Diskusia: Test Sony Xperia Z3+: Najlepší aj najdrahší v rodine

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
28 príspevkov
Anonymný používateľ
Janny
19.7.2016 16:09 | |
+0 -1
pokiaľ boli Sony Ericsson tak to malo aspoň trošku úroveň. Od SONY by som ani klinec nekúpil také sú to poruchové ***. A tá ich úbohá podpora. To už najväčší šit z Číny je oproti nim vlajková loď
Anonymný používateľ
Peete
26.9.2015 00:46 | |
+0 -0
Prepych* kym ma niektory chytrak neukamenuje :)
Anonymný používateľ
Peete
26.9.2015 00:42 | |
+2 -0
Potvrdzujem co sa tyka sony aktualizacii mam z1 compact a lollypop uz mam nainstalovany. Mal som aj SP predtym a keby ma snim nehodili do mora tak by som ho mal dodnes, takto som bol po roku nuteny kupit sucasne Z1c(poucenie viedlo k vodeodolnosti ;)). Osobne davam priestor hociakej znacke niesom fanatik sony ale vzdy nakoniec skoncim po zvazeni pri sony modeloch a vzdy som spokojny uz od cias vysuvaciek.od sony ericsson. Nevidim inak.dvovod na kupu lepsej drahej verzii, z1 je taky svizny ze viac nemoze byt takze kupa novsich modelov zbytocny prepich, kazdopadne su to telefony kvalitne a ak neratam sucasny model.vzdy bola v mojom pripade cena/vykon na strane sony oproti konkurencii
Anonymný nick
2.7.2015 11:58 | |
+3 -7
Sony a Apple dve najlepšie značky...aj tak mám 6 plus :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
adik1211
5.7.2015 01:55 | |
+1 -0
Akurat som pozeral test na nete medzi 6plus a Z3..hadaj kto vyhral ??...no predsa Z3!!!! :D...;)
Anonymný používateľ
Pipo
30.6.2015 22:36 | |
+5 -2
Uvidíme aky bude novy iPhone 7 ,ktorý pride na trh v septembri 8-)
Anonymný používateľ
Pipo
30.6.2015 23:22 | |
+5 -3
ale pači sa mi aj Samsung Galaxy S6 ;-)
skbc
30.6.2015 12:54 | |
+6 -1
Mám Z2 a je to absolútne špičkový telefon,žiadne mrznutie,žiadne problémy s vodotesnostou,veľmi atraktívny vzhľad. Určite zostanem verný tejto značke a tejto rade,neviem,čo by ma mohlo odlákať ku konkurencii....
Anonymný používateľ
aaaa
2.7.2015 15:44 | |
+1 -0
zatial kazda xperia co som mal musela behom 2 tyzdnov ist na servis,mal som 4..aj tak ostavam verny tejto znacke,,sdielam nazor :)
skbc
24.8.2015 16:47 | |
+0 -0
A ešte keby si aj zdieľal...
averam
30.6.2015 10:39 | |
+20 -2
Mne už príde tragikomický ten nástup nových modelov. Osobne som asi zostárol, a hoci mám prístup stále ku najnovším mobilom, u mňa sa zastavil čas pri generácii Samsung Galaxy SIII, HTC One M7, či Xperia Z1.

Jednoducho tie nové a lepšie telefóny už nemajú čo drvivej väčšine ľudí ponúknuť. Ešte skok z S2 na S3 je riadne citeľný, ale medzi S3 a S6 je rozdiel v reálnom využití takmer nulový. Vyšší výkon, viac ram, či "krajší" a "lepší" display si nik buď nevšimne, alebo ho nepotrebuje.

Som zvedavý, kedy si ľudia uvedomia túto márnosť neustáleho menenia mobilu/tabletu, a znížia sa predaje týchto zariadení.

Nebolo by na svete lepšie, keby technológie šli síce dopredu, v labákoch, ale vychádzali by nové modely raz za 3-5 rokov? Firmy by síce nezarábali tak veľa, a technológie by neboli hnané takou veľkou rýchlosťou dopredu, avšak otázka ostáva tá istá. Potrebujeme 8 - 16k display na 4"? Potrebujeme 64-128 GB ram, a 4TB flash miesta v mobile?

