Diskusia: Swan: Kde nájdem predajne operátora?

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
8 príspevkov
Anonymný používateľ
Uhasto
10.8.2015 09:13 | |
+1 -0
Tipnem si, to sú Letanovce a Luník IX ?
Anonymný používateľ
Spacer
9.8.2015 11:34 | |
+0 -0
Šaškáreň na pokračovanie. Opäť sa len minú peniaze a úžitok z nich nebude žiaden. A všetci zodpovedný spia. Typické slovenské...
Anonymný používateľ
kokoT
7.8.2015 10:40 | |
+4 -1
najkrajšie je to pokrytie predajnými miestami. na východe tie 2 bodky špatia krásnu, čistú mapu :-D
Anonymný používateľ
frajer
7.8.2015 10:59 | |
+8 -1
nemyslim ze sa treba vysmievat za opcet predajnych miest. Dnes sa da predavat uz aj cez internet no a slovenska posta ma sluzit ako predajna sluzieb swanu a post je na slovensku vela. Skor si myslim ze by bolo treba sa pozriet na to, za akych podmienok ide posta, teda stat, pomahat sukromnej firme rozbehnut svoj mobilny biznis. Uz to je podozrive, ze nikto nevie, ake pokrytie v skutocnosti swan ma a kedy a ci splna podmienky dane licenciou. DOlezite to je preto lebo keby tu bol iny stvrty operator s touto licenciou mohol uz narobit ovela vacsi konkurencny vietor. Vuyzera to tak ze o konkurenciu tu velmi nejde, skor o to ako podojit statne peniaze a eurofondy.
Anonymný nick
7.8.2015 12:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
frajer
7.8.2015 14:01 | |
+4 -0
rastislav j.

1) nestalo sa - pod zacatim pouzivania frekvencii sa nemysli jeden vysielac a je sokujuce, ze SWAN verejne priznava, ze takto odrbal zakony :)

2) nikto nevie, ci sa stalo, pretoze nikdy nikto neukazal, ake skutocne pokrytie SWANu namerali 31.12.2014 a ked sa na to niekto SWANu alebo telekomunikacneho uradu pyta narazi na strasne tajnostkarstvo. Iny operatori sa so svojim pokrytim chvalia.

3) uvidime
Anonymný nick
7.8.2015 15:30
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný používateľ
frajer
7.8.2015 09:15 | |
+11 -1
kedy bude clanok "Kde najdem signal operatora ?" Ci mam chodit s telefonom po Slovensku jak s detektorom kovov ze kde zachytim nejaky signal ? :D Na webstranke aj na telefonne linke mi to teta odporucala, ze ona mi mapu pokrytia neda lebo staci ak budem na telefone hladat siet operatora :D
Anonymný používateľ
lololol
7.8.2015 08:35 | |
+15 -0
Nie na všetkých predajniach si ale môžete LTE službu od operátora objednať. To je ale operator ako sa patri :D
Anonymný používateľ
AntyLubkoWP19apol
7.8.2015 11:27 | |
+6 -1
klasika, TunelTel. vlastne ani "Tel" nie, kedze nema hlasove sluzby :-D