Diskusia: Orange: Kde nájdem predajne operátora?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
8 príspevkov
Youngay
4.8.2015 17:44 | |
+5 -0
To naozaj prehanete.....Tooo much a este zhnity pomarac
Anonymný používateľ
Manobb
4.8.2015 13:24 | |
+14 -4
Vážená redakcia, prepáčte, ale toto už naozaj preháňate ...
Toto je čistokrvný PR článok, ktorého zaradením len ukazujete, že tento portál kvalitatívne naozaj klesá ...

Vy si už naozaj myslíte, že ľudia sú sprosté ovce a nevedia si vyhľadať ani takú základnú vec, že kde je predajňa operátora XY ?

To snáď nemyslíte vážne.

Zostáva dúfať, že Vám OR za tento článok dobre zaplatil, aby ste sa mohli odborne vzdelávať a ponúkať aj hodnotné články a nie takýto odpad.
Anonymný používateľ
acak
4.8.2015 17:29 | |
+7 -2
Hlavne cenzura je tu na dennom poriadku (staci, ked sa odovlate na iny CZ/SK web, vraj porusenie pravidiel). Taku cenzuru som nikde inde nevidel, len tu. Aj ked prispevky k veci..

Kvalita clankov na 80% velmi nizka. PR nie je oznacene ako PR.. Ahlavne ZIADNE NORMALNE TESTY.. odkedy sa spojili s mobilmaniou.. testy telefonov, notebookov a nebodaj nejaku SW su takmer na bode mrazu..

Mimochodom, ocakval som kvalitnu receziu na temu Win10.. NIC.. Co som videl, tak recenziu priniesol v CZ/SK tak 3-4 weby.. Ja tomu nerozumiem, co dnes je redaktor uz kazdy, kto pozna Google Translator, alebo ako..
Anonymný používateľ
jk77
4.8.2015 18:12 | |
+4 -4
aku chces recenziu ked W10 je este totalne nevyladeny pre vela ludi? :D a chces recenziu na OS za 3 dni ci ako? ja ho pouzivam od prveho dna a este stale si sem tam vsimnem nieco nove, tieto veci trbea riadne otestovat
a ked davas linku na cudzie weby, tak sa necuduj. vsimol som si to iste aj na inych weboch a je to, bohuzial, bezna prax. alebo skus prist do predajne telekomu v modrom tricku a kric, ze O2 je najlepsi :D a ked uz sme pri tych operatoroch, tak rovnaky clanok je tu aj pre ostatnych (linky su na konci clanku), tak si nemyslim, ze si 4 operatori zaplatili naraz PR reklamu, ale mozem sa mylit :D
Anonymný používateľ
acak
4.8.2015 22:27 | |
+3 -0
Robil som redaktora na 2 roznych weboch a mozem Vas ubezpecit, ze niekedy sa dala kvalitna recenzia urobit aj za 30-40h testovania.. casu maju dost.. Ludia sa nam bezne odvolavali v komentorach na ine weby a NIKDY sme to nevymazavali (teda ziadna cenzura), dokonca sme doplnovali veci z komentarov na zaklade podnetov. Dodavam, ze este aj tak pred 1-1,5r s tym zive problem nemavalo. Lenze ked sa niekto na ich fore (ktore je podla mna po novom priserne, v starom som pridaval dost prispevkov) opyta na nieco, co samozrejme zive.sk neriesilo a date link na iny web-> vymaz...
Redakcia by si mala uvedomit, ze by mala byt rychla (pripustne su tak 3 dni stare zahranicne novinky), presna a aktualna.. Lenze tu byvaju ako novinky, spravy stare 7 - 10 dni.. len si to vsimnite..
Anonymný používateľ
Pali
4.8.2015 12:04 | |
+12 -2
Uplne nepotrebne clanky :-D :-D
Radsej napiste,ze Telekom dost rapidne znizil zlavy na Happy pausaly bez telefonu ;-)
Anonymný používateľ
Laco
4.8.2015 12:05 | |
+4 -1
uhorková sezóna
Anonymný používateľ
lololol
4.8.2015 18:17 | |
+4 -2
to nemozu napisat, pretoze by od operatorov prestali tiect bubaky. operatori rozhoduju, co tu moze byt o nich napisane, alebo nie. nie ako CZ mobilmania. toto je iba inzertny portal operatorov, recenzie uz davno citam inde. a kto vie anglicky, ma prakticky neobmedzene moznosti a recenzie najde velmi kvalitne.