Diskusia: Orange: Ako si nastaviť multimediálne správy MMS

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
8 príspevkov
Anonymný používateľ
7356@azet.sk
20.4.2019 18:41 | |
+1 -0
Prešiel som do orage v marci 2019, mesiac s nimi riešim že mi telefon od nich nepríjma mms z iných sieti len z Orange, posledne mi povedali aby som si zobral svojich 20 známych ktorý mi chcú poslať mms k svojim operátorom a opýtal sa v Telekome, O2, a iných sieťach spolu s nimi prečo mi tel. z Orange nepríjma mms od nich. CHORÝ ORANGE s chorými ľudmi, proste s dementními na druhej strane sa nedohodneš, posielejú ma reklamovať túto službu niekomu s kým nemám absolútne nič spoločné, je to ako keď si kúpite televízor v NAY elektrodome a pošlú Vás ho reklamovať do OK-ka. Arogancia veľkej spoločnosti, Orange nikomu neodporúčam, neznalí ľudia na pobočkách, neznalí na reklamačných oddeleniach, proste katastrofa. Ale čo by sme zase chceli keď Orangu stačia ľudia čo budú robiť za 400€ a majú schopnosti tak zapnúť a vypnúť wifi, prípadne dáta.
Anonymný používateľ
WP17
1.2.2018 07:20 | |
+4 -12
To ešte niekto používa? Hlavne pri tých cenách v Orange. :)
Anonymný nick
28.7.2015 14:39 | |
+1 -1
@....
ale urcite kazdy ma mejla hm ? ;)
Anonymný používateľ
....
1.10.2017 13:41 | |
+12 -2
ano, mam neobmezene MMSky v cene pausalu, rovnako ako aj SMSjy. Nie kazdy z mojich znamych ma Whatsapp alebo Viber alebo Facebook, takze stale sa oplati pouzivat
Anonymný používateľ
Martin
1.10.2017 13:41 | |
+9 -1
Orange praveže berie MMS rovnocenne ako SMS,teda aj cena aj taka istá 0,06€ :)
Anonymný nick
1.10.2017 13:41 | |
+2 -13
co? to ste tam este v dobe kamennej? ze to musite robit manualne??
a ajtak .. kto v dnesnej dobe pouz trapne mms drahe ked si poslem obr mejlom co fejsom
Anonymný používateľ
jk77
28.7.2015 15:09 | |
+6 -2
a co urobis, ked ti to tvoje "automaticky" nefunguje?? niekedy to treba proste vediet urobit aj manualne. Ja som to par tyzdnov dozadu riesil na priatelkynom telefone, lebo jej to proste neslo. A najst aktualne udaje je niekedy za trest.
.
Baba mala problem s vytvorenim noveho AP. Tak som priamo v predajni prosil o zaslanie tej konfiguracnej spravy. Chlapik mi to nebol schopny sprostredkovat. Len sa tam pol hodinu hral s telefonom aby zistil, ze to nefunguje tak, ako som mu hovoril. A konfiguracka nikde.
.
Nakoniec som stravil celu noc preinstalovavanim a vyriesil som to - problem bol evidentne v telefone. Ale ide o princip, ze som chcel vyskusat sposob, ktory ponukaju, no neboli mi ho schopni ani na viacnasobnu ziadost sprostredkovat. popravde sa dost cudujem, ze to udajne na tej infolinke ponukaju
Anonymný používateľ
Jožo
28.7.2015 13:15 | |
+3 -0
Len si nastavujte a hlavne na starších androidoch. Tu je článok o zraniteľnosti cez mms..http://goo.gl/hv8Fk1 na neowine.