Diskusia: Swan: 4G internet za 5 eur pokračuje aj v budúcom roku, LTE modem zlacnel

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
50 príspevkov
Anonymný používateľ
Daliboy
25.4.2016 18:06 | |
+1 -0
Pridavam osobnu skusenost. Sim kartu swan som si zakupim hned na zaciatku. Pokritie bolo slabsie napr v BA rybnicna ulica nulove. Avsak Trnava odkial som mala signal dobry. Teraz BA rybnicna super signal. Som spokojny odzaciatku. Youtube cely film nacitanie okamzite aj ked prekliknem do stredu filmu. Pre mna nieje o com. Neplatim operatorom v pausaloch internet. Kupil som si wifi modem hotspot a nosim ho do prace v taske inak v aute a pod....
Anonymný používateľ
Jack
8.4.2016 12:02 | |
+0 -1
Taktiež musím potvrdiť, keď som dostal SIM kartu, išli mi torrenty cca 2,5Mbytu/sec. po prenesení pár cca 6GB dát mi idú cca 120kbytov/sec.
Po skončení fakturačného obdobia sa vôbec limit neodstránil. Teraz som v 2.hom fakturačnom, prenesené spolu 48GB dát a už seká aj YouTube videá. Taktiež pre tých čo hrajú WoT alebo AW, občas sa strácajú packety a potom ping je aj 600ms-800ms a.t.ď. Sú aj dobré dni, kedy ping je cca 60 až 70ms. Dnes som im napísal reklamáciu, tak uvidím čo odpíšu. Chyba neni v sieti, keď do routera dám 4kovu kartu, kde 1gb dát stojí 1 euro, torrenty idú jak besné 2.5Mbytu / sec tu u nás v Novom Meste nad Váhom.
Uvažujem že asi od nich odídem a dám si asi wifinu od lokálneho poskytovateľa.
Keď si to zrátate, že zaplatíte za router (jazdený cca 100Eur) a potom ešte to aj umelo obmedzujú, neni to až tak super ponuka.
Anonymný používateľ
Feri
4.4.2016 20:02 | |
+1 -1
Načo sú mi dobré 100GB ktoré nemôžem využiť tak ako chcem? Po vyčerpaní nech si obmedzujú, ale predtým? Po minutí 10GB mi už seká aj rádio tak o čom je tento “vysokorýchlostný“ internet.
Anonymný používateľ
Turcan z TR
25.7.2015 10:12 | |
+7 -3
Fešáci, ďalší super poznatok. SWAN veľmi slušne "fičí" aj v Turčianskych Tepliciach, takže zbohom modráci, orindž aj teľakom.
Anonymný používateľ
Mato
24.7.2015 17:40 | |
+9 -2
Niektorí hovoria ze nema pokrytie,vo vsetkych mestach ktore maju pokrytie je super mat internet od swanu.Byvam 3km od Seredi a mam 15-20mb rychlost signal mam 39% az 59% a cena 5 euro.Na bezne surfovanie my to staci,dokupim router a budem mat wifi v celom byte.Ja chcem zase opovovat tym ze byvam 3km od Seredi a u nas neni ziadny internet v ponuke orange ani telekom.Mam slovanet cez antenu a 15mesacne a rychlost 2mb.alternativa by bola exprestech.eu ale rychlost co ma swan cena 5euro ale exprestech cena 25 az 40e.Konecne rozumna cena a 100gb akurat.Swan s internetom vyhrava u mna na plnej ciare.
Anonymný používateľ
star
23.7.2015 22:26 | |
+0 -8
skuste zatelefonovat na toto cislo
095 914 43 69 095 je predvolba
nieje to spam 8-)
Anonymný používateľ
Silent
23.7.2015 21:41 | |
+7 -8
Orange Sova 10 + 3€ zvýšenie rýchlosti s prenosom bez viazanosti na 30 mesiacov za 8€ v cene 10€ na kredit (správy+volania) a 3 čísla v Orange neobmedzene volanie alebo prenos neminutého kreditu do nasledujúceho mesiaca. Pokryte postačujúce. 768kbit/s up a dwn rýchlosť úplne v pohode na bežné služby, žiadne obmedzenia. Je to pomalšie, ale tiež bez viazanosti a v podstate za 3€ drahšie, ale viete to využiť aj ako mobil. 3G je dnes už skoro v každom zariadení...
Anonymný používateľ
Eastern
23.7.2015 21:16 | |
+4 -16
SWAN je štvrtý operátor. Doslova a do písmena. S takým smiešnym pokrytím bez hlasu je použiteľný iba ako náhrada pevného pripojenia v niektorých lokalitách. Tak si to musí hasiť cenou a objemom dát. Ale že štátna pošta ide sanovať súkromnú firmu, ktorá sa potápa je ďalšia vládna zlodejina.
Anonymný používateľ
aaash
24.7.2015 08:27 | |
+2 -3
mas pravdu ale bohuzial je na to medium typu mobilmania slabe. Smeraci v podstate pred ocami verejnosti toleruju operatora ktory porusil uz ani neviem kolko licencnych podmienok a este do neho idu naliat aj plstatne peniaze cez postu. A vsetci ai vysmiaty.
Anonymný používateľ
SWANAK
23.7.2015 21:13 | |
+18 -3
Takze pripojim aj ja svoju skusenost zo SWANom v mestskej casti Devinska Nova Ves. Signal je velmi dobry a web stranky otvara bleskovo. Spravil som test na stahovanie 4GB filmu. Stiahnuty za smiesnych 15 minut. Dalej som testoval v Martine v Kosutoch, vyborna kvalita. Odkaz pre nasich mobilnych zlodejov ORANGE, TELEKOM a v poslednej dobe uz aj O2.
S PANOM BOHOM, IDEM OD VAS, NENECHAM SA OKRADAT OD ZIADNEHO Z VAS!!!!!
Anonymný používateľ
perky
23.7.2015 22:18 | |
+1 -1
Nevieš či ide SWAN v Martine v okolí tulipu
Anonymný používateľ
cas.sk
24.7.2015 08:29 | |
+2 -2
a potomto sviste balili do folie. Ako mozes porovnavat promo operatora v testovacej prevadzke a operatormi ktori buduju plnohodnotnu mobilnu siet?
Anonymný nick
24.7.2015 10:53 | |
+9 -1
cas.sk/93.143.20.***, taktiež mám SWAN a plná spokojnosť!!! "Plnohodnotní" operátori ťa aj "plnohodnotne" OKRADNÚ!!! Mne tých smiešnych 5 Eur za 100 GB rozhodne za to stojí. Ak sa rozhodnem odísť, zamávam im na rozlúčku a dovi. Horšie je to s vami čo sa potrebujete viazať zlodejom za každú cenu. :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
Univerzita
23.7.2015 20:30 | |
+4 -1
János som v Komárne samozrejme nemeral všetky ulice, len 2 dni mám swan. Ja bývam dosť mimo centra ( Kauflan) a tu je velmi dobré pokritie. Nakoniec ak ste na mieste kde by nebolo pokritie tak Vám vrátia peniaze ak odovzdáte modem. Takže o nič človek nepríde nakolko sa neviažete. Ešte k tomu kde som tvrdil že nie som z Komárna?