Diskusia: O2 prechádza na nový systém. V nedeľu čiastočne obmedzí webové služby

Ak chcete prispievať do diskusie, musíte byť prihlásený užívateľ.
23 príspevkov
Anonymný používateľ
o2sk
10.8.2015 14:35 | |
+3 -0
Dnes mi nejdu aktivovat balicky. Takze prechod bol uspesny. Pokazit to co najviac sa da. Bude to preposlane technikom ale nic sa zatial nevyriesilo...

Po aktivacii mi pride sprava, ze namam dostatocny kredit a pritom mam kredit minimalne 2krat vyssi ako potrebujem...
Anonymný používateľ
bonus
10.8.2015 07:25 | |
+3 -0
Oni neobmedzili len služby, obmedzili aj bonus za prenos čísla :-D
Anonymný používateľ
Martin
8.8.2015 14:51 | |
+2 -3
Mimo tému. Od príchodu Win10 tu vidím expanziu tučniakov. :D
Anonymný nick
7.8.2015 22:49 | |
+11 -1
tu asi nikto nie je s nicim spokojny...vsak iba prechadzaju na iny system. napr banky maju kazdu chvilu vypadky a nikomu to nevadi. O2 ma vypadok na webe a vsetci hejtuju
Anonymný používateľ
aaash
7.8.2015 21:01 | |
+1 -13
nuz takto dopadne firma ktora rozda vsetko zadarmo a lacno a prerobi aj gate.
Anonymný nick
7.8.2015 20:55 | |
+25 -10
Miesto robenia bezvyznamnych kozmetickych uprav by mali venovat usilie celej svojej mizernej sieti!!! Rychlost a odozva internetu je na zaplakanie. Hovory su neustale prerusovane. Clovek musi neustale volajucemu vysvetlovat, ze nie je problem s telefonom ale v bublinkovej O2 sieti. Tak isto, ak sa mne chce niekto dovolat, no nedovola sa. Miesto toho mi pride sms o ze sa mi pokusal niekto dovolat. Pritom som v plnom pokryti. Jednoducho katastrofa. Ked vam i sam zamestnanec tejto bublinkovej parodie povie, ze o problemoch vedia ale maju prikaz ich ignorovat a z ich fora podobne prispevky mazat, tak potom je o com takyto operator?! To naozaj uz nehovorim o nastavenej cene. 13c je jednoducho vysmech a pluvanec ich zakaznikom do tvare. Ja stale hovorim, ze uz minimalne 4 roky su nie najlepsim, ale najhorsim operatorom na Slovensku. Ale zda sa, ze PR u nich funguje dokonale. Hold vymyvanie mozgov funguje asi i v tejto sfere.
Anonymný používateľ
Pali
7.8.2015 21:11 | |
+7 -8
Ale stavím sa,že opäť získajú od Mobilmanie najlepšie vysvedčenie :-D :-D :-D
Anonymný používateľ
polievací pondelok
7.8.2015 21:32 | |
+14 -8
podľa toho, čo za somariny si tu popísal je jasné, že tvoje CPU sa nielenže prehrialo ale aj vážne poškodilo.
Anonymný používateľ
feroxxx
7.8.2015 23:30 | |
+13 -5
Cela firma pouzivame O2 a ziadne prerusovanie hovorov ani nic podobne nemame. Na rozdiel od kolegu ktory ma Orange, a na vidieku je dost miest kde si vobec nezatelefonuje, a O2ka tam ide v pohode.
Anonymný používateľ
Martin
8.8.2015 14:50 | |
+7 -4
neopren ty máš asi nejakú fóbiu alebo čo. Nič z toho čo píšeš tak nie je. Som zákazník O2 od jeho príchodu a nikdy som nemal dlhú odozvu internetu, prerušené hovory ani som nikomu v živote nevysvetľoval, že sa mi nedovolá lebo operátor má problém. Ty musíš byť nejaký zarytý zákazník pomaranča alebo telekomu inak si to neviem vysvetliť. Také dristy. Také niečo by si napísal o mojej firme, tak ťa zažalujem.

Podobne ako feroxxx to mám aj ja. A nie je o čom. V živote by som nemenil!
akla
7.8.2015 19:21 | |
+16 -8
Menia to ako defky gate ale najdrahšie služby a mizernú kvalitu dátových sieti nezakrijú
Anonymný používateľ
Sova5
7.8.2015 19:51 | |
+18 -6
Dnes mi volal nejaky chlap pre o2, ze mi chce ponuknut super ponuku - 8cent/min do celej EU. Ze ci to beriem ? Odpovedal som mu, ze to nie je super ponuka, ked uz aj Funfon dava 7 centov na predplatenej karte.

Jeho odpoved: Jaj, tak potom nic.

Hovor sme vybavili velmi rychlo.

Naozaj by sa uz mohli v o2 zobudit a zmenit tu 13-tku v cenniku, nemuseli by hrat taketo divadlo so zakaznikmi.
Anonymný používateľ
bonyek
8.8.2015 01:14 | |
+5 -1
v odpovedi si mu povedal aj to, že tých 7c je len do Sk sieti.? ;-)
Ps.
13c do EÚ je samozrejme už prekonané. ;-)
Anonymný používateľ
abcdghjklmnoptt
7.8.2015 19:08 | |
+14 -9
Cele O2 stoji za velke gulove ci ma ten či henten system. Drahy su jak šlak a kvalita nulová.
Anonymný nick
9.8.2015 22:42 | |
+0 -1
neviem kde si nabral tento blud..odkedy mam O2 tak mam o polovicu nizsie faktury ako v tcome
Anonymný nick
7.8.2015 17:03 | |
+5 -2
Paradicka ebay a amazon maju premakane systemy. Osobne som celkom zvedavy, co o2 vymyslia.
Anonymný používateľ
mudrc
7.8.2015 16:56 | |
+23 -6
NECH RADSEJ DAJU CENU NA 5CENTOV ZA MINUTU DO VSETKYCH SIETI A BUDU JEDNOTKA,A NECH UZ ROBIA PORIADNE TU 3G SIET,LEBO ZAJDEM ZA ROH A UZ MA PREPINA NA 2G.JEDNA KATASTROFA S O2 SIETOU,VIDIET ZE NEMAJU NA ORANGE A POPRIPADNE AJ NA TELEKOM.
Anonymný používateľ
abcdghjklmnoptt
7.8.2015 19:12 | |
+7 -4
Už aj Tescomobile zákazníci si z O2 simkartami utierajú anál lebo lacnejšie majú služby ako O2 kelner.