
bonyek
15.6.2015 20:15 | |
+1 -0
zhanat moze, len ci ho aj najde???
Ps.
ak poznas niekoho, daj vediet, pripojime sa.
Anonymný používateľ
h_ondrej
7.6.2015 12:34 | |
+3 -1
Telekom to má už dávno, všetky minúty platia aj na volania do EÚ.
krahule
7.6.2015 11:49 | |
+0 -0
petrik.o - nie su problemy s dobijanim kreditky njumobile.pl ? Kde ju je mozne najlahsie ziskat? Vdaka.
petrik.o
8.6.2015 15:21 | |
+4 -0
Krahule nie je tam žiaden problém z dobijaním kreditu (doladowanim konta)na njumobile.pl tento operátor patri pod Orange PL .
Postup je takýto že zadáš číslo ktoré chceš dobyť potom opakuješ to isté číslo a zadáš email kde ti príde potvrdenie. Vyberieš sumu z ponuky od 5zl (1,21€) a viac .Platí sa formou PL bankového účtu a pre tých čo nemajú bankový účet v PL je tam možnosť platby cez VISA alebo Mastercard alebo Maestro ideálne pre ľudí mimo PL.
sú tam tri kroky po prvé vyberieš za koľko si chceš dobiť
po druhe Platba / PŁATNOŚĆ zaplatí sa daná suma
po tretie ti príde Potvrdenie /POTWIERDZENIE
na tomto linku sa dobíja karta

http://doladowania.njumobile.pl/
Ako môžeš získať kartu : Jeden spôsob je zadarmo si preniesť Poľské mobilné číslo od iného operátora ktoré ti pošlú zadarmo aj na Slovenskú adresu :)ako je operátor PLAY

http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-play/

Neviem či chodíte do PL alebo nie ale ak áno tak v hypermarketoch dostať zadarmo predplatené karty ako darček ku kúpe minerálky a podobných nápojov :) čo u nás neexistuje.
Poslednou možnosťou ako získať kartu njumobile je požiadať si ju na tejto stránke

https://www.njumobile.pl/zakup?step=2&_requestid=129885

keď že oni vás budú brať ako občana UE / Unie europejskej u nás EU tak musíte kliknúť na chat online a to z dôvodu že nevlastnite číslo PESEL ktorý majú len poľský občania a to preto že pomocou tohto čísla vybavia všetko z domu a nemusia na žiaden úrad to tiež bohužiaľ u nás neexistuje.
Nech vás neprekvapia ceny u všetkých operátoroch v PL sú rovnaké čiže 0zl/0€ líšia sa len ponukou u niektorých dostanete Gigabajty zadarmo alebo niečo iné Gratis a LTE je u nich samozrejmosťou.
Abonament- je paušál
z Rachunkiem -je na vyúčtovanie / napr faktúrou
na karte je -predplatenka
Oferta-je ponuka
Startery - štartovacie simky zvyčajne stoja 5zl
http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784070,article.html
http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/startery
Anonymný používateľ
Pavol
5.6.2015 10:53 | |
+29 -9
Poplatok za otvorenie dverí na predajni Orange 1e. Poplatok za dýchanie vzduchu v blízkosti predajne orange 0,75e. Poplatok za bývanie v blízkosti BTS orange 2e. Poplatok za to že Orange existuje 5e. Od nich nikdy nič ani "zadarmo" pretože zadarmo stojí v orangeau 25e prípadne aj viac. Antifirma desaťročia. Ale keď si to SK ovce stupídne nechajú tak prečo by ich nestrihali, že áno.
Anonymný používateľ
čo mám robiť
7.6.2015 10:14 | |
+1 -5
hold smola, majú jedinú výhodu, signál aj v tej poslednej dedine, takýto občan ti kašle na cenu, ak potrebuje volať
Anonymný používateľ
peterpan
9.6.2015 02:13 | |
+0 -0
ja som napr. s orange spokojny, Prestupil som z O2 => 5e bonus kym nevycerpam 300e,SOVA 5+internet balik 700, a viazanost na 15 mesiacov. Takze teraz platim uz pol roka 1,49 a este 9 mesiacov budem. potom to bude 1.99e/mesiac


