Diskusia: O2: Volania z roamingu za domáce ceny. Bez príplatku

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
21 príspevkov
Anonymný nick
18.6.2015 10:40 | |
+3 -3
toto je skryta reklama na operatora ktory laka na akcie, ale pristup ku zakaznikovi maju otrasny. NIKDY viac o2ka....
ioio_LM
18.6.2015 09:41 | |
+0 -2
Bude po minute zadarmo do 02 aj v EU?
Anonymný používateľ
pezollner
12.7.2015 20:17 | |
+0 -0
Nie. A a preto je neseriozne ze O2 tvrdi ze volam za ceny ako na Slovensku. Vraj chcu byt fer - tak nech na ich webstranke pri popise tejto akcie na to niekde aspon malym pismom upozornia!
Anonymný používateľ
dedii
18.6.2015 05:39 | |
+0 -0
zrazu sa dá bez prirazky volat zo zahranicia , tak naco to ma EU regulovat ?
Anonymný používateľ
bonyek
18.6.2015 15:26 | |
+2 -0
lebo keby nereguloval, tak by sa to len tak zrazu nedalo.
akla
17.6.2015 19:00 | |
+12 -2
Celá mobilmania azetacka je už viac ako odpad medzi odpadom.
Anonymný používateľ
++++
17.6.2015 19:18 | |
+5 -2
@akla
o malu chvilu ti to zmazu, je tu hrozna cenzura
Anonymný používateľ
Manobb
17.6.2015 17:46 | |
+11 -6
Nuž, ako sa vraví: AKCIA ako "bič" ...

Kedysi (nie tak dávno - max. rok dozadu) som sa dočítal (možno z tohoto webu a možno z konkurenčného), že podiel volaní do zahraničia tvorí iba minoritu (prakticky bezvýznamnú) v porovnaní s volaniami v rámci SR.

Logicky vzaté, počet volaní z roamingu bude teda tvoriť tiež iba bezvýznamnú minoritu.

Takže túto akciu (iba dočasnú /2 mes./) nemožno nazvať inak ako PSEUDOAKCIU.

Úprimne: Využijú ju dovolenkári, ktorým je počas oddychovania pri mori úplne jedno, či tých pár minút počas dovolenkového pobytu budú účtované za 13c alebo 22c ...

Záver:
Bol som O2 na primárnej karte, ale už nie som. Som Sova5 s 5€ bonusom IBA preto, že O2 ani len nedokáže dorovnať ponuku konkurencie ... (hustotu 3G siete/3G internetu ani radšej nejdem riešiť).

Ako tu nejedenkrát užívateľ P.K. uviedol: "Na ťahu je O2", ale nie v pseudoakciách, ale v zlacnení ich služieb.