Mne osobne príde vtipné to, že kvalita drvivej väčšiny 2k mobilov, čo sa týka kvality obrazu, je vyššia ako pri profi LCD :-). Samozrejme tu porovnávam hrušky s jablkami, ale aj tak. Je to vtipné. Keby radšej zainvestovali do naozaj kvalitných technológií určených pre produktívnu prácu a nie len pre zábavu ;-)
Anonymný používateľ
Patre11
30.6.2015 09:57 | |
+6 -3
Ja mám Sony Xperia Z3 Compact a musím povedať že je to malé a šikovné zariadenie. Osovne moc nemusím tieto veľké lopaty ako Z3, S6 a pod. Vlajové loďe od Sony podla mňa nefotia zrovna až tak dobre na to že majú až tých 21 Mpx. Môžem z vlastných testovaní povedať že môj tablet Lenovo za 150 € s 8 Mpx fotí omnoho epšie a je tiež aj rýchlejši v menu to však na úkor spotreby. Avšak Z3 točí videa omnoho lepšie a má veľa funkcií ako 4K video alebo nahrávanie vo 120 FPS a iné a čo sa týka batérie vydrží dlho pokiaľ sa však chcete hrať nebudťe sklamaný keď pôjde rýchlo preč. Telefón sa v ruke drží dobre a na jeho rozmery je hmotnosť dosť nízka. Ja preferujem bielu farbu pretože je biely je krajší a nie su na ňom vidieť odtlačky. V balení boli aj ochranné fólie na zadné aj predné sklo čo ma dosť prekvapilo sú však matné. Ďalšia vec čo ma od Sony prekvapila je displej ktorý pokročil v kvalite farieb. Displej sa mi zdá farebnejší a má lepšie pozorovacie uhly oproti starších modeloch ako Sony Xperia P.
Anonymný nick
30.6.2015 09:57 | |
+3 -2
môže to byť fajn telefón, ale ja už ani nehľadám telefón s uhlopriečkou menšou ako 5,5 palca, ideálne musí byť v rozmedzí 5,5-6 palca. Aktuálne používam Note 2, keď som ho kúpil, zdal sa mi veľký, ale momentálne po vyše dvoch rokoch musím uznať, že sa mi už zdá malý :D Používam to ako súkromne, tak aj na prácu a okrem iného, teamviewer, správa serverov a tak :) Ale už asi fakt siahnem po nejakom tablete aspoň 12 palcovom Note :D
adik1211
29.6.2015 22:21 | |
+10 -9
Ja použivam Sony Xperia Z3 a som maximalne spokojny, čo sa tyka vykonu na vybornu, foťak sa neviem vynachvaliť a tie *** o prehrievani to je blud.. ja fotim každy deň takže podla mňa toot tam je od veci.. :) do vody ho davam každy deň, a ten zvuk ..no proste užas..na tak tenky telefon a tak bohaty zvuk !! kto nema nevie o čom hovorim ;) Sony patri jednoznačne medzi top vyrobcu telefonov nie ako tie šmejdy od Samsungu plastove nie neprosim dakujem.. ja idem za kvalitou a tou Sony jednoznačne je !! ..takže ak sa niekto chce hadať tak podme..ja mam v tom jasno...SONY je TOP! a Z3 ma každym dnom len teši :)a to mam ešte stale aj Xperiu Z prvej zo serie Z a ide bez problemov a stale je aj vodotesna !! ;) tolko z mojej strany..
Anonymný používateľ
lololol
30.6.2015 08:37 | |
+3 -18
ano ano, a teraz tu o cervenej ciapocke :) Sony je jeden z najhorsich smejdov aj co sa tyka kvality, ci spolahlivosti... servis ESC by vedel rozpravat, co to tam pomaly nestihaju prijimat...je jedno ci to je seria M alebo Z, vsetko rovnake nekvalitne cinske kramy s otrasnymi materialmi a fotakmi.
Anonymný používateľ
Juraj
30.6.2015 08:46 | |
+2 -2
Toto, už neplatí. ..Samsung z tým lacným plastom skončil, aspoň pri vlajkovej lodi. Tiež niektoré modely sú z poctiveho kovu. Vyrába, aj platové smartfón, ale to tie lacnejšie modely napríklad Samsung Galaxy Trend Plus. Som v vlastníkom Samsung Galaxy S4. Som z ním spokojný. Vadí mi plast. Nie som zástanca plastových smartfonov. Mne raz jeden odborník povedal, že každé materiály majú svoje plus, aj mínus. Plast je lacný, ľahký, praktickejší .No nepôsobí tak premiovo, ako kov a sklo. Viac nebudem ho kupovať.Pri výbere smartfónu budem pozerať, aj na materiály použité pri výrobe smartfónu. Keď, už mám platiť kopu peňazí, tak sa kov, alebo hliník.
Anonymný používateľ
adik1211
5.7.2015 01:53 | |
+1 -2
Napisal si pravy opak :D.. ak vieš niečo o telefonoch tak by si mal vedieť že Sony ma fakt kvalitne telefony špiškove foťaky , dizajn je na vybornu ale ty o tom asi nič nevieš lebo si amater a nevieš čo je to telefon..a tipnem si čo maš vo vrecku každy deň..Samsung ? :D :D..tak toto je fakt korejsky šmejd..takže radšej utekaj z tejto prestrelky lebo tu víťazí Sony bratu !!! ;)