Ani O2 nie je zasa take suprove -> s T-mobile som bol zvyknuty na automaticku volbu siete... s O2 mi to robilo,ze v Petrzalke mi to volilo rakuske siete. => Prvy mesiac nevsimol a dosla mi faktura o 50e vyssia...

za dalsie. Ich internet dost viaze. s O2 internetom som mal problem. Orange internet mi ide v tom istom telefone ocosi lepsie. S T-mobile uz neviem porovnat. Vtedy som mal aj iny telefon.
Anonymný používateľ
cynik
5.6.2015 09:41 | |
+2 -1
Netusim, ci to je standardna ponuka, ale k este viazanemu Panterovi 45 (ktory uz ma volania do EU) som videl prihodit 1000 minut mesacne na prijem hovorov v EU. Zdarma.
Anonymný používateľ
bonyek
5.6.2015 09:13 | |
+28 -0
"Ak máte mesačné predplatné,
bežne sa z neho odpočítavajú
hovory do slovenských sietí"

nechcem byť vulgárny, ale toto je aké ojekabátenie zákazníkov.? ako može firma obmedzovať zákazníkov kde a aké služby minie SVOJ "predplatený" mesačný kredit.?
Kredit by mal platiť na všetky aktuálne dostupné služby k danému programu, tak ako to je pri predplatených kartách.
Ja som pred cca 6-7 rokoch riešil už tento nezmysel, s maminu prima kartu som zmenil(kvoli pohodliu) na kreditný paušál, moc som okolo toho nešpekuloval, len som sa spýtal či tam všetko bude fungovať ako doteraz.? že Áno, že sa tam nič nemení, až sposob úhrady. OK, lenže mame ostával kredit v podstate nedotknutý, nad rámec už ale mala prevolane nejaké koruny. Bolo to na sestru v CZ. pekne nas.... som zavolal na zák.linku, odtiaľ mi ešte cca 3-4 krát volali spať, napokon kredit "sprístupnili" aj na volania mimo SK, to už ale bola podaná žiadosť o prenos do o2. momentálne je číslo už spať v OR šik.volba a čerpá mama bonus za prenos aj na volania mimo SK.

neviem čo k tomu ešte dodať, ale pýtať ďalší poplatok zato, aby zákazník mohol využiť svoj už zaplatený/predplatený kredit aspoň ako tak podla svojej vole, radšej už nič nepíšem, musel by som byť vulgárny.
Anonymný používateľ
Fidzi
4.6.2015 15:36 | |
+48 -6
Ako sa nenachytať ? Jednoducho si žiadny predražený paušál od slovenských oje.babrákov nekúpiť ! :-P
Ponuka rakúskeho operátora Vectone len 1km za hranicou (vectonemobile.at):
Paušál za 0,99€ !!! - 50 minút hovorov + 50 MB data
Paušál za 4,90€ - 300 minút + 300 SMS + 300 MB data
Paušál za 9,90€ - 500 minút hovorov do Rakúska a zahraničia !!! + 3000 SMS + 3 GB data !!
Paušál za 14,90€ - 1500 minút + 1500 SMS + neobmedzené data !!!
Paušál za 19,90€ - neobmedzené hovory + neobmedzené SMS + neobmedzené data
k tomu:
- neobmedzené volania vrámci vlastnej siete zadarmo !
- hovory na Slovensko nestoja nič naviac, sú vrámci predplatených minút !!!
- hovory do zahraničia za 1 cent !!! (napr. Brazília, Dominikánska republika, Malajzia, Nigéria, Peru, Thajsko, Uganda, ...)
- roaming v Poľsku zadarmo !
Ešte stále si niekto myslí, že nejaký paušál na Slovensku je výhodný ? ]:->
Anonymný používateľ
aaaa
4.6.2015 15:46 | |
+8 -0
znie to zaujmavo,,chcem sa ta spytat ako je to s cenami ked to budem vyuzivat na SK a volat na ostatnich operatorov..dakujem :-)
Anonymný používateľ
fetak
4.6.2015 17:11 | |
+8 -0
a kolko stoji volanie na slovensku v ramci roomingu ? predsa len ked volam mimo siete operatora v zahranici tak musim pouzivať rooming .cize dakujem,vidim co maju v rakusku a ja môzem slintat dalej lebo je to pre mna nepouzitelne
Anonymný používateľ
aaaa
4.6.2015 17:31 | |
+0 -0
ja sa v tom moc nevyznam ale ak by bol roaming vyhodnejsi z rakuskej siete tak by to mozno stale bolo vyhodnejsie ak sa tak pozeram na tu ponuku,,zaujma ma to lebo dost prevolam tak ma neukamenujte hned..a sluzby nasich operatorov sa mi nepacia,ak by boli aspon dobre tak som ochotny to platit ale pri takom spravani a servise urcite nie.
Anonymný používateľ
noone
4.6.2015 17:36 | |
+6 -8
Moj zlaty, treba si precitat aj AGB (vseobecne podmienky).. a tam pisu, ze:

Neobmedzeny pocet minut/dat/SMS znamena FUP 3GB dat, 3000 minut a 3000 SMS mesacne.. dalej max. 200 minut ci 100 SMS denne.

Inak vidiet, ze operator je zamerany na ost gasterbeiterov - kostenlos nach Polen, Turkei usw :-)))
Anonymný používateľ
fetak
5.6.2015 08:36 | |
+8 -2
noone

a kto na Slovensku ti da 3GB dat, 3000 minut a 3000 SMS za 19€ ?
Anonymný nick
6.6.2015 13:07 | |
+1 -0
To je sice krasna ponuka, ALE vyhodna len pre teba. Ked ti bude chciet zavolat napr. mama, otec, babka alebo ktokolvek iny, ktori nemaju volanie do zahranicia v ramci pasalu alebo si za ne nedoplacaju, vsetci budu za volanie s tebou doplacat.
petrik.o
7.6.2015 02:10 | |
+10 -0
Fidzi : Čo sa týka vectonemobile tak doplním informácie :)
Ja mám vectonemobile.at predplatenú kartu. Na mobile sa ti ukaže názov siete vectone world.Po zapnutí v roamingu naskočí automaticky sieť Telekom SK alebo O2 do Orange SK sa nedá prihlásiť neviem prečo .
Čo sa týka volania tak z Rakúska na Slovenské pevné linky sa da volať za 1cent/ min ,na mobili je to 5cent/min a SMS je 15 centov.
Čo sa týka ceny 9,90€ tak všetko súhlasí len s tým že to nie je paušál ale je to mesačný balík ktorý po zaplatení 9,90€ dostaneš všetko čo si napísal
500 minút hovorov Rakúske mobilne siete(Handy) alebo Slovenské mobilné siete ,
volania na všetke pevné linky na SK je za 1 cent/minuta
3000 SMSplatí len do rakúskych mobilných sieti
3GB internet platí tiež len pre rakúsko
5000 min z Vectone mobile na Vectone mobile
prikladám link
je to šporiaci balík a kúpiť sa da po zadaní kódu *3029#
https://www.vectonemobile.at/angebot/slowakei-alles-in-einem-sparpaket.aspx

A to máš pravdu že roaming v Poľsku je zadarmo ale to len preto že aj v Poľsku je Vectone mobile www.vectonemobile.pl

Mám aj Lycamobile a aj Nju mobile.pl a njumobile máš za každý prijatý alebo odoslaný hovor v roamingu ZONA 1:celá EU je 0,19 PLN čo je 0,05centa .Roamming sa vola jak w kraju čiže voláš za cenu aká je v krajine čiže v PL .
http://www.njumobile.pl/
A ešte keď som pri PL operátoch tak si všimní cenník operátorov na predplatené karty PLAY ,Orange PL ten sa vôbec nedá porovnáť so slovenským Orangeom , Tak isto je tam aj Redbulmobile a Tmobile.pl
u všetkých operátorov stoji predplatenka 5zl čo je 1.21€
A súhlasím s tebou že paušali na SK su drahé to čo tu dostaneš za 30€ a viac tak na zahraničnej karte volania a SMS ma výjdu za tretinovú cenu :)
Anonymný používateľ
ivann
4.6.2015 15:04
Príspevok bol zablokovaný z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
matej
4.6.2015 14:42 | |
+18 -0
O2 ma volania do europy uz v cene. Telekom takisto. Cize nic prevratne.
Zaujimava by bola ponuka za 1€ volania v celej EU ako doma. Cize prijimanie hovorov zadarmo, SMS, volania, data by sa ratali z pausalu. Proste ako keby je zakaznik stale na slovenku.