P.S.: Prikláňam sa k názoru iného diskutujúceho, že úroveň tohoto portálu za posledné obdobie (od prechodu pod Azet) išla poriadne kvalitatívne dole ...
akla
17.6.2015 18:58 | |
+6 -4
Manobb s tymto sa musí len súhlasiť.
Anonymný používateľ
čuk a gek
17.6.2015 20:00 | |
+4 -8
Váš komentár: co ti tentokrat nechteli dat zadarmo ty nase chudinko mala utiskovana? Promin ale mne vazne neni jedno zda budu volat za 13 nebo temer 23 centu. Tak mluv za sebe ty chytraku jo?
Anonymný používateľ
TantoBB
17.6.2015 21:50 | |
+5 -0
Prakticky mi znizili len tak cenu volani z EU, akurat pocas dovolenkových mesiacov. Nic nepotrebujem aktivovat, nemusim menit program. Podla mna fajn, rozdiel 10 centov na minutu mi rozhodne jedno nie je.
acsria
18.6.2015 17:59 | |
+1 -3
S prvou castou komentu plne euhlasim no ten zaver ruka dole, do orangu by som nesla a telekom oh moj boze, som spokojnym zakaznik o2 aj ked maju svoje muchy a ano ich siet je naozaj neporovnatelna so silnou konkurenciou ale co sa tyka sluzieb, ceny a pristupu jednoznacne najlpsi
Anonymný používateľ
WP17
17.6.2015 10:12 | |
+3 -5
Redakcia v nadpise zavádza. Príplatok sú priajaté volania...
V cenníku - str.16 sa uvádza: Volania v roamingu sú účtované sekundovou tarifikáciou - pri prijatých volaniach a pri odchádzajúcich volaniach po 30 sekundách od uskutočneného volania. Zabudli ste napísať, že Swan zatiaľ hlasové služby neponúka, keď ste spomenuli konkurenciu. :)
Anonymný používateľ
aaaa
17.6.2015 09:53 | |
+8 -6
velmi rad som cital clanky z tohoto webu,,,ale uz si tento novy cas ani neotvorim,,dakujem za prijemne stravene chvile,,,nic ine ako reklama nieste,,hanba velka,,privelka :((((
Anonymný používateľ
WP17
17.6.2015 10:18 | |
+9 -0
Ešte tu chýba sekcia Celebrity - tam by boli hovorcovia a managament operátorov. :)
Anonymný používateľ
sasaxg
17.6.2015 08:58 | |
+6 -1
Prepacte, nerozumiem, kolko sa teda uctuje za minutu hovoru z EU na SK?
.domáce ceny pri odchádzajúcich hovoroch z EÚ sú dostupné okamžite (10, 12 alebo 13 centov za minútu podľa zvoleného programu služieb)
. naďalej však platíte 6 centov za minútu pri odchádzajúcich hovoroch
Tak ako to vlastne je? Nemate tam chybu? Nema tam byt Za prichadzajuce hovory platim 6 centov alebo ako?
Anonymný používateľ
TantoBB
17.6.2015 21:54 | |
+3 -0
Ja som to pochopil, a O2 potvrdilo tak, ze zmena sa tyka odchadzajucich hovorov. Tam cenu plosne pre vsetkych znizili cenu podla programu. Prichadzajuce hovory zostavaju ako boli po 6 centov na minutu. Asi im usiel pri clanku preklep.
Anonymný používateľ
Kálman
17.6.2015 08:47 | |
+11 -2
milá redakcia a čo tak menej bulvárny nadpis?
O2: Volania z roamingu za domáce ceny. Bez príplatku
Zákazníci O2 môžu využiť novú roamingovú službu. Zlacňuje odchádzajúce hovory v roamingu na úroveň domácich sadzieb.
Za odchádzajúce roamingové volania budete v O2 platiť rovnaké ceny ako doma na Slovensku. Takúto novinku dnes predstavil operátor. Platiť začne od júla a potrvá až do konca augusta. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov s paušálmi aj predplatenými kartami.
Veď v skutočnosto NEJDE O VOLANIA V ROAMINGU ale o VOLANIA LEN Z KRAJIN EU !!!
Anonymný používateľ
Hamo
17.6.2015 08:45 | |
+2 -5
ja som počul, že O2 dá aj prichádzajúce hovory v EÚ zadarmo.. tak teraz neviem, či je toto len prvá lastovička, alebo sa rozhodli definitívne takto?... voči Orange a Telekomu by mali v roamingu dosť veľkú nevýhodu, pretože primárne človek na dovolenke prijíma hovory, a aj Orange aj Telekom tieto hovory poskytuje takmer bezplatne :-)... Telekom do výšky predplatných minút v nastavenom paušály a Orange za 2,99€ mesačne (v tomto poplatku sú ale aj odchádzajúce hovory za 0,10€ a SMS a dáta za 0,06 €)... takže O2 treba urobiť okamžitý update tejto ponuky, aby ste boli konkurenčný :-)
Anonymný používateľ
TantoBB
17.6.2015 21:57 | |
+1 -1
Mna potesilo dost aj toto, kedze si pracu zial beriem na dovolenku so sebou a volat musim. Ale tak uz to rusili v CR, teraz ma potesili tym ze mi len tak znizili cenu, tak snad to raz aj uplne zrusia. Ale hlavne sa mi paci ze od jula to proste mam a bum, nemusim sa dohadovat o aktivacii a potom deaktivacii tej a tej sluzby. :-)