Diskusia: Orange má zľavu 50 eur na tablet. Ako bonus k dotácii

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
9 príspevkov
Anonymný používateľ
Adal
8.7.2015 21:07 | |
+1 -0
Asi je autor prilis naivny a motivovany orange, aby taketo nepravdy pisal.
Anonymný nick
8.7.2015 10:19 | |
+7 -0
Minimalny hlasovy pausal 35€+datovy pausal s viazanostou 24 mesiacov a zlava 50€.To je super akcia....Ozaj si pomaranc mysli,ze na slovensku su retardovany ludia....Je to vysmech....
Anonymný používateľ
nobody
8.7.2015 11:15 | |
+0 -1
neobhajujem OR, ale zrejme ta akcia nie je pre teba, kedze ty mas ine preferencie. Ja platim vyssi pausal aj kvoli tomu, ze volam s materskou firmou v DE a v ramci pausalu mam gratis volania aj v EU. Na druhej strane, pridat na cene 50€ a potom ich akoze v "akcii" odpocitat, to je take oranzove... :D
Anonymný používateľ
drajver
8.7.2015 15:26 | |
+1 -1
UK: pausal 35 libier, viazanost 1 rok, najnovsi telefon v ponuke operatora - 0 libier...

V zivote by som si nevzal pausal na slovensku...

Najlepsi je telekom - najskor ***e zakaznika na pausali, ktory je tak prekomplikovany kadejakymi moznostami ze nakoniec to vyjde tak ze zakaznik moze volat zadarmo (rozumej za cenu pausalu) len od 2:30 rano do 5:00 rano. Potom ho ***e na cene za telefon, lebo velakrat jje pozadovana cen a pomaly rovnaka ako cena telefonu a este k tomu mesana splatka(wtf) za telefon...

tymto by som chcel pogratulovat slovenskym marketingovym idiotom, ktori si myslia ze ludia na slovensku su uplne jeb**ty

Ale do reklam nastrkajte penazi... to je take slovenske...
Anonymný používateľ
lofo
8.7.2015 07:08 | |
+6 -1
pri tých "dotáciach" na telefón mám pocit, že ľudia ktorý nepotrebujú platiť 60€ za telefonovanie nemajú nárok na to aby niečim vôbec telefonovali.
Anonymný používateľ
Nara
7.7.2015 23:25 | |
+11 -2
Orangu by mali u nas za tieto akoze akcie zakazat podnikat, lebo ved to ani nie je podnikanie, to je len parazitovanie na blbosti naroda, nech si oblbuju doma Frantikov!
Anonymný používateľ
Mirec
7.7.2015 21:48 | |
+8 -1
ktovie či aj v zahraníčí orange krmi ludí takouto švandou,,,,,,,
Anonymný používateľ
Lubo200
7.7.2015 21:27 | |
+11 -1
ďalšia akože akcia od pomaranča
Anonymný používateľ
jožo
7.7.2015 21:06 | |
+12 -1
to sú na smiech tie "akcie" :D